Anna Pilarczyk Kandydatka na burmistrza Miasta i Gminy Ogrodzieniec

Ogłoszenie wyborcze KWW Anny Pilarczyk

Drodzy Mieszkańcy!
Pięć lat temu obdarzyliście mnie zaufaniem i dzięki Waszym głosom mogłam reprezentować Wasze interesy.

Starałam się być przede wszystkim skutecznym burmistrzem. Środki, jakie pozyskałam na zadania inwestycyjne były najwyższe w historii gminy Ogrodzieniec. Dzięki pozyskanym funduszom i sprawnemu zarządzaniu udało się zrealizować szereg inwestycji, dzięki którym gmina może cieszyć się m.in. wyremontowanym Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu, który ponownie tętni życiem, a zaniedbana niegdyś Krępa jest dziś drugą wizytówką po zamku w Podzamczu.

W ciągu 5 lat powstało aż 7 placówek dla seniorów- Domy Seniora w Ogrodzieńcu, Mokrusie, Gieble i Kiełkowicach, oraz Kluby Seniora w Ogrodzieńcu, Gulzowie i Ryczowie-Kolonii., mające charakter wielopokoleniowy, ponieważ służą zarówno starszym, jak i młodszym mieszkańcom gminy. Organizowane są w nich przeróżne zajęcia edukacyjne, warsztaty i imprezy tematyczne dla dzieci i młodzieży. W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców powstały również żłobek „Jurajskie Maluszki” oraz Gminne Centrum Recyklingu.

Ponadto cały czas rozwija się infrastruktura drogowa i oświetleniowa, budowane są nowe obiekty użyteczności publicznej, a zmiany zachodzące w gminie każdego dnia widać gołym okiem.

Każdego dnia spotykam się z mieszkańcami naszej gminy wsłuchując się w ich oczekiwania i sugestie. To na tej podstawie na bieżąco buduję swój program wyborczy, który ma być odpowiedzią na Wasze potrzeby.

Doskonale rozumiem konieczność współdziałania w przestrzeni samorządowej, niezależnie od poglądów, czy sympatii politycznych. Zawsze jestem gotowa do współpracy z każdym, kto chce wspólnie działać na rzecz rozwoju i polepszenia warunków życia lokalnego.
Bardzo chciałabym nadal, z pasją i zaangażowaniem, pracować nad rozwojem gminy Ogrodzieniec, dlatego ponownie ośmielam się prosić o Wasze poparcie.

emisja bez ograniczeń wiekowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo