Skuteczniejszy rozwój biznesu. Bezpłatne szkolenie w...

  Skuteczniejszy rozwój biznesu. Bezpłatne szkolenie w Czechowicach-Dziedzicach

  RR

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Skuteczniejszy rozwój biznesu. Bezpłatne szkolenie w Czechowicach-Dziedzicach

  ©Materiały Prasowe

  W jaki sposób lepiej i skuteczniej prowadzić swoją firmę? Jak działać przy różnej skali budżetu przedsiębiorstwa i jak zwiększać jego zasięg? Jak wreszcie radzić sobie z problemami, przed którymi staje praktycznie każdy mały i średni przedsiębiorca w Polsce? Te i inne tematy zostaną poruszone podczas bezpłatnego szkolenia „Dzień dobry Biznes”, które odbędzie się 13 września w Czechowicach- Dziedzicach w Dworku Stara Cynkownia przy ul. Hutniczej 12.
  Skuteczniejszy rozwój biznesu. Bezpłatne szkolenie w Czechowicach-Dziedzicach

  ©Materiały Prasowe

  W Polsce małe i średnie przedsiębiorstwa stanowią większość rynku - są też największym pracodawcą i dostarczają najwięcej wkładu w PKB naszego kraju. Takie firmy to podstawa nowoczesnej polskiej gospodarki.

  Tymczasem według badania przeprowadzonego przez TNS OBOP, polscy przedsiębiorcy codziennie muszą radzić sobie z wieloma problemami hamującymi rozwój ich firmy. Zdaniem większości z nich, największe trudności wynikają z przepisów prawnych, natomiast ponad połowa twierdzi, że komplikację stanowi też współpraca z urzędami. Wielu dostrzega też problemy związane z podejmowaniem działań innowacyjnych, które wynikają z niewystarczającego doświadczenia przedsiębiorców.

  Okazuje się, że ten problem może stawać się coraz bardziej dotkliwy, zwłaszcza biorąc pod uwagę tempo zmian zachodzących w dzisiejszym świecie. Na podstawie wyników badania firmy Salesforce na temat trendów sprzedaży widać, że wysoki poziom adaptacji innowacyjnych technologii w biznesie rzutuje pozytywnie na poziom sprzedaży. Pionierzy rynku to ci, którzy nie boją się nowych rozwiązań informatycznych wspierających procesy biznesowe. Kluczowe są również wewnętrzne procedury w firmach, które, według niemal połowy ankietowanych, są jednym w głównych czynników hamujących wzrost sprzedaży.

  W takim razie, w jaki sposób lepiej i skuteczniej prowadzić swoją firmę? Jak działać przy różnej skali budżetu przedsiębiorstwa i jak zwiększać jego zasięg? Jak wreszcie radzić sobie z problemami, przed którymi staje praktycznie każdy mały i średni przedsiębiorca w Polsce? Te i inne tematy zostaną poruszone podczas bezpłatnego szkolenia „Dzień dobry Biznes”, które odbędzie się 13 września w Czechowicach Dziedzicach, w Dworku Stara Cynkownia przy ul. Hutniczej 12. Może w nim wziąć udział każdy przedsiębiorca prowadzący małą lub średnią firmę, rejestrując się na stronie www.dziendobrybiznes.pl. Spotkanie podzielone będzie na części tematyczne, z których każdą poprowadzą specjaliści m.in. w dziedzinie marketingu internetowego i lojalizacji klientów, budowania wizerunku pracodawcy, ekonomiści czy przedstawiciele wiodących na rynku przedsiębiorstw. ekonomiści czy przedstawiciele wiodących na rynku przedsiębiorstw.

  Bezpłatne spotkania z przedsiębiorcami w całej Polsce organizuje PKO Bank Polski we współpracy z Polskim Towarzystwem Gospodarczym.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  o zgrozo

  da silva (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Zbigniew Rynkiewicz Lawnik oficer policji , Sadu Apelacji w ... - YouTube

  ▶ 37:54
  https://www.youtube.com/watch?v=W7A9RsWOWow

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  DZ poleca

  Najlepsze studniówki 2019: szalona zabawa

  Najlepsze studniówki 2019: szalona zabawa

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Zobaczcie, jak mieszkają polscy milionerzy ZDJĘCIA

  Zobaczcie, jak mieszkają polscy milionerzy ZDJĘCIA