Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wojsko sprzedaje pojazdy. Peugeot, opel, iveco, honker, star, UAZ. Auta osobowe, terenowe i ciężarowe. Co kupić od AMW? [10.03.2021]

Piotr Guzik
Piotr Guzik
Samochód osobowy OPEL ASTRA NOTCHBACK poj. 1.6 (samochód po wypadku, rozbity tył oraz tylna szyba pojazdu)Rok produkcji: 2015Cena: 20000 złMiejsce i termin sprzedaży: AMW w Warszawie, ul. Chełmżyńska 9, 19 marca 2021 r., godz. 12:00
Samochód osobowy OPEL ASTRA NOTCHBACK poj. 1.6 (samochód po wypadku, rozbity tył oraz tylna szyba pojazdu)Rok produkcji: 2015Cena: 20000 złMiejsce i termin sprzedaży: AMW w Warszawie, ul. Chełmżyńska 9, 19 marca 2021 r., godz. 12:00 AMW
Wojsko sprzedaje pojazdy z demobilu. W ofercie są auta osobowe, dostawcze, mikrobusy, terenówki, ciężarówki i samochody specjalistyczne. Agencja Mienia Wojskowego oferuje też m.in. cysterny oraz karetki, a nawet wielką łódź ratunkową. Sprawdź, co sprzedaje wojsko!

Wojsko sprzedaje pojazdy z demobilu. Jakie samochody można kupić?

Wojsko regularnie sprzedaje pojazdy ze swoich zasobów. Zajmuje się tym oddziały Agencji Mienia Wojskowego rozsiane po całym kraju. Te mają w ofercie zarówno maszyny typowo wojskowe, jak i pojazdy cywilne.

W marcu 2021 r. wojsko sprzedaje dużą liczbę aut terenowych. To przede wszystkim pojazdy honker, ale jest też UAZ. Do tego dochodzą ciężarówki star.

W ich przypadku dostępne są zarówno ciężarówki ogólnego przeznaczenia, jak i specjalnie przystosowane do konkretnych zadań. To m.in. cysterna paliwowa czy wóz asenizacyjny.

Dostępna jest też spora liczba pojazdów dostawczych i mikrobusów. To m.in. auta citroen, iveco oraz lublin. Na liście są też autobus autosan oraz tarpan przerobiony na ambulans.

Na tym nie koniec. Wojsko sprzedaje też bowiem łódź ratunkową z silnikiem na kilkadziesiąt osób. Do tego dochodzą przyczepy, zestawy części i podzespołów samochodowych, m.in. do ciężarówek star, a także opon.

Wojsko sprzedaje pojazdy z demobilu. Terminy przetargów

Pojazdy i części, które wojsko sprzedaje, w najbliższych tygodniach, są do obejrzenia w galerii. Oprócz cen pod każdym zdjęciem wskazane są też lata produkcji (o ile ja podano), specyfikacje, a także dokładne miejsca i terminy przetargów.

W marcu wyprzedaż pojazdów prowadzona będzie w następujących oddziałach Agencji Mienia Wojskowego:

  • AMW w Krakowie, ul. Montelupich 3, 10 marca 2021 r., godz. 12:00
  • AMW w Gdyni, ul. M. Curie-Skłodowskiej 19, 11 marca 2021 r., godz. 12:30
  • AMW w Szczecinie, ul. Potulicka 2, 15 marca 2021 r., godz. 12:00
  • AMW w Warszawie, ul. Chełmżyńska 9, 19 marca 2021 r., godz. 12:00

Wojsko sprzedaje pojazdy z demobilu. Jak się zgłosić?

Wojsko sprzedaje pojazdy z demobilu na określonych zasadach. Aby wziąć udział w przetargu, należy wpłacić wadium w wysokości 10 proc. wartości danej maszyny bądź części.

Oferta powinna zostać zapakowana w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe otwarcie oraz opisana w sposób jednoznacznie wskazujący jej charakter i przeznaczenie. Oferta powinna znajdować się w zamkniętej (zaklejonej), nieprzezroczystej kopercie, na której oferent umieszcza: nazwę (imię i nazwisko) i adres oferenta; nazwę i adres organizatora przetargu; symbol przetargu wraz z adnotacją, aby nie otwierać koperty do czasu danego przetargu.

Oferta powinna być złożona na „Formularzu ofertowym” obowiązującym u organizatora przetargu i zawierać:

  • dane identyfikujące oferenta oraz jego dane kontaktowe;
  • oferowaną cenę netto dla wybranej/ych pozycji przetargowej/ych i warunki zapłaty;
  • oświadczenie oferenta, że zapoznał się ze stanem przedmiotu podlegającego przetargowi;
  • wszystkie wymienione w formularzu oświadczenia i dokumenty;
  • wykaz osób upoważnionych do reprezentowania oferenta w przetargu (upoważnienia - jeżeli są wymagane).

Zgłoszenia muszą wpłynąć najpóźniej dzień przed terminem danego przetargu. Później zwycięzcy mają określoną ilość czasu - zazwyczaj kilka tygodniu - na odebranie kupionego pojazdu.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera