Weź udział w konkursie i wygraj bilety na koncert Śląskiej Grupy Bluesowej!

DM
Udostępnij:
Jesteś fanem dobrego bluesa? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójny bilet na koncert Śląskiej Grupy Bluesowej w Parku Rozrywki Twinpigs!

16 października odbędzie się koncert jednej z najlepszych w Polsce kapel bluesowych, czyli Śląskiej Grupy Bluesowej. To od lat czołowi muzycy polskiej sceny bluesowej i rockowej. To będzie koncert pełen energii legendarnych muzyków. Mamy dla Was podwójną wejściówkę na to wyjątkowe wydarzenie!

KONKURS

Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygranie wejściówek?
Wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania zamknięte i jedno pytanie otwarte!

Odpowiedzi należy udzielić wypełniając poniższy formularz:

Konkurs trwa tylko do 15 października, do godz. 12:00.
Podwójny bilet na koncert Śląskiej Grupy Bluesowej otrzyma 1 osoba, która zdobędzie największą ilość punktów.
Pytania zamknięte punktowane są po 1 pkt. każde w przypadku udzielenia poprawnej odpowiedzi, a 0 pkt. w przypadku udzielenia odpowiedzi niepoprawnej. Pytanie otwarte punktowane będzie w skali od 0 do 10, gdzie im ciekawsza, bardziej kreatywna odpowiedź, tym więcej punktów możesz uzyskać.

Wyniki zostaną opublikowane na łamach serwisu 15 października 2021 r. po godz. 14:00.

Śląska Grupa Bluesowa prezentuje unikalne brzmienie i sposób grania lat 70-tych. Zespół jest uznawany za głównego przedstawiciela śląskiego bluesa. Grupa podtrzymuje pamięć o Janku “Kyksie” Skrzeku, śląskim bluesmanie z którym muzycy przez wiele lat współpracowali.

REGULAMIN KONKURSU

"Warsaw Show 16" ostatnim sezonem Don Kasjo?

Wideo