Polonia Bytom przegrała z Arką Gdynia [RELACJA LIVE]

PS
Polonia Bytom
Polonia Bytom Arkadiusz Ławrywianiec
Polonia Bytom gra w sobotni wieczór wyjazdowe spotkanie z Gdyni, gdzie podejmują ją Arka. Zobacz relację na żywo z tego spotkania.

Zdesperowana walką o utrzymanie w ekstraklasie Arka Gdynia mocno zaczęła spotkanie. Już w 4 min. Maciej Szmatiuk wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzelił głową pięknego gola.

W 55 min. wyrównał po sprytnym strzale Emil Drozdowicz, który wszedł na boisko w drugiej połowie.

Ale już w 62 minucie na 2:1 dla Arki podwyższył Tadas Labukas dobrym strzałem z głowy.

ZOBACZ RELACJĘ LIVE Z MECZU ARKA - POLONIA BYTOM

Dla Polonii Bytom sobotni mecz z Arką jest kolejnym z serii o wszystko. Kolejna porażka coraz bardziej pogrąży bytomski zespół, ale niestety także zwycięstwo nie zapewni pewnego miejsca w ekstraklasie na przyszły sezon.