Studniówka to najpiękniejszy bal pod jednym warunkiem - trzeba bawić się w wspólnie. Studniówkowe Pary często pozostają razem na zawsze. Zobaczcie najsympatyczniejsze i najpiękniejsze pary studniówkowe balów w woj. śląskim 2019 roku.

Studniówkowa Para 2019

Do historii przechodzą te studniówki, podczas których nie tylko dobrze się bawimy w grupach, ale także w parach. Na studniówki często przychodzą pary, które planują wspólne życie. Lecz nie jest to regułą. Równie często mężczyźni zapraszają na studniówki koleżanki z klasy lub nawet z innych szkół, bo chcą się radośnie bawić i tańczyć.

ZOBACZCIE W GALERII STUDNIÓWKOWE PARY 2019

Zobacz galerię

Tegoroczni maturzyści bardziej niż o maturze, myślą teraz, jak dobrze wypaść na studniówce. Chłopaki w garniturach, dziewczyny w sukniach wieczorowych. Dla wielu z nich to pierwszy taki bal w życiu. Nic dziwnego, że zwłaszcza dziewczyny chcą wyglądać na studniówce olśniewająco.

Pary Studniówkowe doskonale wychodzą na zdjęciach wtedy, gdy dobrze się dogadują. Wspólne tańce, rozmowy i wspólne zainteresowania pozwalają spędzić studniówkę naprawdę ciekawie. Trzeba także pamiętać, że studniówka to nie tylko zabawa do białego rana. W czasie kilkugodzinnego maratonu tańców czasami trzeba sobie odpocząć. Wtedy właśnie jest najlepszy czas na zrobienie pamiątkowego zdjęcia.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWEK W NASZYM SERWISIE |STUDNIÓWKI 2019|

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Czy Katowice nadaja się do mieszkania? Panel dyskusyjny DZ

TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego