Tour de Pologne 2018: Etap 1 Kraków - Kraków 134 km TRASA +...

  Tour de Pologne 2018: Etap 1 Kraków - Kraków 134 km TRASA + MAPA

  Jakub Lelewicz

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Tour de Pologne 2018 Kraków ETAP 1.
  Tour de Pologne ETAP 1. w Krakowie: Kolarze zaczną Tour de Pologne jazdą w Krakowie. Pierwszy etap 75. wyścigu Tour de Pologne już 4 sierpnia w sobo
  1/6

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Tour de Pologne ETAP 1. w Krakowie: Kolarze zaczną Tour de Pologne jazdą w Krakowie. Pierwszy etap 75. wyścigu Tour de Pologne już 4 sierpnia w sobotę.

  Tour de Pologne 2018: Etap 1 Kraków - Kraków  ZOBACZ MAPKI I OPISY 1. ETAPU
  Zobacz galerię


  Pierwszy etap zaczyna się i kończy w Krakowie. Kolarze będą mieli do pokonania 134 kilometry płaskiej drogi. Na trasie etapu znajdują się dwie Górskie Premie TAURON- Bachowice (IV kat.) oraz Kaszów (IV kat.), premia specjalna Premia Specjalna Lanckorona oraz 100-lecie PCK Lotna Premia LOTTO w Krakowie. Na finiszu kolarze mają do pokonania jeszcze trzy rundy w Krakowie, każda po 4 kilometry.

  Tour de Pologne 2018 AKTUALNOŚCI

  Tour de Pologne ETAP Kraków TRASA  Zawodnicy wystartują Rynku Głównym. Natomiast finiszować będą pokonując 3 rundy w samym Krakowie, kończąc na mecie przy Alei Marszałka Ferdinanda Focha, na wysokości stadionu Cracovii.

  TOUR DE POLOGNE 2018 ETAPY + TRASY

  Tour de Pologne 2018: Gdzie oglądać transmisję?  Relację ze startu w 1. etapie możemy obejrzeć od 15:40 do 15:55 na kanale TVP Sport, jak i w internecie na stronie sport.tvp.pl. Transmisja z wyścigu będzie również prowadzona na stronie sport.tvp.pl oraz TVP Sport od 16:35 do 19:20. O godzinie 17:25 transmisja pojawi się również na TVP 1. Kronikę TdP będziemy mogli obejrzeć w TVP 1 od 20:07 do 20:09.  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Reprezentacja Polski zajęła 3. miejsce Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo