Weź udział w konkursie i wygraj podwójny bilet na koncert Kayah&Bregović w Spodku! [WYNIKI]

DM
Udostępnij:
Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki ponownie wystąpi na jednej scenie i zaprezentuje w Katowicach repertuar z kultowej, wydanej dwie dekady temu płyty, na której znalazły się takie hity, jak „Śpij kochany, śpij”, „Prawy do lewego” czy „Nie ma, nie ma ciebie”.

Po licznych, zupełnie wyprzedanych koncertach i ogólnopolskich trasach koncertowych, Kayah i Goran Bregović powracają. Na rok 2020 przypadło tzw. „oczko”, czyli 21. rocznica wydania kultowego albumu „Kayah i Bregović”. Z tej właśnie okazji, artyści wystąpią w katowickim Spodku. Mamy dla Was podwójne wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie!

KONKURS

Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygranie wejściówek?
Wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania zamknięte i jedno pytanie otwarte!

Odpowiedzi należy udzielić wypełniając poniższy formularz:

Konkurs trwa tylko do 25 października, do godz. 12:00.
Podwójny bilet na koncert zespołu Kayah&Bregović otrzymają 3 osoby, które zdobędą największą ilość punktów.
Pytania zamknięte punktowane są po 1 pkt. każde w przypadku udzielenia poprawnej odpowiedzi, a 0 pkt. w przypadku udzielenia odpowiedzi niepoprawnej. Pytanie otwarte punktowane będzie w skali od 0 do 10, gdzie im ciekawsza, bardziej kreatywna odpowiedź, tym więcej punktów możesz uzyskać.

Wyniki zostaną opublikowane na łamach serwisu 25 października 2021 r. po godz. 14:00.

WYNIKI
1. Tatiana Dworok
2. Beata Krężel
3. Monika Wdowiak

Album „Kayah i Bregović” odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. To na nim znajdują się takie hity, jak „Prawy do lewego”, „Śpij kochany, śpij”, „Byłam Różą” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki. Mimo upływu lat, utwory z albumu nadal podbijają serca kolejnych pokoleń. Wyjątkowa energia, którą na scenie tworzy ten polsko-bałkańskiego duet, udziela się każdemu.

REGULAMIN KONKURSU

J&J: Dostałam skrzydeł, te skrzydła mnie niosą

Wideo