Sezon studniówkowy nadal trwa. Każdego weekendu odbywaja się studniówki, na których wybierani sa Misterzy Studniówek lub Królowie Balu. Nio dziwnego, że panowie chcą wyglądać bardzo dobrze. Dbają o garnitur i fryzurę. Zobaczcie, jak prezentują się na studniówkach 2019 w woj. śląskim najprzystojniejsi maturzyści.

Tegoroczni maturzyści bardziej niż o maturze, myślą teraz, jak dobrze wypaść na studniówce. Chłopaki w garniturach wyglądają bardzo dobrze. Dla wielu z nich to pierwszy taki bal w życiu.

ZOBACZ W GALERII NAJPRZYSTOJNIEJSI MATURZYŚCI NA STUDNIÓWKACH

Zobacz galerię

Warto pamiętać, że ubiór to jeden z najważniejszych elementów studniówki. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że studniówka to wydarzenie o dużym stopniu formalności. Studniówka to bal, na którym młodemu mężczyźnie nie wypada pokazać się inaczej, niż w wieczorowym garniturze.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWEK W NASZYM SERWISIE |STUDNIÓWKI 2019|

Pamiętajmy jednak, że studniówka to swego rodzaju bal, więc nie możemy przesadzić. U panów musi dominować elegancja. Przecież studniówka to nie jest zwykła dyskoteka, na która można przyjść w jeansach lub kolorowej koszuli. Najlepiej, gdyby białej koszuli towarzyszyła mucha.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Czy Katowice nadaja się do mieszkania? Panel dyskusyjny DZ

TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego