Trwa głosowanie
Pozostało: 5 dni
Plebiscyt: OSOBOWOŚĆ ROKU 2023
Wybieramy Osobowość Roku w kategorii Kultura
Głosowanie będzie trwać do czwartku, 4 lipca 2024 r. do godz. 22:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
UWAGA:
Ważne informacje dla nominowanych
- KLIKNIJ i przeczytaj!
-
Beata Izabela Jastrzębska
wokalistka Beathris, fotografka, tancerka, Katowice
505głosów -
Marek Marcinowski
pisarz, Jastrzębie-Zdrój
266głosów -
Elżbieta Krusz
dyrygent, Mikołów
213głosów -
Marcin i Karolina Dombkowie
właściciele klubu, Chorzów
97głosów -
Malwina Gola
uczennica I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego, Zawiercie
43głosy -
Adriana Żemła
muzyk, gitarzystka, Bielsko-Biała
31głosów -
Piotr Walczak
twórca rzeźb z gliny, Jasienica
22głosy -
Arkadiusz Wolny
muzyk terapeuta, Świętochłowice
18głosów -
Barbara Kozana
instruktorka tańca, Będzin
16głosów -
Anna Kamosińska
animatorka kultury, nauczycielka w Szkole Podstawowej, Turów
11głosów -
Michał Makowski
dyrektor Pokazowej Zagrody Żubrów, Pszczyna
6głosów -
Andrzej Romulewicz
kowal, artysta, Częstochowa
5głosów -
Michał Góral
dyrektor Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury, Sosnowiec
3głosy -
Grzegorz Sobolewski
artysta, twórca obrazów, muzyk, społecznik., Zabrze
3głosy -
Jacek Kampa
prezes Rudzkiego Stowarzyszenia Kulturalnego Orkiestra Dęta KWK Pokój, Ruda Śląska
2głosy -
Danuta Olejniczak-Paterek
Wodzisław Śląski
2głosy -
Daria Szmelik
autorka książek, Żory
2głosy -
Łukasz Goik
dyrektor Opery Śląskiej, Bytom
1głos -
Anna Korczyk
dyrektor Teatru Oddzielny, Jaworzno
1głos -
Adrian Fred Frelich
frontman muzycznego zespołu metalowego Dragon, Rybnik
1głos -
Marta Zygmunt
malarka, Żarki
1głos -
Andrzej Mandryka
prezes Zarządu Stowarzyszenia Maxime, dyrygent, nauczyciel, popularyzator muzyki, Dąbrowa Górnicza
— -
Dariusz Nowicki
artysta, Gliwice
— -
Renata Cichoń
działaczka społeczna, Mysłowice
— -
Tomasz Haja Dawid
muzyk, Piekary Śląskie
— -
Edyta Mucha
autorka książek, Tychy
— -
Aleksander Lozinszek
instruktor tańca, Bieruń
— -
Marta Bryła
młoda i utalentowana tancerka, Bieruń
— -
Andrzej Mikulski
artysta, fotograf, Cieszyn
— -
Agata Chlodek
instruktorka grupy taneznej Mażoretki, Toszek
— -
Zofia Trzepióra-Noga
malarka i poetka, Kłobuck
— -
Grażyna Kempa
animatorka kultury i nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 1, Lubliniec
— -
Katarzyna Sienkan-Krząkała
instruktorka zajęć plastycznych, Czerwionka-Leszczyny
— -
Łukasz Loskot
aktywista kulturalny, Tarnowskie Góry
— -
Julia Ryłko
kuglarz, animator, tancerz ognia, Międzybrodzie Bialskie
—