Piłkarz GKS Katowice i młodzieżowej reprezentacji Polski...

  Piłkarz GKS Katowice i młodzieżowej reprezentacji Polski rapuje. Tymoteusz Puchacz w utworze Kante WIDEO

  Zdjęcie autora materiału

  Jacek Sroka

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Tymoteusz Puchacz, obrońca GKS Katowice i jeden z liderów młodzieżowej reprezentacji Polski, powoli rozwija także swoją karierę muzyczną pod pseudonimem Puszka. Wspólnie z duetem Jan-rapowanie i Nocnym, nagrał kawałek pt. „Kanté”. Posłuchaj jak śpiewa piłkarz GieKSy.
  - To nie jest idealny beat, jaki mógłbym zrobić, typowe trapy to nie mój klimat, ale myślę, że wyszło spoko – powiedział Nocny. –Okazało się, że Tymek naprawdę dużo potrafi. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wydaje mi się, że zrobiliśmy fajny numer – przekonuje Jan-rapowanie.

  Numeru „Kanté” można posłuchać na kanale SBM Label na YouTube. Kulisy powstawania utworu można zobaczyć na kanale „Foot Truck”, prowadzonym przez Michała Wiśniowskiego i Kubę Polkowskiego.

  Należący do portfolio firmy Abstra kanał „Foot Truck” pokazuje piłkę nożną z zupełnie innej perspektywy niż pozostałe media sportowe. W każdym odcinku pojawia się znana osobistość ze świata futbolu, która przedstawi mniej znane fakty ze swojej kariery, jak również opowie więcej o swoich hobby, idolach z najmłodszych lat, ulubionych miejscach i o wielu innych kwestiach, związanych z piłką nożną i nie tylko. Dynamiczna formuła pozwala również prowadzącym na implementowanie pomysłów, jakich jeszcze nie było na polskim YouTube. Nowe odcinki na kanale pojawiają się raz w tygodniu.


  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:   
  Puchar Tymbarku na Stadionie Śląskim

   
  W PUNKT ODC. 2 Magazyn sportowy Dziennika Zachodniego

   

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo