MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bez prądu w śląskim. Gdzie 18.06 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w śląskim 18.06? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu sytuacje w śląskim.

Spis treści

Gdzie obecnie (18.06 4:03) nie ma prądu w śląskim?

Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: P. Skargi.

  • od 17.06 godz. 8:00 do 19.06 godz. 16:00

Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ul. Ogrodowa nr 13,
18.06 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Ruciana nr 39,
18.06 od godz. 9:00 do 17:00


Bielsko-Biała ul. Bierna na odcinku od ul. Górskiej do nr 6, Jeleniowa nr 4, 6, 7, Błońska, Górska na odcinku od nr 75 do ul. Złoty Potok wraz z odgałęzieniem do nr 102i, Pikowa, Wspólna na odcinku od ul. Górskiej do nr 91, Pliszek, Przepiórek, Zawodzie nr 9F, 9H,
18.06 od godz. 16:00 do 19:00


Bielsko-Biała ul. Goleszowska 14,
19.06 od godz. 7:00 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Podwale nr 53A, 55, 57C, 54, 56,
19.06 od godz. 8:30 do 14:00


Bielsko-Biała ulica Sempołowskiej nr 13,
20.06 od godz. 8:00 do 12:00


Bielsko-Biała ul. Astrów nr 1, Sempołowskiej od nr 27, 30, 33, 44 do nr 29, 40, 45, 52, 43a, 32a, 42,
20.06 od godz. 8:00 do 12:00


Bielsko-Biała ul. Smolna, Nasienna, ROD Kolejarz, Cieszyńska od ul. Smolnej i nr 216 do nr 307A, 309, 319, Cichociemnych od ul. Cieszyńskiej do ul. Saperów, Gajowa od nr 8 i 34 do ul. Smolnej, Osterwy nr 64 i 66B,
20.06 od godz. 8:30 do 14:30


Bielsko-Biała ulica Nad Białką nr 5, Zmożka nr 5,
21.06 od godz. 7:30 do 16:30


Bielsko-Biała ul. Saneczkowa nr 55, 57, Dąbrowskiego, Dobrego Dnia, Wspólna nr 83B, 83C, 83D, 87A, 89A, 87B, 89B, Bobrowskiego, Brzóski na odcinku od od nr 215 do nr 185C,
21.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bielsko-Biała ul. Plastyków,
21.06 od godz. 8:30 do 14:00


Bielsko Biała ulica Bystrzańska nr 98, 98A, Przedwiośnie nr 1, 2,
21.06 od godz. 10:00 do 19:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Jaworze ul. Łukowa, Romantyczna, Średnia na odcinku od ul. Wapienickiej do nr 13, Wapienicka na odcinku od ul. Romantycznej do przedszkola (odbiorcy po północnej stronie drogi), Morelowa, Astrów nr 210,
10.12 od godz. 7:30 do 15:00


Bytom

Bytom: Cicha 12, 14, 18, 26.
18.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bytom: Juliana Tuwima 5D, 5E, 5F, od 15 do 41, 25, stadion.
19.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bytom: Artura Grottgera od 19 do 25, Kraszewskiego od 19 do 25 B, 20.
20.06 od godz. 8:00 do 13:00


Bytom: Cicha od 3 do 11, od 2 do 10 , od 28 do 42, Miodowa, Mikołaja.
20.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bytom: Kołobrzeska Bema, Łączna, Chorzowska 22, 28, 28A, Cicha 10B.
21.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bytom: Zabrzańska od 111 do 123, Ogródki Działkowe.
22.06 od godz. 8:00 do 15:00


Chorzów

Chorzów: Armii Krajowej 13 wszystkie klatki i lokale usługowe.
18.06 od godz. 8:00 do 17:00


Chorzów: Brzozowa nr 38, 40, 52, 54, 56, 58.
18.06 od godz. 10:00 do 14:00


Chorzów: Gołębia nr 10, Plater nr 1, 2, 3, 3 a, b, 4, 5, Brzezińska nr 13, 13 a, b, ogródki działkowe, tylne baraki teren firmy ALBA, Langiewicza nr 4, 6, 8, 10.
20.06 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa

Dąbrowa Górnicza ul. Aleja Zwycięstwa nr 81, 83.
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


