Piast Gliwice - Arka Gdynia 2:2 [ZDJĘCIA]

PS
Piast Gliwice podejmował na swoim nowym stadionie Arkę Gdynia. Mecz rozpoczął się dla gliwiczan fatalnie. Już w 6. minucie stracili gola po strzale Petra Benata. Zobaczcie, co działo się dalej.

ZOBACZ RELACJĘ LIVE ZE SPOTKANIA PIASTA GLIWICE Z ARKĄ GDYNIA

Na szczęście w 40. minucie wyrównał Wojciech Kędziora - jeden z najlepszych piłkarzy na boisku. Remisem 1:1 zakończyła się pierwsza część spotkania.

W drugiej części w 66. minucie Arka znowu zdobyła gola i znowu po strzale Petra Benata mimo, że od 60. minuty wyraźnie cofnęła się do defensywy, bo drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Piotr Kuklis.

Od tego momentu Piast był właściwie cały czas przy piłce, ale nie potrafił zdobyć gola. Udało się to dopiero w 85., minucie po strzale Wojciecha Kędziory.

I tak oto bohaterami remisowo zakończonego w Gliwicach meczu zostali strzelcy czterech bramek: po dwie dla Piasta i Arki - Benat i Kędziora.