Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 0:5 ZDJĘCIA, WYNIK Lider PHL wygrał na Stadionie Zimowym

Zagłębie Sosnowiec przegrało z GKS Tychy 0:5
Zagłębie Sosnowiec przegrało z GKS Tychy 0:5 fot. karina trojok
Zagłębie Sosnowiec przegrało z GKS Tychy 0:5 z meczu 31 kolejki Polskiej Hokej Ligi. Wszystkie gole dla gości strzelili zawodnicy urodzeni poza Polską. Po tej wygranej tyszanie utrzymali fotel lidera tabeli. Zobaczcie zdjęcia z meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy.

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy wynik

Sosnowiczanie przez pierwsze pół godziny dotrzymywali kroku liderowi Polskiej Hokej Ligi. W 30 minucie okres gry w przewadze wykorzystał jednak Christian Mroczkowski.

Worek z bramkami na dobre rozwiązał się w trzeciej tercji. Wszystkie gole dla tyszan strzelili obcokrajowcy, a właściwie zawodnicy urodzeni poza granicami naszego kraju, bo Alex Szczechura poza kanadyjskim ma przecież również polskie obywatelstwo.

Zwycięstwo GKS Tychy było zasłużone, choć nieco za wysokie. Sosnowiczanie z pewnością zasłużyli przynajmniej na honorową bramkę, ale wszystkie 36 strzałów Zagłębia obronił bramkarz gości John Murray.

Zobaczcie zdjęcia z meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Polska Hokej Liga

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 0:5 (0:0, 0:1, 0:4)
0:1 Christian Mroczkowski (30), 0:2 Alex Szczechura (44), 0:3 Gleb Klimenko (50), 0:4 Alek-sandr Jeronau (58), 0:5 Peter Novajovsky (60).

JKH GKS Jastrzębie - Naprzód Janów 14:0 (2:0, 4:0, 8:0)
1:0 Kamil Wróbel (6), 2:0 Martin Kasperlik (14), 3:0 Patryk Matusik (28), 4:0 Radosław Sawicki (28), 5:0 Dominik Jarosz (30), 6:0 Radosław Sawicki (40), 7:0 Martin Kasperlik (42), 8:0 Radosław Sawicki (47), 9:0 Radosław Sawicki (51), 10:0 Radosław Nalewajka (56), 11:0 Kordian Chorążyczewski (57), 12:0 Patryk Matusik (58), 13:0 Tomasz Kulas (60), 14:0 Henrich Jabornik (60).

Lotos PKH Gdańsk - GKS Katowice 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
1:0 Josef Vitek (59).

Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 6:1 (1:0, 3:0, 2:1),
Energa Toruń - Podhale Nowy Targ 3:2 po dogrywce (2:0, 0:1, 0:1, 1:0)