Studniówka Liceum Ogólnokształcącego w Psarach ZDJĘCIA...

  Studniówka Liceum Ogólnokształcącego w Psarach ZDJĘCIA Uczniowie klasy trzeciej bawili się w restauracji „Pod Kasztanami” w Lubszy

  PW, LO Psary

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Studniówka licealistów z Psar w gminie Woźniki 26.01.2019.
  1/11

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©LO w Psarach

  Studniówka 2018 licealistów z Psar (gmina Woźniki, powiat lubliniecki) odbyła się 26 stycznia. W restauracji "Pod Kasztanami" w Lubszy bawili się uczniowie trzeciej klasy, której wychowawczynią jest Magdalena Gojowczyk.
  Studniówka I LO w Psarach

  Zobacz zdjęcia:

  Zobacz galerię

  Uroczyste rozpoczęcie balu miało miejsce o godz. 19.15. Zebranych gości powitali w imieniu wszystkich uczniów Anita Kapica i Sebastian Kowalski. Kolejnym - niezwykle ważnym - punktem programu było zatańczenie przez młodzież poloneza. Zgodnie ze szkolną tradycją został on przygotowany i poprowadzony przez dyrektora szkoły Jarosława Kacorzyka.
  Nie mogło zabraknąć podziękowań i życzeń. W imieniu rodziców tegorocznych maturzystów pełne wdzięczności słowa skierowała do nauczycieli pani Edyta Kowalska. Następnie dyrektor LO Jarosław Kacorzyk podziękował za obecność licznie przybyłym rodzicom. Życzył też młodzieży wspaniałej zabawy. Głos zabrał także burmistrz Lublińca Edward Maniura, który - jako założyciel szkoły - swoją obecnością każdego roku uświetnia studniówkowy bal.  Wychowawczyni Magdalena Gojowczyk życzyła swoim uczniom, by pamiętali, że „nic dwa razy się nie zdarzy”, oraz żeby tę noc przeżyli radośnie, zachowując w pamięci niepowtarzalne chwile.  Podczas części oficjalnej obecni byli również rodzice maturzystów, którzy ze wzruszeniem i dumą obserwowali swoje dorosłe pociechy. Po części oficjalnej przyszedł czas na gorącą kolację oraz zabawę do białego rana.  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Czy Katowice nadaja się do mieszkania? Panel dyskusyjny DZ  TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  STUDNIÓWKA 2019

  Wybierz szkołę:

  Przejdź do:

  Miss Studniówki 2019 ZDJĘCIA

  Tak się bawią Królowe Balów Maturalnych

  Tak się bawią Królowe Balów Maturalnych

  Najprzystojniejsi maturzyści 2019

  Tak się bawią Misterzy Studniówki

  Tak się bawią Misterzy Studniówki

  Studniówkowa Para 2019

  Cudowne studniówkowe pary woj. śląskiego

  Cudowne studniówkowe pary woj. śląskiego

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej