Rozliczenie WOŚP: Sprawdziliśmy, ile pieniędzy WOŚP trafiło...

  Rozliczenie WOŚP: Sprawdziliśmy, ile pieniędzy WOŚP trafiło do Twojego miasta

  AD

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  W niedzielę na ulicach znowu zobaczyliśmy wolontariuszy kwestujących na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już 27 Finał. 13 stycznia 120 000 wolontariuszy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, kwestowało na ulicach w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdzamy jak nasze miasta skorzystały z pieniędzy Fundacji WOŚP.
  Kto dostał najwięcej sprzętu za największą kwotę? Sprawdźcie. Ułożyliśmy zdjęcia w kolejności od miast, które dostały najmniej, do tych które otrzymały
  1/30
  przejdź do galerii

  Kto dostał najwięcej sprzętu za największą kwotę? Sprawdźcie. Ułożyliśmy zdjęcia w kolejności od miast, które dostały najmniej, do tych które otrzymały sprzęt za rekordowe kwoty. ©ARC. DZ

  Ile pieniędzy WOŚP dał szpitalom w woj. śląskim?  Po wstępnym rozliczeniu sztabów fundacja WOŚP przekazała, że deklarowana na ten moment kwota 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to 92 143 798 złotych. W ubiegłym roku finał kończył się z deklarowaną kwotą 81 423 452 złotych (ostatecznie zebrano 126 373 804, 34 złotych). Nadal można wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

  Od 27 lat w styczniu rozgrywają się Finały WOŚP.
  W ciągu ostatnich 26 lat udało się uzbierać łącznie 951 mln złotych. To pieniądze, za które Fundacja WOŚP kupuje dla szpitali, placówek medycznych, straży pożarnych i innych służb ratowniczych sprzęt medyczny, dzięki któremu łatwiej jest ratować ludzkie życie, przeprowadzać masowe badania przesiewowe czy poprawiać komfort pacjentów przebywających w takich placówkach.

  Kto dostał najwięcej sprzętu za największą kwotę? Sprawdźcie. Ułożyliśmy zdjęcia w kolejności od miast, które dostały najmniej, do tych które otrzymały sprzęt za rekordowe kwoty.

  Tyle pieniędzy przekazał WOŚP miasto w woj. śląskim RAPORT  W tym roku pieniądze zebrane podczas finału, zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

  Specjalnie dla Państwa sprawdziliśmy, jak skorzystały z pieniędzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy szpitale i inne placówki medyczne w naszym województwie. Klikając w zdjęcia naszej galerii, zobaczą Państwo sumy, jakie na sprzęt medyczny wydała Fundacja w konkretnym mieście naszego województwa.  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim  Dni wolne w 2019 roku


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Do pracy Panie Owsiak!!!

  Patriota (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 5

  Rzygać mi się chce jak patrzę na tego czerwonego nieroba .


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Patrioto...

  ktoś (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Sam się weź do roboty tępa dzido. Zrobiłeś więcej od Owsiaka? Patriota, a zapewne siedzi na niemieckim lub angielskim garnuchu.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  nie chcę takich patriotów

  tefałpe (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  Rzygać mi się chce jak patrzę na takich patriotów.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo