MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Praca w Śląskiem. Wynagrodzenie powyżej 10 tysięcy złotych brutto miesięcznie otrzymasz na tych stanowiskach. Sprawdź aktualne oferty!

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Wiele ogłoszeń proponuje wynagrodzenie w wysokości dziesięciu tysięcy złotych lub wyższe, co nierzadko zawiera się w przedziale stawek. Te są zatem jeszcze doprecyzowywana przez pracodawcę – w zależności od doświadczenia, umiejętności i wiedzy kandydata. Zobacz aktualne oferty!
Wiele ogłoszeń proponuje wynagrodzenie w wysokości dziesięciu tysięcy złotych lub wyższe, co nierzadko zawiera się w przedziale stawek. Te są zatem jeszcze doprecyzowywana przez pracodawcę – w zależności od doświadczenia, umiejętności i wiedzy kandydata. Zobacz aktualne oferty! Arch.
Wynagrodzenie powyżej dziesięciu tysięcy złotych brutto miesięcznie otrzymasz na tych stanowiskach pracy. W Śląskiem wolne etaty proponują przedsiębiorcy i właściciele firm oraz zakładów w obrębie wielu branż. Aktualne ogłoszenia można znaleźć na przykład w Centralnej Bazie Ofert Pracy, a wśród nich propozycje dotyczą zazwyczaj fachowców z konkretnymi umiejętnościami technicznymi, czyli na przykład elektryków, spawaczy i przedstawicieli sektora budowlanego. Poszukiwani są też kandydaci, którzy mogliby pełnić między innymi funkcje doradcy handlowego, dyrektora finansowego a także pielęgniarki. Sporo ofert dotyczy prowadzenia pojazdów ciężarowych na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Zobacz aktualne oferty!

Informacje o wolnych etatach również w Centralnej Bazie Ofert Pracy

Jedną ze stron internetowych, na której na bieżąco są zamieszczane ogłoszenia o wolnych etatach jest Centralna Baza Ofert Pracy – uzupełniana i uaktualniana przez pracowników urzędów w całym kraju. Urzędnicy zamieszczają tam propozycje, przekazywane im przez przedsiębiorców w każdym regionie. Ofert nie brakuje również na terenie województwa śląskiego, przy czym stanowiska pozostają do obsadzenia w różnych częściach naszego regionu. Jak daje się dostrzec, ogłoszenia określają między innymi warunki zatrudnienia, oczekiwania pracodawcy wobec pracownika, a także stawki wynagrodzenia. Informują też o miejscach pracy oraz opisują jej charakter. Ponadto uwzględniają listę wymagań, jakim musi sprostać nowa osoba. W propozycjach, zamieszczonych na innych serwisach temu przeznaczonych można też natknąć się dodatkowo na wzmianki o profitach, na które pracownik może liczyć ze strony firmy po przyjęciu propozycji. Należą do nich najczęściej opieka medyczna czy karta MultiSport.

Praca w Śląskiem od 10 tysięcy złotych

W Śląskiem wolne etaty proponują przedsiębiorcy i właściciele firm oraz zakładów w obrębie wielu branż. Aktualne ogłoszenia można znaleźć na przykład w Centralnej Bazie Ofert Pracy, a wśród nich propozycje dotyczą zazwyczaj fachowców z konkretnymi umiejętnościami technicznymi, czyli na przykład elektryków, spawaczy i przedstawicieli sektora budowlanego. Poszukiwani są też kandydaci, którzy mogliby pełnić między innymi funkcje doradcy handlowego, dyrektora finansowego a także pielęgniarki. Sporo ofert dotyczy prowadzenia pojazdów ciężarowych na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Wiele ogłoszeń proponuje wynagrodzenie w wysokości dziesięciu tysięcy złotych lub wyższe, co nierzadko zawiera się w przedziale stawek. Te są zatem jeszcze doprecyzowywana przez pracodawcę – w zależności od doświadczenia, umiejętności i wiedzy kandydata.

W załączonej galerii prezentujemy oferty pracy w Śląskiem z wynagrodzeniem powyżej dziesięciu tysięcy złotych brutto miesięcznie. Zobacz aktualne oferty!

Nie przeocz

Musisz to wiedzieć

od 7 lat
Wideo

Jak politycy typują wyniki polskiej reprezentacji?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni