Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Najlepsze memy o nauczycielach. Te żarty bawią internautów! Mamy ponad 70 najlepszych żartów. Uśmiechnijcie się!

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Memy o nauczycielach podbijają internet. Przeglądając sieć, nie da się nie zauważyć sporej ilości zamieszczonych tam zabawnych grafik, jakie związane są z niemal każdym obszarem życia społecznego, politycznego oraz kulturalnego. Śmiejemy się w zasadzie ze wszystkiego – grup zawodowych i społecznych, narodowych obyczajów czy też znanych nam osobistości. Ta zabawna forma komentowania rzeczywistości nie jest jednak przejawem braku szacunku czy też zrozumienia, bowiem nie chodzi tutaj o ośmieszanie kogokolwiek. Nikt nie jest pozbawiony wad, a zatem warto mieć do siebie dystans. W ostatnim czasie internet opanowała kolejna grupa zawodowa, którą są nauczyciele. W załączonej galerii prezentujemy więc najciekawsze memy o nauczycielach, jakie ostatnio bardzo zyskały na popularności. Zobacz i uśmiechnij się razem z nami!

Życie pokazuje, że na wiele sytuacji warto spojrzeć z przymróżeniem oka oraz zachować do nich dystans. Niektóre z nich mogą wydawać się trudne, ale po jakimś czasie dochodzimy do wniosku, że jednak należały do błahych. Stwierdzamy, że przecież niepotrzebnie przejmowaliśmy się nimi i wspominamy je jako przygody życia. Sporo takich wydarzeń ma miejsce w życiu społecznym, dotykając też konkretne grupy zawodowe oraz inne, a także charakterystyczne dla danego miejsca i czasu zjawiska. Wskutek wytwarzania się wokół tego przeróżnych stereotypów, pojawia się coraz więcej zabawnych komentarzy, dowcipów, a obecnie niezwykle popularną formą wyrażania rzeczywistości w sposób dowcipny są memy. Te specyficzne grafiki bardzo często trafiają w sedno sprawy i przyprawiają odbiorców o łzy śmiechu.

Memy o nauczycielach podbijają internet

Przeglądając sieć, nie da się nie zauważyć sporej ilości zamieszczonych tam zabawnych grafik, jakie związane są z niemal każdym obszarem życia społecznego, politycznego oraz kulturalnego. Śmiejemy się między innymi z uczniów oraz studentów, z policjantów, żołnierzy, celebrytów, służby zdrowia, polityków, sportowców oraz kierowców. Z przymróżeniem oka oglądamy grafiki, przedstawiające sposoby spędzania wakacji przez Polaków w popularnych w naszym kraju miejscach – między innymi w górach i nad morzem. Ponadto, podchodzimy też z dystansem do świątecznych „zwyczajów”, a także wszelkich innych zachowań, z jakimi można spotkać się w życiu codziennym – w każdym miejscu oraz czasie. Polacy próbują dystansować się do wielu sytuacji i chociaż wiele z nich wydaje się z doświadczenia irytujących, to przecież nie warto brać ich sobie do serca. Jak można zauważyć, jedną z grup, która ostatnio znalazła się na tapecie internautów są również nauczyciele.

W ostatnim czasie, w sieci możemy znaleźć kolejne zabawne grafiki, przedstawiające pracowników oświaty w różnych sytuacjach oraz okolicznościach. Sporo z przedstawionych tam motywów jest związanych między innymi ze stereotypami, krążącymi w środowisku uczniów. Poszczególni nauczyciele kojarzą im się z określonymi sposobami prowadzonych zajęć, ocenianiem w czasie lekcji oraz sprawdzianów i kartkówek, a także dyscypliną, wymaganiami, formami reagowania na różne sytuacje czy też niejednokrotnie z postawą wobec dzieci oraz młodzieży.

W załączonej galerii prezentujemy najciekawsze memy o nauczycielach, jakie w ostatnim czasie niezwykle zyskały na popularności. Zobacz i uśmiechnij się razem z nami!

Nie przeocz

Zobacz także

Musisz to wiedzieć

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera