Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Biielsko-Biała 1:1. Strata zwycięstwa w doliczonym czasie gry [ZDJĘCIA]

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała byli bardzo blisko odniesienia sensacyjnego zwycięstwa we Wrocławiu. Niestety, mistrzowie Polski w 91 minucie zdołali doprowadzić do remisu i walczący o utrzymanie w ekstraklasie Górale wracają do domu tylko z jednym punktem.

Mecz obfitował w zaskakujące zwroty akcji. W 31 minucie Richard Zajac obronił rzut karny wykonywany przez Sebastiana Milę, a dobitka pomocnika Śląska trafiła w boczną siatkę. Bielszczanie prowadzili otwartą grę i w nagrodę doczekali się prowadzania po strzale Fabiana Paweli. Mieli też okazje do podwyższenia wyniku, ale Martin Kelemen radził sobie ze strzałami gości. W końcówce spotkania piłkarze Podbeskidzia tracili siły i wrocławianie zepchnęli ich do defensywy, narażając się na kontry. To jednak mistrzowie Polski zdołali zadać cios na wagę remisu, dzięki uderzeniu z woleja Łukasza Gikiewicza.

Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0).
0:1 Fabian Pawela (66), 1:1 Rafał Gikiewicz (90+1).