MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Studniówka 2017 Liceum Ogólnokształcącego im. mjr. H. Sucharskiego w Myszkowie ZDJĘCIA

BR
Studniówka Liceum Ogólnokształcącego im. mjr. H. Sucharskiego w Myszkowie
Studniówka Liceum Ogólnokształcącego im. mjr. H. Sucharskiego w Myszkowie arc
Studniówka 2017 Liceum Ogólnokształcącego im. mjr. Henryka Sucharskiego odbyła się w sali bankietowej Nowa Riviera w Zawierciu. Gościem specjalnym imprezy był Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015.

Studniówki 2017 ZDJĘCIA + WIDEO

Bal maturalny Liceum Ogólnokształcącego im. mjr. H. Sucharskiego odbył się w sali bankietowej Nova Riviera w Zawierciu. Został rozpoczęty tradycyjnie - polonezem. W pierwszej parze szli: dyrektor liceum Jacek Trynda i towarzysząca mu Natalia Struzik, w kolejnej - wicedyrektor Dorota Nowak i Maciej Stolarczyk oraz wicedyrektor Monika Pniakowska i Marcin Dudek. Ciekawostką jest fakt, że tegoroczni maturzyści połączyli w swoim wystąpieniu poloneza z drugim tańcem narodowym czyli mazurem. Zachwytom nie było końca. Nad układem choreograficznym czuwała p. Katarzyna Miklas, która z dużym zaangażowaniem trenowała z uczniami przygotowanie do występu. Tygodnie prób i dobre przygotowanie techniczne dały wspaniały efekt.

Po polonezie nastąpiła część oficjalna. Życzenia dobrej zabawy oraz powodzenia na maturze przekazał maturzystom dyrektor Jacek Trynda, a także zaproszony na uroczystość p. Andrzej Jastrzębski - Przewodniczący Rady Powiatu Myszkowskiego.
Ze strony rodziców ciepłe słowa wdzięczności do dyrekcji, pedagogów i uczniów skierowała p. Małgorzata Skinder i p.Ryszard Jaskóła.
Głos zabrali także przedstawiciele społeczności uczniowskiej, którzy podziękowali dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom za trzy lata wspólnej pracy oraz za sukcesy i chwile radości. Na dowód wdzięczności swoim pedagogom wręczyli kwiaty.

W tym roku wychowawcami klas maturalnych byli:
Klasa III a – Jolanta Sosnowska
Klasa III b – Sylwia Strzelczyk
Klasa III c – Iwona Starostka
Klasa III d – Anna Miskiewicz
Klasa III e – Elżbieta Bazylak
Klasa III f – Karina Trepka

*PRZEJDŹ DO PLEBISCYTÓW
\

PLEBISCYT NA MISTERA STUDNIÓWKI GŁOSUJ TERAZ

*

PLEBISCYT NA MISS STUDNIÓWKI GŁOSUJ TERAZ

**

Potem jeszcze pamiątkowe, klasowe zdjęcia z wychowawcami i dyrekcją. Film i fotografię zapewniła profesjonalna, sprawdzona firma ROISTUDIO. Dużą atrakcję stanowiła ROIBUDKA, do której uczniowie ustawiali się w kolejce. Nie mogło bowiem zabraknąć zabawnych zdjęć w przebraniach, które dawały młodzieży dużo radości.

Ostatnim, najbardziej wyczekiwanym przez uczniów punktem studniówkowego programu była wspólna, wspaniała zabawa. Oprawę muzyczną do niej zapewnił DJ p. Michał Biały, który z ogromną werwą i zapałem prowadził młodzież. Mix piosenek, największych przebojów współczesnych i z lat ubiegłych, polskich i zagranicznych. Każdemu na pewno została w pamięci jakaś piosenka, którą później nucił. To była wyjątkowa noc, podczas której grono pedagogiczne bawiło się razem z młodzieżą. Tylko w tę jedną noc można było porwać do tańca wychowawcę, dyrektora lub zamówić dla nich muzyczną dedykację.
Wyjątkowym uczestnikiem balu, towarzyszącym jednej z uczennic był Rafał Jonkisz - polski model, akrobata i celebryta, Mister Polski 2015 oraz półfinalista Mister World 2016.

- Wysyłając zgłoszenie nawet przez chwilę nie pomyślałam, że mogę wygrać konkurs ogłoszony przez Rafała Jonkisza. Kandydatek było około 3,5 tysiąca, tak więc nie liczyłam na to, że Rafał będzie towarzyszył mi podczas tak wyjątkowego balu jakim jest studniówka. Kiedy dostałam wiadomość o wygranej, byłam bardzo szczęśliwa, ale nie ukrywam, że ogarnął mnie lekki niepokój. W końcu nie na co dzień dostaje się wiadomości od Mistera Polski, że wygrałam ogłoszony przez niego konkurs. :) Po pierwsze obawiałam się reakcji znajomych i wszystkich bliskich na tę wiadomość. Na szczęście otrzymywałam nie tylko liczne gratulacje, ale także ogromne wsparcie. Następnie przyszedł dzień, kiedy po raz pierwszy spotkałam Rafała. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona osobowością Rafała, który pomimo swoich wysokich osiągnięć okazał się sympatycznym, uczuciowym i bardzo towarzyskim chłopakiem co zostało zauważone nie tylko przeze mnie, ale także przez znajomych i rodzinę. Dzień studniówki dzięki Rafałowi stał się dla mnie jednym z najpiękniejszych i niezapomnianych dni w moim życiu - mówi Kamila Walo, której towarzyszył w studniówce Rafał Jonkisz.

Studniówka to efekt pracy zarówno uczniów jak i ich rodziców. Wymaga wiele wysiłku, poświęcenia własnego czasu i zorganizowanych osób, które wspólnie stworzą niezapomniany bal.
W tym miejscu należą się podziękowania dla osób szczególnie zaangażowanych w organizację tej uroczystości, a więc: p. Małgorzacie Skinder - przewodniczącej Komitetu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni