Mecz Wigry – Podbeskidzie 2:0 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Nokaut w 7 minut

Na początek rundy wiosennej Podbeskidzie zmierzy się na wyjeździe z Wigrami Suwałki Łukasz Klimaniec
Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK ZDJĘCIA Gol Vaclava Cverny i Frank Adu Kwame w siedem minut to nokaut w drugiej połowie. W niedzielnym meczu 20. kolejki Nice I ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała gra na wyjeździe z Wigrami Suwałki. W 1. połowie mecz w Suwałkach nie zachwyca, sytuacji bramkowych jak na lekarstwo co dokładnie odzwierciedla wynik spotkania. Mamy nadzieję, że w drugiej połowie będzie wyglądało to znacznie lepiej i będziemy świadkami lepszego widowiska. Kontuzje podstawowych zawodników Górali sprawiają, że trener Jan Kocian musiał zmieniać podstawową jedenastkę, którą szykował na inaugurację wiosny. Relacja LIVE z meczu Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała na dziennikzachodni.pl.

Wigry Suwałki - Podbeskidzie TRANSMISJA LIVE ONLINE WYNIK
Przed rozpoczęciem rundy wiosennej w Bielsku-Białej trudno o wielki entuzjazm. Po rozczarowującej pierwszej części sezonu Podbeskidzie traci aż 10 punktów do miejsc premiowanych awansem do Ekstraklasy, a sytuacja kadrowa w zespole Jana Kociana jest daleka od ideału. W zimie zespół trenował bez kontuzjowanych Marka Sokołowskiego, Martina Barana i Adama Dei (najbliżej powrotu do gry jest ten ostatni), a w ostatnim sparingu z Rakowem Częstochowa poważnej kontuzji doznał Lubos Kolar. Słowak pozyskany ze Spartaka Myjava miał być jednym z liderów nowej drugiej linii Podbeskidzia, ale zerwał więzadła w kolanie i w barwach “Górali” zadebiutuje najwcześniej w kolejnym sezonie.

MECZ WIGRY - PODBESKIDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO

W takich okolicznościach bielszczanie wybrali się na swój najbardziej odległy wyjazd w sezonie. - Trener Kocian już po meczu z Rakowem powiedział, że trzeba wprowadzić w życie wariant B. Plan, nad którym pracowaliśmy przez cały okres przygotowawczy, legł w gruzach po trzynastu minutach meczu z Rakowem. Ubolewamy nad tym, ale życie nie lubi pustki, dlatego wariant B realizowany będzie już w niedzielę – zapowiada drugi trener Podbeskidzia, Dariusz Fornalak.

WIGRY SUWAŁKI – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA RELACJA NA ŻYWO ONLINE

Do Suwałk piłkarze z Bielska-Białej wyjechali już w piątek. Oba miasta dzieli blisko 650 kilometrów, a podróż trwa prawie 10 godzin. - Ten wyjazd zajmie nam mniej więcej tyle czasu, ile zajęła nam podróż z obozu w Turcji do Bielska-Białej. Zdecydowaliśmy się na wyjazd już w piątek w nocy. W sobotę odbyliśmy trening już w Suwałkach, a w niedzielę mam nadzieję, że udanie rozpoczniemy tę rundę wiosenną – podkreśla Fornalak.

Kto wygra mecz Wigry - Podbeskidzie WYNIK

W tabeli Nice I ligi Wigry mają o cztery punkty więcej od Podbeskidzia, a w rundzie jesiennej na początku sezonu wywiozły z Beskidów remis (0-0). Asystent trenera Kociana chwalił rywala z Suwałk zwłaszcza za organizację gry. - Ale jeżeli chcemy spełniać nasze marzenia to z całym szacunkiem, ale nie możemy obawiać się Wigier Suwałki – zaznaczył.

Wigry spróbują się zrehabilitować przed własną publicznością po dotkliwej porażce 0-3 z Arką Gdynia w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Polski. - Nie załamujemy się, porażki z lepszymi nauczą nas więcej niż zwycięstwa na zapleczu Ekstraklasy. W niedzielę z Podbeskidziem musimy zagrać tak dobrze, jak w zimowych sparingach – mówi pomocnik Wigier oraz lider klasyfikacji kanadyjskiej I ligi, Damian Kądzior.

Mecz Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała poprowadzi sędzia Konrad Kiełczewski z Białegostoku. Początek spotkania o godz. 17:00. Relacja LIVE na dziennikzachodni.pl.