Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Blachownia

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie częstochowskim na godzinę 17.00 wyniosła 44,56 proc.

Okręg 1
Blachownia ulice: Bolesława Chrobrego , Górnicza, Kazimierza Wielkiego, Nowowiejska, Piastów, Prusa, Sienkiewicza (numery parzyste)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Marcin Leszek Kuberski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Tomasz Rafał Rećko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Wojciech Władysław Cesarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Łukasz Rafał Błasikiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Barbara Ujma

Okręg 2
Blachownia ulice: Akacjowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Modrzewiowa, Olchowa, Świerkowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Jerzy Job

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Henryk Edmund Kania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Norbert Piotr Biernacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Katarzyna Natalia Zalas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Renata Małgorzata Kolman

Okręg 3
Blachownia ulice: Bociania, Gajowa, Kościuszki, Krucza, Leśna, Malicka, Nadrzeczna, Narcyzowa, Różana, Sowia, Tartakowa, Wczasowa, Wręczycka, Wronia, Żurawia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Andrzej Szczepan Wypchlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Barbara Anna Bagmat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Kamil Piotr Nowiszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Ryszard Jan Jeziorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Waldemar Stanisław Musiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TYMOTEUSZA PYDY „CZAS NA ZMIANY”

  • 23 Michał Marcin Strzelczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY - BŁASZCZYKI

  • 28 Maciej Wroński

Okręg 4
Blachownia ulice: Gołębia, Krótka, Młyńska, Polna, Rolnicza, Słoneczna, Starowiejska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Adam Witold Zielonka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Małgorzata Renata Dawid-Chrzęstek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Dariusz Wojciech Wącław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Ireneusz Jerzy Rataj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Ewa Magdalena Przeździecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Kamil Maurycy Kieca

Okręg 5
Blachownia ulice: 1 Maja, Cmentarna, Dobra, Handlowa, Księżycowa, Odlewników, Parkowa, Partyzantów, Poziomkowa, Skłodowskiej-Curie, Spokojna, Wąska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Piotr Kurkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Jerzy Stanisław Szkurłat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Magdalena Agnieszka Pięta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Eliza Maria Wypchlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Sławomir Stanisław Lisek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TYMOTEUSZA PYDY „CZAS NA ZMIANY”

  • 23 Tymoteusz Pyda

Okręg 6
Blachownia ulice: Miodowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Bożena Ewa Borek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Tomasz Jan Czech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Piotr Roman Włoczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Anna Katarzyna Chojnowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Paweł Piotr Sukiennik

Okręg 7
Blachownia ulice: Bankowa, Sienkiewicza (numery nieparzyste)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Agata Katarzyna Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Małgorzata Magdalena Bernat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Monika Dorota Godlewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Sylwia Paulina Parkitna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Grażyna Władysława Janik

Okręg 8
Blachownia ulice: Plac Konstytucji, Żeromskiego

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Jan Kurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Katarzyna Agata Borycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Izabela Anna Skwarczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Paweł Stanisław Ptak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Elwira Katarzyna Gawron

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Krzysztof Kazimierz Próba

Okręg 9
Blachownia ulice: Janusza Korczaka, Księdza Kubowicza, Sportowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Emilia Ewa Pisula

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Marta Janina Strączyńska-Kujawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Marek Jerzy Kułakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Piotr Tadeusz Mielczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Martyna Ewelina Klekot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Iwona Cecylia Lacka

Okręg 10
Blachownia ulice: Biegańskiego, Częstochowska, Dworcowa, Generała Bema, Konopnickiej, Kopernika, Lubliniecka, Malinowa, Miła, Piękna, Pocztowa, Wojska Polskiego, Zielona, Żwirki i Wigury

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Alfred Stanisław Caban

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Olga Halina Pęczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Joanna Maria Pawelak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Piotr Stefan Kobiela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Aneta Halina Stawicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Sebastian Daniel Szczepaniak

Okręg 11
Blachownia ulice: Brzozowa, Bystra, Graniczna, Gwiezdna, Kawowa, Kręta, Mała, Miarki, Mickiewicza, Ogrodowa, Pogodna, Powstańców, Przechodnia, Sadowa, Sosnowa, Swojska, Wesoła, Wiśniowa, Wspólna, Złota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Anna Jadwiga Fedkowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Jolanta Maria Bereszyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Paweł Stanisław Hreczański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Joanna Ewa Gdawiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Ewa Jura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Krzysztof Henryk Sobala

Okręg 12
Sołectwa: Konradów, Nowa Gorzelnia, Stara Gorzelnia, wieś Kolonia Łojki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Ewelina Małgorzata Gajzner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Jan Piotr Kaczmarzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Monika Klaudia Mercik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Bożena Elżbieta Serwiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY CIURY

  • 27 Edyta Wiesława Ciura

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 2 Jan Antoni Fijołek

Okręg 13
Sołectwo Łojki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Jacek Bolesław Rogut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Jan Pluta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Teresa Cierpiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Adrianna Krystyna Kłak-Ostrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Tomasz Józef Tyrała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY OLSZEWSKIEJ

  • 26 Mariola Skwarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TYMOTEUSZA PYDY „CZAS NA ZMIANY”

  • 23 Łukasz Marek Pyda

Okręg 14
Sołectwo Wyrazów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Dariusz Stanisław Praski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Karolina Mira Wester-Ślęzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Krzysztof Ryszard Czerwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Adam Łukasz Bartyzel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Kacper Dominik Szwarlik

Okręg 15
Blachownia ulice: Cisiańska, Myśliwska, Wierzbowa, sołectwo Cisie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

  • 25 Magdalena Anna Bitner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

  • 20 Tadeusz Stanisław Borek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

  • 24 Marek Andrzej Makowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

  • 22 Teresa Jadwiga Ledwoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  • 21 Katarzyna Anna Bugajska

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie