Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 [GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA TV, LIVE, ONLINE, ZDJĘCIA]

TOK
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 Marzena Bugała-Azarko
W meczu ostatniej kolejki ekstraklasy Piast Gliwice grał dziś z Podbeskidziem Bielsko-Biała. TUTAJ relacja LIVE z meczu Piast - Podbeskidzie. Do przerwy Piast prowadził 2:0. W drugiej połowie Podbeskidzie wyrównało na 2:2!

Piast i Podbeskidzie zapewniły sobie wcześniej utrzymanie, ale grają jeszcze o jak najwyższe miejsce. Gliwiczanie są teraz na 12. pozycji i mają 27 punktów. Górale zgromadzili o dwa punkty więcej i są na 10. miejscu.

Piast przegrał w poprzedniej kolejce w meczu "na raty" z Widzewem w Łodzi 1:2. To była pierwsza porażka gliwiczan pod wodzą trenera Angela Pereza Garcii po trzech zwycięstwach.

- Przyjechaliśmy do Łodzi, aby przedłużyć naszą dobrą passę, ale niestety nie udało się zdobyć nawet punktu. Teraz chcemy podnieść się w następnym spotkaniu i godnie pożegnać się z kibicami w Gliwicach – zapowiada Łukasz Hanzel.

Fani Piast też chcą uświetnić koniec sezonu. Planują przemarsz z rynku na stadion.

Gospodarze zagrają bez Krzysztofa Króla, który pauzuje za kartki. Będzie to pożegnalny mecz bramkarza Dariusza Treli - od nowego sezonu zagra w Lechii Gdańsk.

Podbeskidzie pokonało ostatnio Zagłębie Lubin 2:0. Nie wiadomo, czy na następny sezon w klubie zostanie trener Leszek Ojrzyński. Klub niespodziewanie opuścił Marek Móll, który od lat był kierownikiem drużyny. Zarząd Podbeskidzia (jednoosobowy) stracił do niego zaufanie.

W rundzie zasadniczej Podbeskidzie przegrało u siebie z Piastem 0:1, w Gliwicach był remis 0:0.

Mecz Piast - Podbeskidzie transmituje nSport.

*Pielgrzymka mężczyzn do Piekar 2014: ROZPOZNAJ SIĘ NA ZDJĘCIACH
*TRAGEDIA NA WIŚLE: Nurt porwał dwie dziewczyny ZDJĘCIA
*Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF