Ruch Chorzów - Stal Rzeszów NA ŻYWO, WYNIK, LIVE Hit II ligi przy komplecie kibiców na stadionie przy Cichej

03.09.2021. Mecz Ruch Chorzów - Chojniczanka oglądało 5870 kibiców. W niedzielę 3.10.2021 r. ze Stalą Rzeszów będzie komplet - 7886 widzów. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
W niedzielę 3.10.2021 r. w meczu 11. kolejki eWinner 2. Ligi Ruch Chorzów grał ze Stalą Rzeszów. Na stadionie przy Cichej niepokonany wicelider tabeli podejmie lidera, do którego ma tylko punkt straty! Mecz trwał od godz. 14.45. TUTAJ na dziennikzachodni.pl prowadzona była relacja LIVE z meczu Ruch - Stal.

Koniec. Remis 0:0.

90. minuta. Rzut wolny dla Stali z boku pola karnego. Bielecki piąstkuje piłkę. Sędzia doliczył 3 minuty.

87. minuta. Zespoły sprawiają wrażenie, jakby pilnowały wyniku.

80. minuta. Nadal 0:0.

76. minuta. Łukasz Janoszka z dystansu. Za lekko.

75. minuta. Krzysztof Danielewicz trafił do bramki Ruchu, ale wcześniej faulował. Gol nie został uznany.

70. minuta. Stal częściej przy piłce. Ruch stara się grać z kontry. 0:0.

65. minuta. Stal przeważa. Wynik się nie zmienia.

58. minuta. Wynik 0:0.

47. minuta. Bielecki ratuje Ruch. Małecki nie zdołał pokonać bramkarza Ruchu z trzech metrów!

Zaczęła się II część meczu.

Koniec I połowy. 0:0.

40. minuta. Andreja Prokić oko w oko z bramkarzem Ruchu. Górą Bielecki!

39. minuta - Tomasz Foszmańczyk uderzał w długi róg z pola z karnego - bramkarz Stali końcem buta odbił piłkę.

35. minuta - kontuzja obrońcy Ruchu Konrada Kasolika. Konieczna zmiana. Wchodzi Tomasz Dyr.

32. minuta - mecz się wyrównał i zaostrzył. Nadal bez goli.

21. minuta - strzał z dystansu Szczepana. Wiktor Kaczorowski z trudem na rzut rożny.

15. minuta. Wynik 0:0.

13. minuta. Patryk Małecki za lekko - Jakub Bielecki łapie piłkę.

12. minuta. Piłka w bramce Stali, ale Szczepan był na pozycji spalonej.

5. minuta. Ruch atakuje. Daniel Szczepan uderzył po ziemi - bramkarz Stali broni.

Zaczął się mecz w Chorzowie przy pełnych trybunach!

Znamy skład Ruchu na mecz ze Stalą.

Kibice Niebieskich żyją niedzielnym wydarzeniem. Na dwa dni przed meczem nie było już dostępnych biletów. Drugoligowy hit w Chorzowie obejrzy komplet 7886 widzów!

Przed meczem pojawiło się w sprzedaży 21 biletów.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu Ruchu z Chojniczanką, na którym było do tej pory najwięcej widzów przy Cichej, 3.09.2021 r.

RUCH - STAL RZESZÓW NA ŻYWO

Ruch jest beniaminkiem II ligi, który świetnie radzi sobie w sezonie po awansie. Przy Cichej tonują nastroje, ale kibicom marzy się kolejny awans - do Fortuna 1. Ligi. Droga jeszcze do tego daleka, a mecz ze Stalą będzie weryfikacją formy Niebieskich, którzy wygrali ostatnie cztery mecze z rzędu. Ruch ma 24 punkty, a zespół z Rzeszowa 25.

- Myślę, że tabela nie kłamie - mówił na przedmeczowej konferencji prasowej trener Niebieskich Jarosław Skrobacz. - Rzeczywiście Stal jest mocnym zespołem, na dzisiaj przegrała tylko z Wisłą Puławy, wypadłą świetnie w meczu z Rakowem w Pucharze Polski. Łatwiej jest wymienić zawodników Stali, którzy nie grali na szczeblu centralnym. Umiejętności zawodników są bardzo wysokie, jak na II ligę. Jest to jeden z najtrudniejszych rywali. Przed sezonem rzeszowianie byli w gronie faworytów i cały czas są, co potwierdzają swoją postawą na boisku. Trudny i niewygodny rywal. Jeśli będziemy jednak realizować swoje założenia, to stać nas na zwycięstwo.

2.10.2021. Nowa Strefa Kibiców Ruchu Chorzów na stadionie przy Cichej.   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Ruch Chorzów ma nową Strefę Kibica na stadionie ZDJĘCIA W so...

RUCH - STAL RZESZÓW LIVE

Stal ma w kadrze piłkarzy znanych z ekstraklasowych boisk, Patryka Małeckiego, Pawła Oleksego, Jarosława Fojuta, Krzysztofa Danielewicza, Sławomira Szeligę, czy Andreję Prokicia. Drużyna trenera Daniela Myśliwca wygląda na faworyta meczu w Chorzowie, ale za Ruchem będzie stał wypełniony po brzegi stadion.

- Jest to kolejne spotkanie ligowe i tak właśnie je traktujemy. Zapowiada się komplet publiczności. Mam nadzieję, że dostosujemy swój poziom do liczby kibiców na stadionie - dodał trener Skrobacz.

RUCH - STAL RZESZÓW WYNIK

W drużynie Ruchu pod znakiem zapytania stoi występ napastnika Damiana Kowalczyka, który w ostatnich dniach był przeziębiony. Przy Cichej wiedzą, że w niedzielę odbędzie się w Chorzowie mecz rundy w II lidze. Jak radzą sobie z presją?

- Gdybyśmy nie radzili sobie z presją, musielibyśmy wybrać inny zawód. Jest ona w sporcie na różnym poziomie, ale trzeba sobie z nią radzić. Jeśli chodzi o mobilizację, to przed takimi meczami nikogo nie trzeba dodatkowo motywować - skwitował trener Ruchu.

RUCH - STAL RZESZÓW ONLINE

Na stadionie przy Cichej będzie komplet kibiców od dwóch lat. 26 października 2019 roku mecz z Polonią Bytom wygrany 3:1 zobaczyło 6800 widzów (na tyle był wtedy dopuszczony obiekt). 20 października 2018 na meczu z Widzewem Łódź (1:3) było 9300 kibiców.

Spotkanie w Chorzowie sędziować będzie Marek Opaliński (Legnica)

Mecz Ruch Chorzów - Stal Rzeszów pokaże TVP Sport. Transmisja od godz. 14.40.