Polska - Grecja w strefie kibica w Będzinie [ZDJĘCIA i WIDEO]

Katarzyna Kapusta
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Puste ulice, w tramwajach pustki i tylko motorniczy w radiu słuchają relacji na żywo z meczu Polska -Grecja. Z kilkuset metrów dochodzi z Będzińskiej Strefy Kibica śpiew "Polska! Biało -czerwoni!".

Będzińscy kibice w świetnych nastrojach, mnóstwo emocji i wiary w wygraną polskiej drużyny.

- Jestem bardzo dumny z Polaków. Pierwsze połowa świetna. Mnóstwo emocji, mało co nie dostałem zawału - mówi Adam, który wraz kolegami przyszedł obejrzeć mecz.

- Tu czuje się prawdziwą atmosferę meczu. Wszyscy cieszą się razem i w tym samym momencie chwytają się za głowy - komentuje Artur. - Nie wyobrażam sobie siedzenia w domu przed telewizorem. Tu się czuje emocje - dodaje.

I rzeczywiście emocje napędzały kibiców, którzy do końca wierzyli w wygraną Polaków.

- Liczyłem, że wygramy ale zremisowaliśmy. Ale i tak Polska biało-czerwoni! - emocjonuje się Bartek Kowalski z Będzina

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

o
ora
miejsca mało, telebim nisko nic nie widać było z dalsza obraz nieostry, kolejka po piwko 1,5h
g
graby
Niestety straciłem kupę czasu i nie widziałem pierwszych 20 minut meczu Polska-Grecja (w tym bramki dla Polaków) ze względu na będzińską strefę kibica!!! Pracuję do 17:00, więc byłem na miejscu 30 minut przed meczem i stanąłem w kolejce, która bardzo wolno się poruszała choć nie była bardzo długa. 5 minut przed rozpoczęciem meczu ochrona przestała wpuszczać kibiców mimo, że miejsca w środku jeszcze było bardzo dużo!!! Dobrze, że kolega przyjechał samochodem, to zdążyłem do domu na mecz zaraz po strzeleniu gola przez Polaków. Gdybym wracał tramwajem, tak jak przyjechałem, to pewnie zdążyłbym dopiero na drugą połowę. Dziękuję bardzo organizatorom za pozbawienie mnie i wielu innych ludzi pięknych emocji i przeżywania ich razem z innymi kibicami. Strefa za mała, źle zorganizowane wpuszczanie. Wstyd jak na oficjalną strefę!!! (w sumie na nieoficjalną też)!!! Jestem zdegustowany nakręcaniem wielkiego polskiego święta futbolu i olewaniem polskich kibiców!!!
Pozdrawiam wszystkich kibiców, a na następny mecz zapraszam do strefy sportu w Sosnowcu, może tam będzie lepiej.