II liga: Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec 1:1. Zagłębie nadal liderem [ZDJĘCIA,WIDEO]

TOS
II liga: Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec
II liga: Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec Maciej Wasik/Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec 1:1. Na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek II ligi sosnowieckie Zagłębie nadal jest liderem tabeli tych rozgrywek. W sobotę podopieczni trenera Roberta Stanka zdobyli tylko punkt w wyjazdowym spotkaniu z Wisłą Puławy.

Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Sosnowiczanie prowadzenie objęli już w 9. minucie meczu. Bramkarza Wisły pokonał niezawodny Jakub Arak. Gdy wydawało się, że to Zagłębie zgarnie w tym meczu pełną pulę, w 90. minucie Szymona Gąsińskiego pokonał Chris Edwards, co dało puławianom remis 1:1.

- Taka jest piłka, my tak samo strzeliliśmy gola kiedyś w 92. minucie, dzisiaj straciliśmy. Mamy jeden punkt i walczymy dalej. Chciałem podziękować swoim zawodnikom, całej drużynie, bo wyszli na ten mecz bardzo kreatywnie i z determinacją - mówił po meczu szkoleniowiec Zagłębia Robert Stanek.

Zdobyty punkt pozwala jednak Zagłębiu nadal plasować się na pierwszym miejscu w tabeli II ligi. Główni rywale do awansu również remisowali: Raków 2:2 z Limanovią Limanowa, Rozwój Katowice 0:0 z Błękitnymi Stargard Szczeciński, ROW Rybnik 0:0 ze Stalą Mielec, a MKS Kluczbork również 0:0 w Pruszkowie ze Zniczem.