Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Oferty pracy w Śląskiem za ponad 10 tysięcy złotych. Zobacz propozycje wolnych etatów i sprawdź, gdzie w naszym regionie zarobisz najwięcej!

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Miejsce pracy: CzeladźRodzaj umowy: umowa o pracę na czas określonyWymiar pracy: pełny etatZmianowość: jedna zmianaWynagrodzenie brutto: od 13 500 złotych
Miejsce pracy: CzeladźRodzaj umowy: umowa o pracę na czas określonyWymiar pracy: pełny etatZmianowość: jedna zmianaWynagrodzenie brutto: od 13 500 złotych Pixabay
Oferty pracy w Śląskiem za ponad 10 tysięcy złotych znalazły się wśród wielu propozycji zatrudnienia, opublikowanych w Centralnej Bazie Ofert Pracy. W serwisie tym, ogłoszenia są zamieszczane na bieżąco przez pracowników powiatowych urzędów, którym lokalni pracodawcy przekazują propozycje wolnych etatów. Oferty dotyczą wielu różnych stanowisk oraz branż, w jakich jest zapotrzebowanie na nowych pracowników. W ogłoszeniach można znaleźć najważniejsze informacje na temat miejsca i charakteru pracy oraz wymagań, które stawiają kandydatom poszczególne firmy. Wśród propozycji, pochodzących od pracodawców z naszego regionu daje się dostrzec wiele ofert, jakie dotyczą wykonywania zadań również w innych częściach Polski bądź poza jej granicami. Ogłoszenia tego typu są adresowane przede wszystkim do kierowców, poruszających się po trasach krajowych lub międzynarodowych. Zobacz propozycje wolnych etatów i sprawdź, gdzie w naszym regionie zarobisz najwięcej!

W Centralnej Bazie Ofert Pracy nie brakuje propozycji wolnych etatów

Propozycje zatrudnienia warto śledzić również w Centralnej Bazie Ofert Pracy, gdzie pracownicy powiatowych urzędów publikują ogłoszenia od lokalnych pracodawców. Oferty dotyczą wielu różnych stanowisk oraz branż, w obrębie których poszukiwani są nowi pracownicy. W ogłoszeniach można znaleźć najważniejsze informacje na temat miejsca i charakteru pracy oraz wymagań, jakie stawiają kandydatom poszczególne firmy. Oprócz najważniejszych kryteriów, które powinna spełniać nowo zatrudniona osoba pracodawcy zwracają też uwagę na inne ważne kwestie.

Podkreślają między innymi, na jakie profity pracownik może liczyć ze strony firmy po przyjęciu propozycji. Wskazują tam na dodatkowe benefity, które ewentualnie mogą stać się częścią zagwarantowanych korzyści. W ofertach można też znaleźć informacje o warunkach zatrudnienia i miesięcznych stawkach wynagrodzenia. W procesie poszukiwania interesujących ogłoszeń warto śledzić na bieżąco propozycje wolnych etatów, a także korzystać z opcji filtrowania. Takie narzędzie pozwala na wyselekcjonowanie ofert, mieszczących się w obrębie konkretnych kryteriów.

Wynagrodzenie w wysokości powyżej 10 tysięcy złotych również w Śląskiem

Propozycje zatrudnienia, jakie można znaleźć w Centralnej Bazie Ofert Pracy pochodzą od pracodawców z różnych regionów Polski i zamieszczane są w serwisie na terenie całego kraju. Wśród nich nie brakuje też ogłoszeń, opublikowanych przez pracowników powiatowych urzędów w województwie śląskim. Wolne etaty czekają zatem w firmach, mieszczących się w wielu miastach, położonych w naszym regionie. Nierzadko zdarza się również, że lokalni pracodawcy proponują pracę, jakiej wykonywanie jest związane z wyjazdami do innych ośrodków w kraju, a nawet za granicą.

Bardzo często chodzi o ciągłe przemieszczanie się, w celu dostarczenia powierzonego towaru. Dotyczy to przede wszystkim kierowców, poruszających się po trasach krajowych lub międzynarodowych. Tego typu ogłoszenia oferują pracę za co najmniej 10 tysięcy złotych, ale wysokie stawki wynagrodzenie można też dostrzec w wielu innych propozycjach. Poza sporym zapotrzebowaniem na kierowców, pracodawcy poszukuję również inżynierów, pracowników budowlanych oraz technicznych. W ogłoszeniach można też znaleźć propozycje zatrudnienia na stanowiskach, związanych między innymi z branżą samochodową, górnictwem bądź też medycyną.

W załączonej galerii prezentujemy zamieszczone w Centralnej Bazie Ofert Pracy propozycje wolnych etatów z wynagrodzeniem o wartości powyżej 10 tysięcy złotych. Zobacz propozycje wolnych etatów i sprawdź, gdzie w naszym regionie zarobisz najwięcej!

Oferty pracy w Śląskiem. Oferty pracy w Śląskiem za ponad 10 tysięcy złotych. Zobacz!

Nie przeocz

Musisz to wiedzieć

od 12 lat
Wideo

Umowa pomiędzy PKP a Budimexem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera