MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty,...

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, instruktorzy i szkoły jazdy, najsympatyczniejsi taksówkarze. Znamy zwycięzców!

  DM

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, instruktorzy i szkoły jazdy, najsympatyczniejsi taksówkarze. Znamy zwycięzców!
  Plebiscyt rozstrzygnięty! Laureaci zostaną nagrodzeni podczas SUMMER CARS PARTY 2019 - ON FIRE! na Lotnisku Muchowiec w Katowicach. Do gazety dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy laureatów.
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, instruktorzy i szkoły jazdy, najsympatyczniejsi taksówkarze. Znamy zwycięzców!

  Zobacz wyniki
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ


  Mechanik Roku
  Warsztat Roku
  Instruktor Jazdy Roku
  Szkoła Jazdy Roku
  Taksówkarz Roku
  Korporacja TAXI Roku
  Samochód na Ślub Roku
  Salon Samochodowy Roku
  Bryka Roku
  Motocykl Roku  Sprawdź wyniki rankingu wojewódzkiego w kategoriach miejsko-powiatowych:


  Mechanik Roku
  Warsztat Roku
  Instruktor Roku
  Warsztat Roku
  Szkoła Nauki Jazdy
  Taksówkarz Roku
  Korporacja Taxi
  Bryka Roku


  __________

  Zobacz, jak uczestnicy plebiscytu walczyli o głosy w mediach społecznościowych i nie tylko
  KLIKNIJ i zobacz, jak kandydaci walczą o głosy

  __________  Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez samochodów. Przeciętna polska rodzina ma ich dwa. Dziś już prawie każdy ma za sobą drogę, którą każdy kierowca musi pokonać. Na jej początku jest kurs prawa jazdy, później zakup samochodu, a następnie nieuniknione wizyty w serwisach i warsztatach związane z przeglądami lub naprawami. Czasem też każdy z nas wciela się w rolę pasażera korzystając z taksówki.

  Zdarza się, że samochód staje przysłowiowym oczkiem w głowie. Dbamy o niego, inwestujemy i upiększamy, auto lub motocykl staje się dla nas prawdziwą pasją.

  W akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI zaprezentowalismy wiele oblicz motoryzacji w naszym regionie. Na łamach "Dziennika Zachodniego" oraz na stronach naszego serwisu internetowego przedstawiliśmy mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i ośrodki szkolenia kierowców, salony samochodowe z naszego województwa, a także korporacje taksówkarskie i związanych z nimi taksówkarzy z miast regionu. Pasjonaci motoryzacji mogli także pochwalić się swoimi samochodami i motocyklami.

  - Nasza akcja to wyjątkowa forma promocji fachowców z tej właśnie branży, w której liczy się przede wszystkim dobra opinia - mówi Krzysztof Gronowicz, dyrektor marketingu "Dziennika Zachodniego". – Na tę opinię mechanicy czy instruktorzy nauki jazdy pracują latami. Chcemy zwrócić na nich szczególną uwagę i pokazać: zobaczcie, to oni cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością. Bo to właśnie klienci, nie bez przyczyny, zgłosili ich do akcji, nominowali do tytułu Mistrza Motoryzacji i oddawali głosy.

  Mechanik Roku
  i Warsztat Samochodowy Roku

  Niektórzy numer telefonu do mechanika mają wpisany w telefonie w trybie szybkiego wybierania. Mamy swoje ulubione warsztaty mechaniczne, którym powierzamy nasze auta i swoje bezpieczeństwo. Liczy się przede wszystkim jakość, ale zwracamy też uwagę na cenę oraz na sympatyczną obsługę. Takie właśnie polecane przez klientów warsztaty samochodowe i ich pracownicy w każdym powiecie naszego województwa będą walczyć o tytuł Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku.

  Kliknij i zobacz liderów w kategorii Mechanik i Warsztat Roku  Instruktor Jazdy Roku
  i Szkoła Jazdy Roku

  Tam zaczyna się nasza przygoda z motoryzacją. Zanim po raz pierwszy samodzielnie ruszymy w trasę, na swojej drodze spotykamy instruktora nauki jazdy i zdobywamy kwalifikacje w ośrodku szkolenia kierowców. Jaki powinien być dobry instruktor? Na pewno cierpliwy i sympatyczny, a dobra szkoła jazdy powinna tworzyć idealne warunki do opanowania sztuki prowadzenia samochodu. W tych kategoriach plebiscytu, osobno w każdym powiecie naszego województwa, zostaną przyznane tytuły Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku.

  Kliknij i zobacz liderów w kategorii Instruktor i Szkoła Jazdy Roku  Taksówkarz Roku i Korporacja Taxi Roku

  Czasem nie możemy, albo nie chcemy sami wsiadać za kółko. Wtedy korzystamy z usług sprawdzonej korporacji taksówkarskiej. Kierowcami są w nich doświadczeni taksówkarze - kulturalni, sympatyczni, mający całą masę historii do opowiedzenia. W ramach naszej akcji będziemy mogli je poznać. W akcji Mistrzowie Motoryzacji Korporacje Taksówkarskie Roku i Taksówkarzy Roku w największych miastach naszego województwa wybiorą ci, którzy mają największe prawo do ich oceny - ich klienci.

  Auto do ślubu

  Są takie momenty w życiu, gdy z samochodu korzystamy tylko przez chwilę, ale jego wybór jest szczególnie ważny. Jest tak bez wątpienia w przypadku auta, którym młoda para udaje się na swój ślub. W ramach akcji Mistrzowie Motoryzacji stworzymy galerię samochodów do ślubu z województwa śląskiego, a w głosowaniu zostanie wybrany najatrakcyjniejszy z nich zdobywając tytuł Auto do Ślubu Roku.

  Salon Samochodowy Roku

  Zakup samochodu do oczywiście bardzo ważna decyzja, którą podejmujemy biorąc pod uwagę wiele aspektów. Kluczowe znaczenie ma jednak fachowe i uczciwe doradztwo pracowników salonów samochodowych. W naszej akcji, w wojewódzkiej kategorii Salon Samochodowy Roku nagrodzimy salony, które zdaniem klientów zapewniają najlepszą, kompetentną i profesjonalną obsługę.

  Bryka Roku 2019 i Motocykl Roku 2019

  Są wśród nas prawdziwi pasjonaci, dla których samochód to nie tylko środek transportu, ale również pasja. Pochwalcie się swoimi samochodami i motocyklami! Pokażcie, co można zrobić ze swoim autem. Zdjęcie samochodu, które zdobędzie najwięcej głosów, trafi na okładkę specjalnego dodatku „MISTRZOWIE MOTORYZACJI”, który dołączymy do całego nakładu gazety podsumowując plebiscyt.

  Kliknij i zobacz galerię samochodów w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji


  KLIKNIJ i czytaj więcej o akcji BRYKA ROKU


  - Super bryka, nie musi być samochodem za miliony złotych. To może być równie dobrze piękny, zadbany maluch, jak i najnowszy model znanej marki – mówi Krzysztof Gronowicz.

  Kliknij i zobacz galerię motocykli w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji


  KLIKNIJ i czytaj więcej o akcji MOTOCYKL ROKU  Specjalny dodatek MISTRZOWIE MOTORYZACJI

  Już sam udział w plebiscycie do znakomita promocja dla biorących w nim udział przedstawicieli branży motoryzacyjnej. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku, które zagwarantują wielki zasięg prezentacji.

  Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Motoryzacji", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu gazety. Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku oraz na antenach lokalnych rozgłośni radiowych. Dzięki temu z pewnością dodatek stanie się przewodnikiem po motoryzacyjnej branży w naszym województwie.

  Nagrody na SUMMER CARS PARTY 2019 - ON FIRE!

  Nagrody dla zwycięzców wręczymy w trakcie SUMMER CARS PARTY 2019 - ON FIRE! , które w dniach 7-8 września odbędzie się na Lotnisku Muchowiec w Katowicach. Impreza cieszy się zainteresowaniem nie tylko wśród osób zajmujących się motoryzacją, a u wszystkich niewątpliwie wzbudza zachwyt! We wrześniu Katowice ponownie staną się motoryzacyjną stolicą naszego kraju, w której zgromadzą się pasjonaci i właściciele zjawiskowych pojazdów, będący fanami wysokooktanowych wrażeń, łączących wielopokoleniową publikę. To już 13. edycja Summer Cars Party – imprezy o bogatej tradycji, która stała się marką ogólnopolską.

  SCP  Ważne terminy i informacje

  • Głosowanie we wszystkich kategoriach trwało od piątku, 14 czerwca, do środy, 17 lipca do godz. 22.
  • Głosowanie w kategoriach Mechanik Roku, Warsztat Samochodowy Roku, Instruktor Nauki Jazdy i Szkoła Nauki Jazdy Roku było prowadzone w miastach i powiatach województwa śląskiego.
  • Głosowanie w kategorii Bryka Roku było prowadzone w czterech subregionach województwa śląskiego.
  • Głosowanie w kategoriach Korporacja TAXI oraz Taksówkarz Roku było prowadzone w miastach województwa śląskiego.
  • Głosowanie w kategoriach Motocykl Roku, Salon Samochodowy Roku, Auto do Ślubu Roku było prowadzone w całym województwie śląskim.


  CZEKAJĄ CENNE NAGRODY!  INSTRUKTOR NAUKI JAZDY, MECHANICY SAMOCHODOWI, ZAKŁAD MECHANICZNY, SZKOŁA NAUKI JAZDY  Instruktorzy nauki jazdy i mechanicy samochodowi a także przedstawiciele zakładów mechanicznych i szkół nauki jazdy, którzy zdobyli najwięcej głosów w mieście i każdym powiecie otrzymają:
  • Tytuł Instruktora Nauki Jazdy Roku, Mechanika Roku, Zakładu Mechanicznego Roku, Szkoły Nauki Jazdy Roku w mieście lub powiecie
  • Dyplom uznania
  • Zaproszenie na Summer Cars Party


  TAKSÓWKARZ ROKU  Taksówkarze, którzy zdobyli najwięcej głosów w swoim mieście otrzymają:
  • Tytuł Taksówkarza Roku w mieście
  • Dyplom uznania
  • Zaproszenie na Summer Cars Party


  Zwycięzcy w rankingu wojewódzkim otrzymają:
  W kategoriach: Instruktor Nauki Jazdy Roku, Mechanik Roku, Taksówkarz Roku


  I miejsce
  • dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Pod Figurą
   FIGURA

  • prezentację w specjalnym dodatku "Dziennika Zachodniego"
  • podwójne zaproszenie na koncert Il Volo
   SCP

  • voucher na dwa loty w Flyspot w Katowicach
   SCP  II miejsce
  • jednodniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Pod Figurą
   FIGURA

  • prezentację w specjalnym dodatku "Dziennika Zachodniego"
  • podwójne zaproszenie na koncert Il Volo
   SCP

  • voucher na dwa loty w Flyspot w Katowicach
   SCP  III miejsce
  • prezentację w specjalnym dodatku "Dziennika Zachodniego"
  • podwójne zaproszenie na koncert Il Volo
   SCP

  • voucher na dwa loty w Flyspot w Katowicach
   SCP  BRYKA ROKU  Właściciel auta, które zdobyło najwięcej głosów w jednym z subregionów województwa otrzyma:
  • tytuł BRYKA ROKU 2019
  • pamiątkowy dyplom
  • zaproszenie na Summer Cars Party  Właściciel samochodu, który zdobył najwięcej głosów w całym województwie otrzyma:
  • tytuł BRYKA ROKU 2019
  • publikację zdjęcia samochodu (z właścicielem) na okładce specjalnego dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do "Dziennika Zachodniego".
  • talon na paliwo o wartości 1000 złotych do wykorzystania na stacjach Orlen
  • koszulkę ze zdjęciem swojego samochodu
   SCP
  • pamiątkowe puzzle ze zdjęciem samochodu
  • praktyczny samochodowy kubek termiczny ze zdjęciem auta
  • dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu
   FIGURA
  • podwójne zaproszenie na koncert Il Volo
   SCP
  • voucher na dwa loty w Flyspot w Katowicach
   SCP


  Właściciel samochodu, który zajął drugie miejsce w rankingu wojewódzkim otrzyma:
  • prezentację samochodu i rozmowę z jego właścicielem w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji"
  • talon na paliwo o wartości 500 złotych do wykorzystania na stacjach Orlen
  • koszulkę ze zdjęciem swojego samochodu
  • pamiątkowe puzzle ze zdjęciem samochodu
  • praktyczny kubek termiczny ze zdjęciem samochodu
  • Jednodniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu
   FIGURA
  • podwójne zaproszenie na koncert Il Volo
   SCP
  • voucher na dwa loty w Flyspot w Katowicach
   SCP


  Właściciel auta, który zajął trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim otrzyma:
  • prezentację samochodu i rozmowę z jego właścicielem w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji"
  • talon na paliwo o wartości 500 złotych do wykorzystania na stacjach Orlen
  • koszulkę ze zdjęciem swojego samochodu
  • pamiątkowe puzzle ze zdjęciem samochodu
  • praktyczny kubek termiczny ze zdjęciem samochodu
  • podwójne zaproszenie na koncert Il Volo
  • voucher na dwa loty w Flyspot w Katowicach


  MOTOCYKL ROKU  Właściciel motocykla, który zdobył najwięcej głosów w całym województwie otrzyma:
  • tytuł MOTOCYKL ROKU 2019
  • publikację zdjęcia motocykla (z właścicielem) na okładce specjalnego dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do "Dziennika Zachodniego".
  • pamiątkowy dyplom
  • zaproszenie na Summer Cars Party
  • talon na paliwo o wartości 1000 złotych do wykorzystania na stacjach Orlen
  • koszulkę ze zdjęciem swojego motocykla
   SCP
  • pamiątkowe puzzle ze zdjęciem motocykla
  • praktyczny samochodowy kubek termiczny ze zdjęciem motocykla
  • dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu
   FIGURA
  • podwójne zaproszenie na koncert Il Volo
   SCP
  • voucher na dwa loty w Flyspot w Katowicach
   SCP


  Właściciel motocykla, który zajął drugie miejsce w rankingu wojewódzkim otrzyma:
  • prezentację motocykla i rozmowę z jego właścicielem w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji"
  • talon na paliwo o wartości 500 złotych do wykorzystania na stacjach Orlen
  • koszulkę ze zdjęciem swojego motocykla
  • pamiątkowe puzzle ze zdjęciem motocykla
  • praktyczny kubek termiczny ze zdjęciem motocykla
  • Jednodniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu
  • podwójne zaproszenie na koncert Il Volo
  • voucher na dwa loty w Flyspot w Katowicach


  Właściciel motocykla, który zajął trzecie miejsce w rankingu wojewódzkim otrzyma:
  • prezentację motocykla i rozmowę z jego właścicielem w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji"
  • talon na paliwo o wartości 500 złotych do wykorzystania na stacjach Orlen
  • koszulkę ze zdjęciem swojego motocykla
  • pamiątkowe puzzle ze zdjęciem motocykla
  • praktyczny kubek termiczny ze zdjęciem motocykla
  • podwójne zaproszenie na koncert Il Volo
  • voucher na dwa loty w Flyspot w Katowicach


  AUTO DO ŚLUBU


  Kandydaci, którzy w wojewódzkiej kategorii Plebiscytu zajęli miejsca od 1 do 5, otrzymają:
  • tytuł Auto Do Ślubu Roku
  • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji"
  • zaproszenie na galę wręczenia nagród
  • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora na kwotę 5 000 zł, 4 000, 3 000, 2 000 zł i 1 000 zł, odpowiednio za I, II, III, IV, V miejsce

  SCP


  ZAKŁAD MECHANICZNY ROKU, SZKOŁA NAUKI JAZDY, SALON SAMOCHODOWY ROKU, KORPORACJA TAKSÓWKOWA  I miejsce
  • dyplom
  • voucher na reklamę w wysokości 3000 złotych do wykorzystania na stronach redakcyjnych "Dziennika Zachodniego"
   SCP

  • prezentację w specjalnym dodatku "Dziennika Zachodniego"


  II miejsce
  • dyplom
  • voucher na reklamę w wysokości 2000 złotych do wykorzystania na stronach redakcyjnych "Dziennika Zachodniego"
   SCP

  • prezentację w specjalnym dodatku "Dziennika Zachodniego"


  III miejsce
  • dyplom
  • voucher na reklamę w wysokości 1000 złotych do wykorzystania na stronach redakcyjnych "Dziennika Zachodniego"
   SCP

  • prezentację w specjalnym dodatku "Dziennika Zachodniego"


  Partnerami plebiscytu jest Górnośląskie Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia oraz Polski Związek Motorowy


  Informacji o akcji udziela Klaudia Łuniewska
  tel.502 499 556 (pon. - pt. w godz. 9-17),
  e-mail: klaudia.luniewska@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY