Wisła Kraków - Ruch Chorzów 3:1 [RELACJA LIVE]

Redakcja
Ruch Chorzów staje we wtorkowy wieczór przed historyczną szansą zagrania w finale Pucharu Polski. Ale wcześniej musi pokonać Wisłę Kraków. W 22 min. na 1:0 z karnego strzelił Cwetan Genkow. Na 2:0 podwyższył w 49 min. Maor Melikson. W 70 min. z karnego strzelił Paweł Abbott. W 90. min. na 3:1 podwyższył Cwetan Genkov i mamy dogrywkę! Dogrywka nie przyniosłą rozstrzygnięcia. W karnych lepsi okazali się zawodnicy Ruchu! ZOBACZ RELACJĘ LIVE

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Wisły. Mecz upływa na zdecydowanych atakach Wisły. ale Ruch bardzo mądrze się broni i wyczekuje na okazje do kontrataków.

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla Ruchu. W 49 min. Maor Melikson dostał długą piłkę od bramkarza Pareiki. Izraelczyk uprzedził bramkarza Ruchu kierując futbolówkę do siatki.

W 68. min. szarżujący na bramkę Wisły Janoszka został sfaulowany w polu karnym. W 70. minucie z karnego na 2:1 strzelił Paweł Abbott.

W 90 min. spotkania na 3:1 podwyższył Cwetan Genkov i mamy dogrywkę!