Piotr Żyła wygrał sobotni turniej skoków w Wiśle [PUCHAR KONTYNENTALNY WISŁA 2014]

Redakcja
Piotr Żyła
Piotr Żyła ARC
Puchar Kontynentalny Wisła 2014: Piotr Żyła wygrał sobotni turniej skoków.

Letni PK w skokach: Żyła wygrał sobotni konkurs w Wiśle

Piotra Żyła wygrał sobotni konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich w Wiśle-Malince. Drugi był Słoweniec Mitja Meznar, a na miejscach 3-6 uplasowali się kolejno: Jan Ziobro, Jakub Wolny, Krzysztof Biegun i Dawid Kubacki.

Dopiero 12. był zwycięzca piątkowego konkursu Cene Prevc ze Słowenii, który zepsuł pierwszy skok, ale w drugiej serii uzyskał największą odległość dnia - 129 m. Żyła dwukrotnie osiągnął 128 m.