Najśmieszniejsze podania o pracę. Najdziwniejsze CV, jakie...

  Najśmieszniejsze podania o pracę. Najdziwniejsze CV, jakie kandydaci wysłali pracodawcom ubiegając się o pracę [zdjęcia]

  oprac. BB

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Najśmieszniejsze podania o pracę. Najdziwniejsze CV, jakie kandydaci wysłali pracodawcom ubiegając się o pracę [zdjęcia]
  1/9

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Podania o pracę z błędami ortograficznymi w każdym wersie, CV napisane luźnym stylem niezobowiązującej konwersacji ("umiejętności? to zależy od dnia"), ale też Curriculum Vitae, w którym kandydat - balansując na cienkiej linii między poczuciem humoru a bezczelnością - jednak ujął pracodawcę. Zobaczcie najdziwniejsze i najśmieszniejsze CV, wysłane przez osoby szukające pracy.

  Najśmieszniejsze CV. Warto zaskoczyć pracodawcę?


  Osoby szukające pracy wiedzą, że podstawą jest dobrze napisane CV. Niektórzy kandydaci za bardzo do serca biorą sobie jednak poradę, aby w Curriculum Vitae zaskoczyć potencjalnego pracodawcę. Trzeba pamiętać, że to co jednych pracodawców rozśmieszy w CV, innych może zniechęcić.  Sprawdź: Jak stworzyć idealne podanie o pracę? [PORADNIK]  Najdziwniejsze podania o pracę. Szczerość do bólu?


  Inni kandydaci z kolei stawiają na szczerość ("Umiejętności? No to różne, ale matematyk nie jestem"). Nie zawsze się to opłaca, a często jest po prostu śmieszne.

  Zobacz też: Najlepsze CV. Jak zrobić oryginalne CV? 25 przykładów kreatywnych CV [ZDJĘCIA]  Najśmieszniejsze CV. Poczucie humoru pomaga?


  Zabawne CV nie zawsze się opłaca. Czasami jednak pracodawca docenia poczucie humoru kandydata (zobaczcie podanie chłopaka ubiegającego się o pracę w McDonald'sie na Florydzie).

  Zdarzają się też pracodawcy, którzy ze sterty CV potrafią wyłuskać prawdziwe perełki i zatrudniają pracowników z poczuciem humoru, ale znających granice dobrego smaku, kreatywnych i zaskakujących niebanalnością, uprzejmych i taktownych jednocześnie. Takim przykładem jest pani z biura obsługi klientów, o której ostatnio głośno w internecie.


  Czytaj więcej na ten temat: Niesamowita korespondencja z działem obsługi klienta. Pan Krzysztof chciał kupić roletę, ta była chwilowo niedostępna [zapis korespondencji]  Zobacz też: Najdziwniejsze ogłoszenia o pracy. "Zatrudnimy kobietę na pierogi i surówki"

  Zobacz również: W CV Polaków roi się od kłamstw

  (regiopraca.pl)

  POLECAMY NA STREFIE BIZNESU:


  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  yerba mateee

  KolegaPytal (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  https ://link.do/ Y3Cu0

  Patrzcie jaki świetny zestaw Yerba Mate! :-)

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  CV

  Adelajde (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

  No niestety ludzie jeszcze mają sporo lekcji do odrobienia jeśli chodzi o pisanie CV i listów motywactjnych. Sama siedzę w tym biznesie i wiem jak ludzie są tego nienauczeni, a szkoła tego nie...rozwiń całość

  No niestety ludzie jeszcze mają sporo lekcji do odrobienia jeśli chodzi o pisanie CV i listów motywactjnych. Sama siedzę w tym biznesie i wiem jak ludzie są tego nienauczeni, a szkoła tego nie nauczy. Wystarczy tak naprawdę aplikacja internetowa jak SzybkieCV i dokumenty ma człowiek z głowy. Ale wielu ludziom nie chce się nawet szukać.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  BB - raczej smutne niż śmieszne

  Alik na Krzywej Wieży (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 7

  Ładnie to tak ?... skrybo Be-Be szydzić z Rodaków Naszych wywleczonych przez kacapów z I i II Najjaśniejszej RP na "Białe Niedźwiedzie", którzy teraz dopiero w IV RP mogli wrócić do Ojczyzny !
  A...rozwiń całość

  Ładnie to tak ?... skrybo Be-Be szydzić z Rodaków Naszych wywleczonych przez kacapów z I i II Najjaśniejszej RP na "Białe Niedźwiedzie", którzy teraz dopiero w IV RP mogli wrócić do Ojczyzny !
  A szwaby, to mało małych Dzieci Matkom Polkom pozabierały, aby je zgermanizować i które po latach okupacji dopiero teraz wróciły do Ojczyzny, aby normalnie żyć i pracować.
  Widać, że skryba tej wierszówki jest wyznania wnuczka Wehrmachtowca Tuska, któremu przyświeca też przyświeca Polskość jako nienormalność. Obacwaje som jednakowe najemniki. Pierwszy w Vaterlandzie do POklepywania, drugi zaś jako jurgieltnik.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo