Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW -...

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

    jg

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

    ©fot. Paweł Relikowski

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE.
    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

    ©fot. Paweł Relikowski

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



    ME w lekkoatletyce Berlin 2018, plan transmisji - środa, 8 sierpnia

    9.35 - dziesięciobój (110 m pł), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    10.10 - 100 ppł, kwalifikacje, kobiety (Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)
    10.20 - dziesięciobój (rzut dyskiem A), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    10.50 - 200 m, kwalifikacje, mężczyźni
    11.05 - trójskok, kwalifikacje, kobiety (Anna Jagaciak-Michalska)
    11.30 - 400 m, kwalifikacje (Iga Baumgart-Witan)
    11.40 - dziesięciobój (rzut dyskiem B), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    12.00 - dziesięciobój (skok o tyczce A), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    12.05 - 1500 m, kwalifikacje, mężczyźni (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
    13.00 - rzut oszczepem, kwalifikacje A, mężczyźni (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód, Bartosz Osewski)
    13.15 - dziesięciobój (skok o tyczce B), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    14.25 - rzut oszczepem, kwalifikacje B, mężczyźni (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód, Bartosz Osewski)

    17.50 - dziesięciobój (rzut oszczepem A), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    18.25 - skok wzwyż, kwalifikacje, kobiety
    19.00 - dziesięciobój (rzut oszczepem B), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    19.10 - 400 m ppł, półfinały, kobiety (Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak)
    19.35 - 400 m, półfinały, mężczyźni (Łukasz Krawczuk, Karol Zalewski)
    19.45 - skok w dal, finał, mężczyźni (Tomasz Jaszczuk)
    20.00 - 800 m, półfinały, kobiety (Anna Sabat, Angelika Cichocka)
    20.15 - pchnięcie kulą, finał, kobiety (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)
    20.20 - 200 m, półfinały, mężczyźni
    20.25 - rzut dyskiem, finał, mężczyźni
    20.45 - 10 000 m, finał, kobiety (Katarzyna Rutkowska)
    21.35 - dziesięciobój (1500 m), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33