Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Krajobraz miejski w Śląskiem na fotografiach internautów. Fascynujące ujęcia elementów architektury i infrastruktury robią wrażenie

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Krajobraz miejski w Śląskiem na fotografiach internautów oddaje różnorodność oraz unikatowość naszego regionu. Fascynujące ujęcia elementów architektury i infrastruktury robią niesamowite wrażenie. Użytkownicy sieci wykorzystali rozmaite momenty oraz okoliczności, by w sposób nietypowy utrwalić poszczególne miejsca i obiekty.
Krajobraz miejski w Śląskiem na fotografiach internautów oddaje różnorodność oraz unikatowość naszego regionu. Fascynujące ujęcia elementów architektury i infrastruktury robią niesamowite wrażenie. Użytkownicy sieci wykorzystali rozmaite momenty oraz okoliczności, by w sposób nietypowy utrwalić poszczególne miejsca i obiekty. Instagram
Krajobraz miejski w Śląskiem na fotografiach internautów oddaje różnorodność oraz unikatowość naszego regionu. Fascynujące ujęcia elementów architektury i infrastruktury robią niesamowite wrażenie. Użytkownicy sieci wykorzystali rozmaite momenty oraz okoliczności, by w sposób nietypowy utrwalić poszczególne miejsca i obiekty. Na zdjęciach, wykonanych przez internautów można zobaczyć zarówno zabytkowe jak też nowoczesne budynki, a także miejskie ulice, place oraz skwery, które współtworzą klimat śląskich miast. Zobacz imponujące fotografie i zainspiruj się!

Wykonywanie fotografii telefonem stało się normą

Każdy, kto korzysta ze smartfona ma równocześnie narzędzie do wykonywania zdjęć. Amatorzy nie potrzebują zatem zaopatrywać się w odrębne aparaty fotograficzne, bowiem dzięki wielofunkcyjnemu telefonowi dysponują już podstawowym – często dobrej jakości – sprzętem. Smartfon towarzyszy ludziom zawsze i wszędzie, w związku z czym skorzystanie z niego w dowolnej chwili nie stanowi problemu. Z uwagi na dostępność znajdującego się w nim aparatu fotografowane są rozmaite momenty z życia codziennego. Użytkownicy mediów społecznościowych w sposób szczególny dają tego dowód, publikując na bieżąco zdjęcia, jakie oddają wykonywane w ciągu dnia czynności, a także ukazują wydarzenia, ludzi, sytuacje czy widoki. Nadmierne używanie aparatu stało się normą, ale są też pozytywne strony korzystania z takiego urządzenia. Użytkownikom smartfonów nierzadko udaje się wychwycić nietypowe momenty, które zaskakują ich oraz dzieją tu i teraz.

Każde zdjęcie obiektów miejskich w Śląskiem jest wyjątkowe

Spontanicznie wykonane zdjęcia za pomocą smartfona wypełniają liczne profile na Instagramie, stanowiąc tym samym różnorodny obraz rzeczywistości. Wiele fotografii, jakie można znaleźć w sieci budzi podziw, bo zostały one wykonane w rozmaitych miejscach, pozycjach oraz z różnych odległości, a każdego z autorów te same nawet budynki czy obiekty mogły zauroczyć w zupełnie odmienny sposób. Co osoba, to przecież inny punkt widzenia i niejednakowa interpretacja otaczającego nas świata. Ponadto, zdjęcia wykonano w różnych porach dnia, roku, a każde z nich ukształtował jakiś moment, który także mógł zainspirować autora. Krajobraz miejski w Śląskiem na fotografiach internautów oddaje różnorodność oraz unikatowość naszego regionu. Fascynujące ujęcia elementów architektury i infrastruktury robią niesamowite wrażenie. Użytkownicy sieci wykorzystali rozmaite momenty oraz okoliczności, by w sposób nietypowy utrwalić poszczególne miejsca i obiekty. Na zdjęciach, wykonanych przez internautów można zobaczyć zarówno zabytkowe jak też nowoczesne budynki, a także miejskie ulice, place oraz skwery, które współtworzą klimat śląskich miast.

W załączonej galerii prezentujemy zdjęcia, przedstawiające krajobraz miejski w Śląskiem. Zobacz fascynujące ujęcia elementów architektury i infrastruktury na fotografiach internautów!

Krajobraz miejski w Śląskiem na fotografiach internautów. Zobacz fascynujące ujęcia!

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera