Wyłączenia prądu w śląskim. Gdzie 23.06 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie będzie wyłączenie prądu? Sprawdź informacje w naszym artykule
Gdzie będzie wyłączenie prądu? Sprawdź informacje w naszym artykule istockphoto.com/artisteer
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w śląskim 23.06? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 23.06 w śląskim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w śląskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (23.06 2:08) nie ma prądu w śląskim?

Tychy

Tychy ulice: Fabryczna, Przemysłowa, Składowa, Towarowa
23.06 od godz. 1:37 do 3:45


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko Biała ulica Łowiecka 58,a,b,c,d, 60,a,b,c,d,
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Kolorowa nr 9, Sucha od nr 20 do ul. Pocztowej, Hufcowa nr 12,
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bielsko-Biała ulica Bystrzańska od ul. Chabrowej do nr 116, Górnicza nr 8,10, Kurkowa, Modra,
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bielsko Biała ulica Młodej Polski od Mazańcowickiej do Akademickiej, Żołnierska, Kwietniowa, Akademicka od ul. Mazańcowickiej do nr 58 i 65A, Poligonowa nr 112, 112A, Kustosza, Astronomów, Biedronki, Mazańcowicka od ul. Młodej Polski do nr 126A, Burzliwa
24.06 od godz. 8:30 do 16:00


Bielsko Biała ulica Brzoskwiniowa, Daliowa
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bielsko-Biała ul. Bystra nr 153,
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bielsko-Biała ulica Falista nr 68,
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom

Bytom: Żołnierska, od 1 do 15 i od 2 do 30, Koksowa, Przyjemna, od 2 do 32, Wieszowa: Tarnogórska, 14, 16, 18, 20.
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Bytom: Łanowa, Konstytucji 123, 124, 126, 130, 132Techniczna 2.
23.06 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Worpie, 45.
24.06 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Arki Bożka, Garaże.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Świętej Elżbiety, 2, 3, 3A, 6, 6A, 11, 13A.
25.06 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Worpie, 1, 1A, od 5 do 33, Konstytucji 75, 77.
28.06 od godz. 8:30 do 13:00


Chorzów

Chorzów: Słowiańska, od nr 18 do 38 parzyste.
23.06 od godz. 10:00 do 16:00


Częstochowa

ul. Traugutta nr 13, 13(a-e), 15, 15a, 15b
ul. Brzechwy nr 13
23.06 od godz. 8:00 do 16:00


ul. Bursztynowa od nr 50/52 do nr 92 i od nr 43 do nr 81A
ul. Turystyczna dz. nr 56/3 - ZK 14630
ul. Turystyczna dz. nr 56/6, 56/7 - ZK 14793
23.06 od godz. 8:00 do 18:00


ul. Złota od nr 64 do nr 82 i od nr 45 do nr 65
ul. Ceglana, ul. Marmurowa
ul. Wapienna, ul. Żwirowa
24.06 od godz. 8:00 do 20:00


Dąbrowa Górnicza ul. Srokowskiego od nr 3 do nr 27.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Częstochowa, ul Zuchów działki od 317/10 do 317/19 i od 316/10 do 316/20.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


ul. Złota od nr 64 do nr 82 i od nr 45 do nr 65
ul. Ceglana, ul. Marmurowa
ul. Wapienna, ul. Żwirowa
25.06 od godz. 8:00 do 20:00


Dąbrowa Górnicza ul. Związku Orła Białego 11, Profplast ul. Związku Orła Białego 35
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


ul. Traugutta nr 39/41
ul. Grochowskiego nr 1/3
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


Dąbrowa Górnicza ul. Związku Orła Białego, Stacja profplast
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


ul. Asnyka od nr 22 do nr 28 i od nr 17 do nr 21
ul. Struga od nr 1 do nr 11 i od nr 17 do nr 23, od nr 2 do nr 30
ul. Limanowskiego od nr 73 do nr 77 i nr 130, 136, 138, 140
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice

Gliwice: Heleny Modrzejewskiej.
24.06 od godz. 8:30 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Pszczyńska, Nr 420 firma CARBONEX, firma Reklamowa i obiekty przyległe.
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój: Pszczyńska, Nr 420 firma CARBONEX, firma Reklamowa i obiekty przyległe.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój: Pszczyńska, od Nr 336 do Nr 396 i 45.

  • od 28.06 godz. 8:00 do 29.06 godz. 15:00

Jaworzno

Jaworzno ul. Hallera 108A odbiorca zasilany z złącza kablowego ZK 5099/6
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Jaworzno ul. Żytnia odbiorcy zasilani z ZK nr BDJ/17/5073 oraz BDJ/17/6132
25.06 od godz. 8:30 do 14:00


Jaworzno ul. 700-lecia od nr 14 do nr 47
29.06 od godz. 8:00 do 17:00


Katowice

Katowice: Brynowska, 43, 45.
23.06 od godz. 8:00 do 17:00


Katowice: Tysiąclecia, 15 segment garażowy.
23.06 od godz. 9:00 do 16:00


Katowice: Ślusarska, od 1 do 9, od 4 do 6, ul. Lisa od 1 do 9,
ul. Jana Wyplera od 2 do 14 B, od 11 do 15.
25.06 od godz. 7:00 do 12:00


Katowice: Chorzowska, 11, 11 C.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice

Jaworzno, ul. Żytnia 2A, Rewolucjonistów od 11 do 23, od 24 do 40
23.06 od godz. 7:30 do 15:30


Mysłowice ul. Armii Krajowej nr 28 Przedszkole
23.06 od godz. 9:00 do 14:00


Mysłowice, ul. Hlonda 10, 10A
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


Chełm Śląski ul. Dębowa odbiorca zasilany z złącza kablowego RD5/46/235
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice ul. Korfantego nr 1 i 3
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice ul. Brzęczkowicka nr 3, 3A, 3B
29.06 od godz. 8:30 do 13:30


Kopciowice ul. Chełmska 179 + budynki za tym nr w stronę ulicy zakole, ul. Miodowa od nr 5 do nr 13, od nr 4 do nr 10; ul. Zgody od nr 1 do nr 11, od nr 2 do nr 6
29.06 od godz. 9:00 do 12:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Zakładowa, 7, 9 A.
28.06 od godz. 7:00 do 15:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Sportowców, od 24 do 40.
23.06 od godz. 8:30 do 15:00


Ruda Śląska: Teatralna, 5C, Sienkiewicza od 5 do 15, Dąbrowskiego od 1 do 15 i od 2 do 14, Pocztowa, Katowicka 3.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


Ruda Śląska: Kędzierzyńska, 4, 6.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Rybnik

Rybnik: Ignacego Daszyńskiego, od nr 14 do nr 37.
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Rybnik: Wodzisławska, 243, Wincentego Kadłubka, 17 do 34, 43 i 45.
28.06 od godz. 8:30 do 14:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul.Olkuska 2,4,6,8,8A,10 ul. Wileńska 1
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Sosnowiec ul. Kukułek Ogródki Działkowe.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Sosnowiec ul. Wschodnia od 1 do 41 cała ulica, ul. Źródlana 11
29.06 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy

Tychy: Piaskowa, 48, 50, 52, 54, 54 A, 54 B, 54 C, 54 D, 54 E, 54 F, 54 G.
23.06 od godz. 7:00 do 15:00


Tychy: Andrzeja Frycza Modrzewskiego, od numeru 12 do numeru 62.
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy: Paprocańska, 127, 127 A, 129.
25.06 od godz. 7:00 do 15:00


Tychy: Nad Jeziorem, przepompownia wody brudnej.
28.06 od godz. 7:00 do 15:00


Zabrze

Zabrze: Żwirki i Wigury, Moniuszki 89, 91, Wiosny Ludów od 1 do 17 i od 2 do 18.
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Tadeusza Boya-Żeleńskiego, od 19 do 23 i od 20 do 22, 11 Listopada od 90 do 112 i od 161 do 193, Brzechwy 1, Łowiecka, Drobna od 1 do 11, Heweliusza od 65 do 79, Lawendowa 3, 4, 5.
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: św. Wawrzyńca, od 32 do 44C i od 45 do 49, Lipowa 16, Tarnopolska od 87 do 95A.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Szpitalna, od 15 do 15C.
28.06 od godz. 8:00 do 10:00


powiat bielski

Pisarzowice ul. Kasztanowa od nr 1C do końca
23.06 od godz. 8:00 do 16:00


Buczkowice ulica Cerhla, Akacjowa, Kąkoli, Myśliwska, Lipowska od ulicy Potok do ulicy Jagodowej z przyległymi ulicami, Solisko, Makowa, Chabrów, Jagodowa, Góralska
23.06 od godz. 8:00 do 17:00


Kalna ulica Spacerowa od nr 234 do ulicy Wichrowej z przyległymi ulicami, Łodygowska od Łodygowic do ulicy Rolnej z przyległymi ulicami, Widokowa od nr 167 do ulicy Rodzinnej z przyległymi ulicami
23.06 od godz. 8:00 do 9:00


Rudzica ul. Roztropicka, Jana Chrzciciela, Osiedlowa, Dębowa, Szkolna, Św. Jana,
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Rudzica ulica Roztropicka, Dzioły od Roztropickiej, Radosna, Gołębiowa,
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Rudzica ul. Wieszczęcka od Strumieńskiej ,Świerkowa , Wiklinowa.
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Rudzica ul. Przełajowa, Grabówka, Statki, Kępa,
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Rudzica ul. Rzemieślników, Południowa, Przelotowa, Szkolna od Strumieńskiej POL SZLIF., Saneczkowa,
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Kalna ulica Spacerowa od nr 234 do ulicy Wichrowej z przyległymi ulicami, Łodygowska od Łodygowic do ulicy Rolnej z przyległymi ulicami, Widokowa od nr 167 do ulicy Rodzinnej z przyległymi ulicami
23.06 od godz. 13:00 do 14:00


Ligota ulica Wodospadowa, Woleńska, Dworska, Zawodzie, Spadzista, Zabrzeska, Wapienicka, Podlasek, Długa, Bronowska, Łabędzia, Olejaka, Młynarska, Śródrzeczna, Leszczynowa, Pańska, Rolników, Głogowa, Stawiska, Wspólna, Bielska, Mazańcowicka,
Czechowice-Dziedzice ulica Zbijowska, Rajska,
24.06 od godz. 8:00 do 10:00


Wilamowice ulica Pułaskiego, Sobieskiego
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


Czechowice-Dziedzice ulica Traugutta nr 7a, 5d, 5e, 5f, Narutowicza nr 79,
28.06 od godz. 8:00 do 17:00


Buczkowice ulica Jaworowa firma Akant
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Dankowice ul. Dębowa - Gospodarstwo Rybne,
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


Bystra ul. Fałata od nr 60 do nr 100, Kwiatowa od ul. Pięknej do nr 13, Zielona, Piękna, Konwaliowa nr 2 i 4,
28.06 od godz. 8:30 do 14:30


Bujaków ulica Stara Karczma, Długa.
29.06 od godz. 8:00 do 15:00


Bestwina ulica Kościelna nr 2, Konopnickiej nr 1 i 3, Krakowska od ul. Kościelnej do Ryszkówki, Janowicka do nr 22 i 29,
29.06 od godz. 8:00 do 16:00


Jaworze ulica Cisowa od nr 88 i 106 do nr 113 i 119, Rodzinna.
Biery ulica Słoneczna od nr 20, 249, 253 i 293 do nr 75 i 333,
29.06 od godz. 8:30 do 14:30


powiat bieruńsko-lędziński

Imielin ul. Zachęty od nr 18,18A, od nr 25 do nr 33, 33a; ul. Satelicka od nr 21 do nr 33,33a, od nr 23 do nr 38
24.06 od godz. 7:30 do 15:30


Bojszowy Nowe: Kowola, nr 1, Ruchu Oporu, od nr 1 do nr 41 oraz od nr 4 do nr 56.
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat będziński

Sulików ul. Wygodna, Kamienna, Wczasowa, Wiosenna
23.06 od godz. 8:00 do 11:00


Będzin ul. Małobądzka nr 6, 7, Wspólna od nr 1 do nr 44, Piłsudzkiego od nr 47 do nr 67
23.06 od godz. 9:00 do 16:00


Rogoźnik ul. Osiedle Robotnicze Blok od nr 1 do nr 20, Domki od nr 4 do nr 13, Brzozowa –nowe osiedle, Kościuszki nr 218, 222, 224, 231, Zakłady Stomatologiczne - Hotele, CPN, ZOZ, APTEKA, AGRO-SUR, DOM OPIEKI SPOŁECZNEJ, SKLEPY
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat cieszyński

Dębowiec ulica Katowicka nr 5A - 31; 12 -52, Osiedlowa, Ogrodowa, Polna, Spokojna
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Ustroń ulica Świerkowa, Trzeciego Maja, Jaworowa,
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzynka przysiółek Duraje, Małejurki,
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Górki Wielkie ulica Jaśminowa, Stolarska, Słoneczna, Czarny Las, Nowy Świat 30,32, Różana, Majowa 5-13.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Przykopa 33- 41, 44, 44A, Schodowa - plac parkingowy

24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Ustroń ulica Trzeciego Maja, Olchowa.
24.06 od godz. 8:00 do 17:00


Ustroń ulica Nadrzeczna,
24.06 od godz. 9:00 do 16:00


Jaworzynka przysiółek Kopanice,
24.06 od godz. 9:00 do 15:00


Goleszów ulica Kolejowa, Fabryczna, Cieszyńska
24.06 od godz. 10:00 do 13:00


Bażanowice ulica Folwarczna
24.06 od godz. 10:00 do 13:00


Wisła ulica Pod Kozińce, Wyzwolenia, Krótka,
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zarzecze ulica Graniczna od ulicy Wyzwolenia do stacji transformatorowej.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Chybie ulica Nowy Staw, Wyzwolenia od ulicy Nowy Staw do ulicy granicznej, Graniczna od ulicy Wyzwolenia do stacji transformatorowej.

25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Zamarski ulica Główna, Czarne Doły, Machnica, Północna, Widokowa, Piękna, Szkolna, Szerokie, Krótka, Spokojna, Truskawkowa, Dojazdowa, Ogrodowa
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


Kaczyce: Pawła Stalmacha, Nr 2, 2B, Stacja Benzynowa.
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


Skoczów ulica Radosna 44, Baśniowa 25.
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


Jaworzynka przysiółek Klimki, Stańki
28.06 od godz. 8:30 do 14:00


Ustroń ulica Trzeciego Maja, Słoneczna, Mickiewicza, Grażyny, Pana Tadeusza
29.06 od godz. 8:00 do 15:00


Brenna ulica Leśnica parzyste 16-20, Buczyna, Sucha
29.06 od godz. 8:00 do 17:00


Strumień ulica Londzina od ulicy Mostowej do Rynku, Rynek od numeru 1 do 23, Krzywa 8
29.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat częstochowski

Konopiska, ul. Brylantowa, ul. Szmaragdowa.
23.06 od godz. 8:30 do 15:00


Zagacie od 3 do 20, Kozaków Podlesi od 19 do 193.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


Janów, ul. Tulipanowa.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


Zagacie od 4 do 6.
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


W miejscowości Zaróg, Rudniki od 1 do 3A, Kol. Rudniki od 1 do 4.
29.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat gliwicki

Gierałtowice: Korfantego, 2, 2A.
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Knurów: Wincentego Witosa, 8, 8A, 14, 16, Lotników, od 5A do 5B, od 6A do 18C.
23.06 od godz. 8:30 do 13:00


Smolnica: Wrzosowa, - altanka.
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Rachowice: Piękna, ul. Piękna za bud. nr 11, 13.
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Smolnica: Wiejska, za nr 50.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Knurów: Dywizjonu 303, od 4A do 14B, Lotników, od 3 do 9C.
25.06 od godz. 8:30 do 13:00


Knurów: Wiosenna, od 2 do 20, Dywizjonu 303, od 1 do 7, 9.
28.06 od godz. 8:30 do 13:00


powiat kłobucki

Kłobuck, ul. Harcerska, Rómmla nr 10, 33, Pralnia, garaże.
23.06 od godz. 8:00 do 13:00


Borowe, ul. Długa od nr 130 i 153 do nr 212 i 223, ul. Polna, skład węglowy i tartak.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Zimnowoda, od 92 do 130.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lubliniecki

Niegolewka, ul. Czarny Las od 17 do 22, Niegolewka od 16 do 21.
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Lubliniec: Posmyk, cała.
23.06 od godz. 8:00 do 16:00


Lubliniec, Osiedle Miłosza.
23.06 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowość Marce, ul. Sosnowa.
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Kalina, ul. Mokra, Podleśna.
24.06 od godz. 8:30 do 11:30


Boronów, ul. 3-go Maja od 1 do 35 oraz od 2 do 46, ul. Boczna od 1 do 20, Częstochowska, Dolna, budynek Urzędu Gminy oraz nr 2 i 4 za Urzędem Gminy, ul. Dworcowa, Grabińska, Koszęcińska od 1 do 19, Ks. Adamka, Leśna, Ligonia, Lompy od 1 do 9a, ul. Nowa, Ogrodowa, Powstańców od 1 do 7 i nr 24, Poznańska nr 1, 2, 3, 5, 7 i 7a, ul. Szkolna nr 1, 1a, 3 i 9, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wolności od 1 do 23 oraz od 2 do 12 i nr 18.
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


Bukowiec, ul. Katowicka od 1 do 17a oprócz nr 17, ul. Miarki, Partyzantów nr 1, Św. Jacka. Strzebiń, ul. 1-go Maja, Kolejowa nr 49, Kosmonautów, Krótka, Krzywa, Lubliniecka od 94b do 97, Poprzeczna, Stawowa, Wąska.
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


powiat mikołowski

Ornontowice: Marzankowice.
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Ornontowice: Orzeska, od 32 do 98, od 27 do 85 b, Łąkowa.
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Ornontowice: Tartaczna, Leśna, od 1 do 3, od 23c do 75.
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Ornontowice: Jarzębinowa, Świerkowa, Cyprysowa.
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Mikołów: Pszczyńska, 35, 37, 39, 41, 43, 51, 53, 55, Wiśniowa, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 31, 33.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Orzesze: Rybnicka, od 12 do 54.
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Mikołów: Nowy Świat, 73 B.
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Orzesze: Ramży, 1 Maja, od 5 do 19, od 4 do 18, Drzymały, Budowlanych, Korczaka, Stalowa, Słowiańska, od 1 do 19 , od 2 do 18, Krótka, Cynkowa, Fabryczna, od 13 do 24, od 13 do 25, 22 Lipca, 1, 2, 3.
25.06 od godz. 8:00 do 10:00


powiat myszkowski

Myszków, ul. Ceramiczna od 1 do 19A i od 2 do 10.
24.06 od godz. 7:00 do 8:00


Myszków, ul. Ceramiczna od 10D do 20 i od 21B do 25C oraz od 29 do 33, ul. Tuwima, ul. Słowackiego od 70 do 80.
24.06 od godz. 7:00 do 14:00


Myszków, ul. Ceramiczna od 1 do 19A i od 2 do 10.
24.06 od godz. 14:00 do 15:00


Postęp, ul. Grzybowa, ul. Polna, ul. Rzeczna, ul. Myszkowska od 46 do 74 i od 61 do 87.
25.06 od godz. 7:00 do 13:00


powiat pszczyński

Goczałkowice-Zdrój: Główna, nr 88 i 84B, Zimowa, od nr 20 do nr 46 oraz od nr 27 do nr 49 A i B.
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Gilowice: Piaskowa, od nr 31A do Nr 37 i od Nr34 do 40, Miedźna: Janygowiec, od nr 10 do Nr 12M, Polna, Nr 41, Bieruńska, Nr 20E do F, Nr 20W, Góra: Złote Łany, Nr 53F.
23.06 od godz. 8:30 do 15:00


Pszczyna: Bolesława Śmiałego, blok Nr 33 i Nr 35.
23.06 od godz. 13:00 do 15:30


Wisła Wielka: Cieszyńska, nr 62 A.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Kobiór: Karola Olszewskiego, od nr 1 do nr 45 i od nr 2 do nr 68, Prosta, Plichtowicka, Poprzeczna, Kobiórska, od nr 25 do nr 85 i od nr 32 do nr 62, Piękna.
25.06 od godz. 8:30 do 14:00


Studzionka: Robotnicza, parzyste od nr 12 do nr 22b oraz nieparzyste od nr 9 do nr 21, ul. Wodzisławska nieparzyste od nr 39a do nr 41c, ul. Krótka nr 12.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jankowice: Myśliwska, cała, Jelenia, Cała, Baziowa, 1, 1c i 5, św. Jana Pawła II, od 1 do 9 i od 2 do 4, Zagajniki, Cała, Złote Łany, nr 133 i 135 oraz od 168 do 178 i 178A, Jodłowa, Cała, Żubrów, od nr 117 do nr 149 oraz od nr 86 do nr 122, Sarenek, od nr 4 do nr 52, A, B, C, AB oraz od nr 1 do nr 27, Studzienice: Zagajniki, Cała, Sarenek, 35.
28.06 od godz. 8:30 do 12:30


powiat raciborski

Krzanowice: Polna, od 1 do 13 od 2 do 16, Kościelna, od 2 do 14 od 3 do 11, Szpitalna, od 2 do 4 od 3 do 9, Cegielniana, 1, Zamkowa, od 1 do 5 od 2 do 4, Rynek, 12, Magdaleny, 1.
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Jankowice: Przyjemna, do nr 12, Krótka, 1, Świerklańska, od nr 41 do nr 54, Wesoła, do nr 10.
23.06 od godz. 7:00 do 16:00


Raszczyce: Wąska, Górna, od 2 do 4 od 1b do 3, Rybnicka, od 1 do 7 do 2 do 12, Wiejska.
25.06 od godz. 7:00 do 13:00


powiat tarnogórski

Nakło Śląskie: Jutrzenka, ul. Jutrzenki 2 budowy.
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat wodzisławski

Rydułtowy: Raciborska, firma Migrex.
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wodzisław Śląski: Marszałka Józefa Piłsudskiego, Nr 8 i ul. Jana 6.
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat zawierciański

Kolonia Dobra cała miejscowość
23.06 od godz. 7:00 do 14:00


Siedliska, od 58 do 84.
23.06 od godz. 8:00 do 13:00


Łazy ul. Okrzei, Generała Maczka, Traugutta, Staszica, Chopina nr 13, 7, Narutowicza, Konstytucji 3-go Maja (od ulicy Okrzei do ulicy Generała Maczka) oraz przyległe
24.06 od godz. 7:00 do 14:00


Rokitno Szlacheckie ul. Górna, Ogrodowa od ulicy Górnej do nr 24
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


Przybyszów, ul. Stokrotek.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Rokitno Szlacheckie ul. Piaskowa, Zielona, 1-go Maja od nr 51 do ulicy Piaskowej
29.06 od godz. 8:00 do 14:00


Podzamcze Osada Birowska
29.06 od godz. 8:00 do 13:00


Zawada Pilicka 141L oraz 141K.
29.06 od godz. 8:00 do 14:00


Żory

Żory: Oliwkowa, Morelowa, Brzoskwiniowa, Śliwkowa, Jabłoniowa, Aroniowa, Złota, 1, Ogrodnicza, Orzechowa, Cytrynowa, Porzeczkowa, Sadowa.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Żory: Sikorskiego, 36A,B.
28.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat żywiecki

Łodygowice ulica Żeromskiego od nr 103 do miejscowości Kalna z przyległymi ulicami
23.06 od godz. 8:00 do 9:00


Ślemień ulica Gronie od nr 1 do 10
23.06 od godz. 8:00 do 9:00


Ślemień ulica Widokowa od nr 67 do 71, Spacerowa od nr 70-100, Gronie od nr 3 do 5 oraz odbiorca zasilany za złącza kablowego nr ZK9068
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Przyborów budynek letniskowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK10129
23.06 od godz. 8:00 do 12:30


Radziechowy ulica św. Marcina od kościoła do ronda oraz ulice przyległe, Kopiec, Główna od ulicy Wajdowej do kościoła oraz ulice przyległe, Suchedla, Jasna okolice gospodarstwa oraz ulica Przeczna
23.06 od godz. 9:00 do 11:00


Łodygowice ulica Żeromskiego od nr 103 do miejscowości Kalna z przyległymi ulicami
23.06 od godz. 13:00 do 14:00


Ślemień ulica Gronie od nr 1 do 10
23.06 od godz. 14:00 do 15:00


Żywiec ulica Jodłowa budynki nr 41, 43, Wierzbowa od budynku nr 14 do 35
24.06 od godz. 8:00 do 9:00


Żywiec ulica Jodłowa budynki nr 41, 43, Wierzbowa od budynku nr 14 do 35
24.06 od godz. 13:00 do 14:00


Łodygowice ulica Na Stawach budynek nr 12A
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Łodygowice ulica Wyzwolenia, Zjazdowa od skrzyżowania z ulicą Wyzwolenia do budynku nr 50
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Łodygowice ulica Szarotek od nr 2 do 6, Spacerowa od nr 27 do 37, Zjazdowa od nr 15 do 33 i od nr 2 do 32, Akacjowa
28.06 od godz. 8:00 do 9:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Żarnówka.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Cisiec ulica Modrzewiowa, Za Groniem, Gajówka, Stroma, Turystyczna, Wyszyńskiego od ulicy Mokrej do ulicy Rolniczej wraz z ulicami przyległymi, Wyszyńskiego od ulicy Rolniczej do ulicy Kolejowej wraz z ulicami przyległymi, Czarkowskiego, Trakt Cesarski od ulicy Czarnkowskiego w stronę ulicy Zielonej
28.06 od godz. 9:00 do 12:00


Łodygowice ulica Szarotek od nr 2 do 6, Spacerowa od nr 27 do 37, Zjazdowa od nr 15 do 33 i od nr 2 do 32, Akacjowa
28.06 od godz. 13:00 do 14:00


Łodygowice ulica Chabrowa warsztat samochodowy Kanik-Cars
29.06 od godz. 8:00 do 14:00


Węgierska Górka ulica Masztowa
29.06 od godz. 8:00 do 15:00


Przybędza ulica Wajdowa od ulicy 3-go Maja do ulicy Cesarka
29.06 od godz. 8:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Dzień Ojca

Polska stała się bezpieczna

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie