Ponad 3,3 miliony złotych wygrał każdy z graczy, któremu udało się rozbić ostatnią kumulację w Lotto. A zrobiły to osoby grające w Katowicach i we Wrocławiu. Wtorkowa „szóstka” jest pierwszą tak wysoką wygraną odnotowaną w tym roku w Katowicach.

We wtorek, 15 stycznia, kumulacja w Lotto została rozbita przez osoby grające w Katowicach i we Wrocławiu. Teraz każdy z graczy otrzyma dokładnie po 3 mln 370 tys. 579 zł i 70 groszy. Oto zestaw sześciu wylosowanych wczoraj liczb, które przyniosły im upragnioną wygraną: 5, 15, 17, 26, 32, 49.

Pierwszy ze szczęśliwych zakładów Lotto został zakupiony w katowickiej kolekturze przy ul. Przemysłowej 3, a we Wrocławiu przy placu Dominikańskim 3.

Osoba grająca w Katowicach samodzielnie wybrała liczby każdego z zakupionych przez siebie zakładów. Dodajmy, że są one nadal w grze, a zatem nowy Lottomilioner ma szanse na kolejne wygrane. Z kolei osoba, która zagrała we Wrocławiu zaufała swojemu szczęściu i zagrała na chybił trafił.

Czytaj koniecznie:
Jak wygrać w Lotto? Sprawdzone systemy Lotto ocenia matematyk prof. Maciej Sablik

- Wtorkowa „szóstka” jest pierwszą tak wysoką wygraną odnotowaną w tym roku w Katowicach - mówi Jarosław Tomaszewski, rzecznik Totalizatora Sportowego. - We Wrocławiu sprawa ma się inaczej, bowiem osoby grające w tym mieście, jeśli można tak to ująć, wygrywają niemal wszystko. Dopiero minęła połowa stycznia, a w tym mieście padła już najwyższa tegoroczna wygrana w Lotto (ponad 11 mln zł.), wczoraj kolejna „szóstka”, ale także główna wygrana w Ekstra Pensji, Mini Lotto, a nawet wysoka w Keno (za trafienie 8 z 8 wylosowanych liczb). Można zatem powiedzieć, że szczęśliwa passa osób, które grają we Wrocławiu nadal trwa - podkreśla Tomaszewski.

Zobacz także:
Mamy multimilionera w LOTTO: „szóstka” warta 17 656 745,70 zł padła w Śląskiem!

Dwie szóstki w Lotto. Jedna w województwie śląskim! Wygrane po 5,6 mln zł[/b]

Jutro, 17 stycznia, w Lotto gra będzie rozgrywać się o 2 mln złotych i 1 mln zł w Lotto Plus. - Ciekawie zapowiada się piątkowe (18 stycznia) losowanie Eurojackpot, w którym w puli na najwyższe wygrane może się zgromadzić nawet 120 mln zł - podaje Tomaszewski.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

TYDZIEŃ Magazyn reporterów DZ

Finał akcji DZ "Wybierz sobie Mikołaja"