Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 22:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Olga Chodakowska
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Sosnowcu, Sosnowiec
1głos -
Przemysław Misiarz
Szkoła Podstawowa im. Jury Gajdzicy w Cisownicy, Cisownica
1głos -
Roksana Szczygieł
Szkoła Podstawowa, Siedlec Duży
1głos -
Sławomir Jerzyna
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Katowice
1głos -
Sonia Sobota
Miejskie Przedszkole nr 45, Ruda Śląska
1głos -
Urszula Foit
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Krystyny Bochenek w Gliwicach, Gliwice
1głos -
Urszula Pilarczyk
Przedszkole nr 6 w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
1głos -
Wioleta Matysek
Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
1głos -
Zuzanna Nojman
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bytomiu, Bytom
1głos -
Sylwia Piechulek
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza, Mysłowice
1głos -
Adam Burczyk
Zespół Szkół nr 6 w Tychach, Tychy
— -
Adam Ćwik
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
— -
Adam Sarkowicz
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach, Gliwice
— -
Adam Świątek
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Piekary Śląskie
— -
Agata Caputa
Przedszkole nr 9 w Żywcu im. Andrzeja Komonieckiego, Żywiec
— -
Agata Gąsior
Szkoła Podstawowa nr 17, Zabrze
— -
Agata Krzysztofik
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich, Siemianowice Śląskie
— -
Agnieszka Badura
Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej, Katowice
— -
Agnieszka Banaś
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Otwarte Okno z Oddziałami Integracyjnymi I Specjalnymi w Tychach, Tychy
— -
Agnieszka Czernek
Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu, Sosnowiec
— -
Agnieszka Gurnacz
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu, Zabrze
— -
Agnieszka Kotwa-Noszczyk
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Mikołaja Kopernika, Sosnowiec
— -
Agnieszka Kroczek
Przedszkole nr 41 w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
— -
Agnieszka Michalak
Przedszkole Niepubliczne Jonatan, Bielsko-Biała
— -
Agnieszka Pałuchowska
Przedszkole nr 5, Żory
— -
Agnieszka Wodyk
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego, Chorzów
— -
Agnieszka Swatek
Przedszkole i Żłobek EGO, Tarnowskie Góry
— -
Aldona Brawanska
Przedszkole nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy, Żory
— -
Aleksander Panek
Szkoła Podstawowa nr 54 im. Marii Konopnickiej, Katowice
— -
Aleksandra Błażyca-Sulewska
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Władysława Webera w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi nr 1, Rybnik
— -
Aleksandra Dąbroś
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami Dwujęzycznymi, Chorzów
— -
Aleksandra Gącerz
Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 im. Powstańców Śląskich, Piekary Śląskie
— -
Aleksandra Janicka
Przedszkole Publiczne im. Misia Uszatka, Strzyżowice
— -
Aleksandra Łukaszczyk
Miejskie Przedszkole nr 1, Piekary Śląskie
— -
Aleksandra Nocuń
Miejskie Przedszkole nr 7, Częstochowa
— -
Aleksandra Samsonowicz
Przedszkole nr 16, Zabrze
— -
Alicja Radgowska
Przedszkole Publiczne w Rudzicy, Rudzica
— -
Andrzej Rafa
Szkoła Podstawowa nr 21 w Tychach, Tychy
— -
Andrzej Rauszer
Prywatna Szkoła Podstawowa Art, Tychy
— -
Andrzej Rolnik
Salezjański Zespół Szkół Publicznych im. św. Dominika Savio, Zabrze
— -
Andrzej Stokłosa
Technikum nr 7 w Zespole Szkół Technicznych I Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
— -
Aneta Czarnobaj
Przedszkole nr 13, Chorzów
— -
Aneta Ćwikiel-Łoboda
Liceum Sztuk Plastycznych w Gliwicach, Gliwice
— -
Aneta Doroz
Przedszkole nr 4 w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
— -
Aneta Dresner-Chatys
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
— -
Aneta Jurkowska
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 im. Stefanii Sempołowskiej w Sosnowcu, Sosnowiec
— -
Aneta Szyszkowska
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Skłodowskiej-Curie, Dąbrowa Górnicza
— -
Aneta Trzepizur
Przedszkole im. Marii Kownackiej, Węglowice
— -
Anna Damaschk
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Himalaistów Polskich, Tychy
— -
Anna Domagała
Przedszkole Wesołe Sowy, Blachownia
— -
Anna Gołkowska
Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
— -
Anna Gwiżdż
Zespół Szkół w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach, Rybnik
— -
Anna Knapik
Przedszkole Artystyczno-Językowe oraz żłobek Zaczarowany Ołówek w Będzinie, Będzin
— -
Anna Krasowska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 im. Henryka Sienkiewicza w Gliwicach, Gliwice
— -
Anna Kruk
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, Bielsko-Biała
— -
Anna Kubica
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich, Imielin
— -
Anna Kurylas
Miejskie Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy w Piekarach Śląskich, Piekary Śląskie
— -
Anna Łakomska-Ciołczyk
Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Korczaka w Sosnowcu, Sosnowiec
— -
Anna Nowara
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Wł. Broniewskiego, Siemianowice Śląskie
— -
Anna Nylec
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Częstochowa
— -
Anna Ornat
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego, Dąbrowa Górnicza
— -
Anna Porwoł
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jejkowicach, Jejkowice
— -
Anna Rebidas-Król
Przedszkole nr 16, Racibórz
— -
Anna Skrzydłowska
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefana Żeromskiego, Jaworzno
— -
Anna Wątroba
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wojciecha Korfantego, Katowice
— -
Anna Wurzel-Gąsior
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gustawa Morcinka w Mysłowicach, Mysłowice
— -
Antoni Osierda
Wyższa Szkoła Administracji, Bielsko-Biała
— -
Arkadiusz Maślanka
Zespół Szkół Gastronomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie, Częstochowa
— -
August Lecyk
III Prywatne Liceum Ogólnokształcące, Sosnowiec
— -
Barbara Buczkowska
Miejskie Przedszkole nr 33, Częstochowa
— -
Barbara But
Publiczne Przedszkole, Łojki
— -
Barbara Dębicka
Przedszkole Miejskie nr 53 im. Kornela Makuszyńskiego w Sosnowcu, Sosnowiec
— -
Barbara Ferdyan-Tront
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Wodzisław Śląski
— -
Barbara Gajda-Konieczka
Szkoła Podstawowa nr 62 im. Józefa Kocurka, Katowice
— -
Barbara Maciosek
Akademia Przedszkolaka Kangurek, Lubliniec
— -
Barbara Niecka
Przedszkole nr 1, Bieruń
— -
Barbara Rachwalska
Akademia Przedszkolaka Małe Kroczki, Katowice
— -
Barbara Seweryn
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
— -
Barbara Smolorz
Przedszkole nr 23, Tychy
— -
Barbara Szwajczewska
Przedszkole nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
— -
Beata Bończak
I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
— -
Beata Grygutis
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły, Sosnowiec
— -
Beata Janus-Lewczyńska
Szkoła Podstawowa nr 49 im. J.Kusocińskiego, Częstochowa
— -
Beata Kawecka
Miejskie Przedszkole nr 8, Częstochowa
— -
Beata Kołodziejczyk
Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie, Bytom
— -
Beata Ligór
Przedszkole nr 15, Zawiercie
— -
Beata Lipowska-Hola
Przedszkole Niepubliczne Bajkowa Kraina, Bielsko-Biała
— -
Beata Mąka
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Primary Steps, Bielsko-Biała
— -
Beata Mirota
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, Krupski Młyn
— -
Beata Pirogowicz
Zespół Szkół Podstawowych, Rydułtowy
— -
Beata Skuza
Szkoła Podstawowa nr 38 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Nowary w Katowicach, Katowice
— -
Beata Strzelecka-Mach
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej, Częstochowa
— -
Beata Zemła
Szkoła Podstawowa nr 33 im. M. Kownackiej, Częstochowa
— -
Bogdan Paprotny
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza, Bór Zajaciński
— -
Bogumiła Kluszczyńska
Górnośląskie Centrum Edukacyjne im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach, Gliwice
— -
Bogusław Szopa
Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich, Siemianowice Śląskie
— -
Bogusława Hanzel
Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 im. Powstańców Śląskich, Piekary Śląskie
— -
Bogusława Kajstura
Przedszkole nr 49 w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
— -
Bogusława Mazur
Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka, Tychy
— -
Bohdan Mochnacki
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy, Katowice
—