MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Memy z okazji Światowego Dnia Tenisa Stołowego. Idealnie wpisują się w przypadający w tym samym terminie Międzynarodowy Dzień Sportu. Zobacz

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Memy z okazji Światowego Dnia Tenisa Stołowego idealnie wpisują się w przypadający w tym samym terminie – czyli 6 marca – Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju. Pierwsze z wymienionych wyżej nietypowych świąt jest obchodzone od 2015 roku oraz celebrowane razem z tym drugim, powołanym w roku 2013 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Zobacz i uśmiechnij się!
Memy z okazji Światowego Dnia Tenisa Stołowego idealnie wpisują się w przypadający w tym samym terminie – czyli 6 marca – Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju. Pierwsze z wymienionych wyżej nietypowych świąt jest obchodzone od 2015 roku oraz celebrowane razem z tym drugim, powołanym w roku 2013 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Zobacz i uśmiechnij się! jeja.pl, memy.pl, demotywatory.pl, kwejk.pl, besty.pl, blasty.pl
Memy z okazji Światowego Dnia Tenisa Stołowego idealnie wpisują się w przypadający w tym samym terminie – czyli 6 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju. Autorzy zabawnych grafik nawiązują w tym przypadku do komicznych nieraz sytuacji, jakich nie brakuje podczas gry w ping-ponga. Z przymrużeniem oka podchodzą do reakcji uczestników takich rozgrywek na postawy oraz zachowania swoich rywali. Twórcy humorystycznych obrazków, związanych z tenisem stołowym z dystansem odnoszą się również do schematów postrzegania gry w ping-ponga, które przez lata kreowano wokół tej dyscypliny. Zobacz najzabawniejsze memy i uśmiechnij się!

Twórcy memów wzięli pod lupę również tenis stołowy

Memy to jedne z najbardziej lubianych i popularnych grafik z humorem, które można znaleźć w sieci. Każdego dnia są one wyszukiwane, przeglądane oraz udostępniane przez internautów. Ponadto, powstają na bieżąco w odpowiedzi na aktualne wydarzenia, sytuacje, okoliczności, a także zachowania i ludzkie postawy. Nierzadko dotyczą kwestii obyczajowych, społecznych, kulturowych czy też politycznych oraz gospodarczych. Nie brakuje w nich odniesień do sportu oraz szeroko pojętej kultury, bowiem twórcy humorystycznych obrazków korzystają również z kontekstów literackich, filmowych, muzycznych bądź związanych z innymi rodzajami sztuki. W przypadku memów o tenisie stołowym autorzy zabawnych grafik nawiązują do komicznych nieraz sytuacji, jakich nie brakuje podczas gry w ping-ponga. Z przymrużeniem oka podchodzą do reakcji uczestników takich rozgrywek wobec postaw i zachowań swoich rywali. Twórcy humorystycznych obrazków, związanych z tenisem stołowym z dystansem odnoszą się także do schematów postrzegania gry w ping-ponga, które przez lata kreowano wokół tej dyscypliny.

Światowy Dzień Tenisa Stołowego przypada 6 marca

Memy z okazji Światowego Dnia Tenisa Stołowego idealnie wpisują się w przypadający w tym samym terminie – czyli 6 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju. Pierwsze z wymienionych wyżej nietypowych świąt jest obchodzone od 2015 roku oraz celebrowane razem z tym drugim, powołanym w roku 2013 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Celem ustanowienia Międzynarodowego Dnia Sportu było zjednoczenie społeczności z całego świata w duchu uczciwej rywalizacji. Takie święto to również okazja do promowania rozmaitych dyscyplin, a także aktywności fizycznej w różnych jej formach. Data 6 kwietnia nawiązuje do uroczystości otwarcia pierwszych nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, co miało miejsce w 1896 roku.

W załączonej galerii prezentujemy memy z okazji Światowego Dnia Tenisa Stołowego, które idealnie wpisują się w przypadający w tym samym terminie Międzynarodowy Dzień Sportu. Zobacz i uśmiechnij się!

Memy z okazji Światowego Dnia Tenisa Stołowego. Zobacz i uśmiechnij się!

Nie przeocz

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera