MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Memy o bliźniętach wywołują niejeden uśmiech na twarzach odbiorców. Internauci chętnie po nie sięgają i udostępniają innym. Zobacz!

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Memy o bliźniętach idealnie wpisują się w Ogólnopolski Dzień Bliźniąt, przypadający 19 maja. Twórcy zabawnych grafik, osadzonych w tym temacie z przymrużeniem oka odnoszą się do komicznych nieraz sytuacji, jakich niejednokrotnie doświadczają rodzeństwa, urodzone niemal w tym samym czasie. Użytkownicy sieci śmieją się na przykład z częstych pomyłek ze strony ludzi, wynikających z fizycznego podobieństwa bliźniąt. Zobacz koniecznie i uśmiechnij się!
Memy o bliźniętach idealnie wpisują się w Ogólnopolski Dzień Bliźniąt, przypadający 19 maja. Twórcy zabawnych grafik, osadzonych w tym temacie z przymrużeniem oka odnoszą się do komicznych nieraz sytuacji, jakich niejednokrotnie doświadczają rodzeństwa, urodzone niemal w tym samym czasie. Użytkownicy sieci śmieją się na przykład z częstych pomyłek ze strony ludzi, wynikających z fizycznego podobieństwa bliźniąt. Zobacz koniecznie i uśmiechnij się! Internet – między innymi: jeja.pl, memy.pl, demotywatory.pl, kwejk.pl, besty.pl, blasty.pl
Memy o bliźniętach wywołują niejeden uśmiech na twarzach odbiorców. Internauci chętnie po nie sięgają i udostępniają je innym. Twórcy zabawnych grafik, osadzonych w tym temacie z przymrużeniem oka odnoszą się do komicznych nieraz sytuacji, jakich niejednokrotnie doświadczają rodzeństwa, urodzone niemal w tym samym czasie. Użytkownicy sieci śmieją się na przykład z częstych pomyłek ze strony ludzi, wynikających z fizycznego podobieństwa bliźniąt. Żartują także z wzajemnych relacji takiego rodzeństwa. Nie przechodzą obojętnie również obok kwestii opiekuńczo-wychowawczych, którym starają się podołać rodzice. Warto dodać, że memy o bliźniętach idealnie wpisują się w Ogólnopolski Dzień Bliźniąt, przypadający 19 maja. Zobacz koniecznie!

Twórcy memów wzięli pod lupę również bliźnięta

W Internecie, a szczególnie w mediach społecznościowych daje się znaleźć mnóstwo zabawnych grafik, w których ich autorzy w specyficzny sposób odnoszą się do rzeczywistości, w różnych jej aspektach. W humorystycznych obrazkach poruszą rozmaite tematy, jakie dotyczą życia społecznego, a także wszelkich motywów, związanych z ekonomią i gospodarką, kulturą, sportem czy obyczajami. Komentują aktualne wydarzenia, zjawiska oraz sytuacje, nie zapominając o tradycjach świątecznych i zwyczajach o charakterze religijnym, narodowym oraz kulturowym. Z dystansem odnoszą się nawet do konkretnych osób, grup społecznych i zawodowych, biorąc pod lupę przede wszystkim znane oraz popularne w życiu publicznym postaci. Są wśród nich politycy, artyści, sportowcy, reprezentanci różnych dziedzin nauki i ludzie, piastujący ważne stanowiska w rozmaitych instytucjach. Memy bardzo często odwołują się do stereotypów, co dodatkowo wzbudza emocje oraz wywołuje uśmiech. Jak można zauważyć, ich bohaterami stały się nawet bliźnięta.

Ogólnopolski Dzień Bliźniąt przypada 19 maja

Memy o bliźniętach idealnie wpisują się w Ogólnopolski Dzień Bliźniąt, przypadający 19 maja. Jest to kolejne z nietypowych świąt, jakie można znaleźć w kalendarzach internetowych. Przypomina ono niewątpliwie o tym, że niektóre rodzeństwa obchodzą swoje urodziny w tym samym dniu. Jest co świętować również w przypadku rodziców, którzy mają podwójne radość oraz szczęście. Oczywiście wiąże się to także ze zwielokrotnioną ilością obowiązków. Towarzyszące temu zabawne momenty nie uszły uwadze autorom humorystycznych grafik. Memy o bliźniętach wywołują niejeden uśmiech na twarzach odbiorców. Internauci chętnie po nie sięgają i udostępniają je innym. Twórcy zabawnych grafik, osadzonych w tym temacie z przymrużeniem oka odnoszą się do komicznych nieraz sytuacji, jakich niejednokrotnie doświadczają rodzeństwa, urodzone niemal w tym samym czasie. Użytkownicy sieci śmieją się na przykład z częstych pomyłek ze strony ludzi, wynikających z fizycznego podobieństwa bliźniąt. Żartują także z wzajemnych relacji takiego rodzeństwa. Nie przechodzą obojętnie również obok kwestii opiekuńczo-wychowawczych, którym starają się podołać rodzice.
W załączonej galerii prezentujemy memy o bliźniętach, które idealnie wpisują się w Ogólnopolski Dzień Bliźniąt, przypadający 19 maja. Zobacz koniecznie i uśmiechnij się!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Studio Euro odc.4 - PO AUSTRII

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni