Jurajski Bieg Wielkanocny w Olsztynie 2017 WYNIKI + ZDJĘCIA

AKC
Jurajski Bieg Wielkanocny 2017 ZOBACZ WYNIKI
Jurajski Bieg Wielkanocny 2017 ZOBACZ WYNIKI Agata Pędraś
Sobota jednym upłynęła na porządkach, innym na gotowaniu, a jeszcze innym na bieganiu i chodzeniu z kijkami. Ci, którzy spotkali się na parkingu usytuowanym ulicy Bugajskiej w Częstochowie biegali i chodzili na czas w ramach Jurajskiego Biegu Wielkanocnego zorganizowanego przez Miasto Sportu.

Jurajski Bieg Wielkanocny OLSZTYN 2017

Jurajski Bieg Wielkanocny 5 km WYNIKI

Na dystansie 5 km najszybszy był Dominik Klimek z CKS Budowlani Częstochowa (16:47), miejsce 2. zajął Michał Sawicki z miejscowości Łazy (17:05), a miejsce 3. Artur Hankiewicz z poznańskiego Cityzen (19:17).

Wśród pań triumfowała Kamila Rydz z Częstochowy (21:32) przed Urszulą Rysz z CKP Pirania (22:00) i Agatą Bartolewską (22:06).

Jurajski Bieg Wielkanocny 10 km WYNIKI

Rywalizację na dystansie 10 km wygrał Grzegorz Grzywna z WKB Meta Lubliniec (39:34), miejsce 2. zajął Krzysztof Kornas z Warszawy (41:39), a miejsce 3. Szymon Bogus z Akweduktu Kielce (42:00).

Wśród pań najszybsza była Aneta Świtaj Aktywnej Ekipy Calypso (41:35) przed Moniką Maciąg z Zawiercia (48:32) i Zuzanną Rabin z Polonii Poraj (53:23).

Jurajski Bieg Wielkanocny 15 km WYNIKI

Bieg na dystansie 15 km wygrał Adrian Lampa z Częstochowy (58:59) przed Grzegorzem Skworcem z Siemianowic Śląskich (1:01:03) i Arturem Stasiewiczem z Częstochowy.

Wśród pań najszybsza była 1 316 Agnieszka Jeż z Lelowa (1:05:41), miejsce 2. zajęła Patrycja Brzozowska z Częstochowy (1:14:41) i Agnieszką Czyżewską (1:15:45).

Jurajski Bieg Wielkanocny NORDIC WALKING WYNIKI

Wśród zawodników chodzących z kijami, na dystansie 5 km równych sobie nie miał Łukasz Dors z RTB Tracker Podkowa Janów (28:58), drugi był jego klubowy kolega, Patryk Kołek (29:45), a trzeci Wiktor Pękala z ULKS RUN Podkowa Janów (32:38).

Wśród pań najszybsza była Justyna Treścińska (32:41), miejsce 2. zajęła Julia Treścińska (35:48), a miejsce 3. Natalia Kołek (36:12). Wszystkie pani reprezentują klub Janów RTB Tracker Podkowa Janów.