Liga Mistrzów: Paris SG - Chelsea 2:1 [RELACJA, ZDJĘCIA]

Mecz Paris Saint Germain – Chelsea Londyn był hitem nie tylko dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów, ale całej rywalizacji w 1/8 finału tych rozgrywek. PSG pokonało rywala 2:1

Drużyna Paris Saint-Germain objęła prowadzenie w 39. minucie. Zlatan Ibrahimović strzelił z rzutu wolnego, piłka odbiła się od zawodnika w murze Johna Obi Mikela, który wcześniej sprokurował faul. „Kiedyś gol Zlatana to byłby swojak!” - skomentował na gorąco na Twitterze prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Chelsea wyrównała tuż przed przerwą. Po rzucie rożnym zrehabilitował się Obi Mikel, uderzając z kilku metrów. Gospodarze zadali drugi cios w 78. minucie. Wprowadzony cztery minuty wcześniej Edinson Cavani strzelił z ostrego kąta między nogami Thibauta Courtoisa.

PSG i Chelsea spotkały się w 1/8 finału LM również w poprzednim sezonie. Górą byli paryżanie, choć dopiero po dogrywce w Londynie, kiedy Thiago Silva wyrównał na 2:2 (pierwszy mecz - 1:1).

*Studniówki 2016 Szalona zabawa maturzystów. Zobaczcie, co się dzieje ZDJĘCIA + WIDEO
*Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