Nowa Wieś,
ul. Młyńska od nr 1 do nr 90, Wrzosowa,
ul. Katowicka od nr 65 do nr 75,
ul. Młyńska od nr 1 do nr 11,
ul. Hutnicza od nr 44 do nr 46 i od nr 59do nr 65,
Korwinów,
ul. Młyńska od nr 15 do nr 23 i nr 92
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Brata Alberta od 57/59 do 87/91 i od 36/40 do 54 i od 60 do 72, ul. Słonecznikowa 4, ul. Hiacyntowa, ul. Gomoliszewskiego 11
18.06 od godz. 8:00 do 16:00


Mykanów,
ulice Częstochowska, Słoneczna, Kolejowa, Cicha, Nowa, Zielona,
Młodości, Miła, Wesoła, Spokojna, Lawendowa, Samorządowa.
Kokawa,
ulice Juliusza Słowackiego, Mikołaja Kopernika, Jesionowa.
Rybna,
ulice Główna, Szkolna, Kręta, Spacerowa, Cmentarna.
Radostków,
ulice Zachodnia, Brzozowa, Kasztanowa, Słoneczna, Ogrodowa, Łąkowa, Lipowa, Szkolna.
Radostków Kolonia,
ulice Wesoła, Strażacka, Sportowa.
Lubojna,
ul. Letniskowa nr 71 i dz. nr 31.
19.06 od godz. 8:00 do 10:00


Dąbrowa Górnicza ul. Tuwima, Staszica nr 2A, 4A, 6, 8, Zagórska nr 6
19.06 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa: ul. Pusta od 2 do 12 i od 18 do 24, ul. Pusta od 1/3 do 25, Al. Wojska Polskiego 99
19.06 od godz. 8:00 do 16:00


Mykanów,
ulice Częstochowska, Słoneczna, Kolejowa, Cicha, Nowa, Zielona,
Młodości, Miła, Wesoła, Spokojna, Lawendowa, Samorządowa.
Kokawa,
ulice Juliusza Słowackiego, Mikołaja Kopernika, Jesionowa.
Rybna,
ulice Główna, Szkolna, Kręta, Spacerowa, Cmentarna.
Radostków,
ulice Zachodnia, Brzozowa, Kasztanowa, Słoneczna, Ogrodowa, Łąkowa, Lipowa, Szkolna.
Radostków Kolonia,
ulice Wesoła, Strażacka, Sportowa.
Lubojna,
ul. Letniskowa nr 71 i dz. nr 31
19.06 od godz. 17:00 do 19:00


Dąbrowa Górnicza ul. Łączna 41
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Częstochowa: ul. Sejmowa od 37 do 43 i 63 oraz ZK 14367, ul. Sejmowa od 46 do nr 64 oraz 34, ul. Gruszowa 12
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa: ul. Tartakowa 23/29, ul. Brzeźnicka 30/34
21.06 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa: ul. Orkana 14/18
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice

Gliwice: Starogliwicka Od 101 do 105.
21.06 od godz. 8:00 do 11:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Piaskowa, Wyzwolenia od Ranoszka do Chlebowej, Kościelna, Kasztanowa od Koscioła do Wyzwolenia, Armii Krajowej od Kasztanowej do Ranoszka, Ruptawska, Komuny Paryskiej od Ranoszka do Wyszyńskiego, prof. R. Ranoszka cała, Frysztacka, ks. Maksymiliana Kowalczyka, Żwirki i Wigury, Tęczowa, Gołkowice: Dworcowa, Graniczna, Zimne Doły, 1 Maja, Żabkowska.
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój: Jesionowa 9A, 9B, 9C, Przystań Szymańcówka.
19.06 od godz. 8:30 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Brzeziny, P. Skargi.

  • od 20.06 godz. 8:00 do 21.06 godz. 16:00

Jaworzno

Jaworzno ul. Jesienna 42
18.06 od godz. 8:30 do 13:30


Katowice

Katowice: Brynowska nr 51 a. b, c, d, Modrzejewskiej nr 9, Zegadłowicza nr 10 b, b, c.
18.06 od godz. 7:30 do 11:00


Katowice: ks. Piotra Ściegiennego nr 3 a, przejście podziemne, sygnalizacja świetlna, Węglowa - garaże, Chorzowska - sygnalizacja świetlna, przejście podziemne.
18.06 od godz. 7:30 do 13:00


Katowice: Stanisława Kossutha nr 7, 9, 13.
18.06 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice: Forsycji, Waniliowa, Rafała Pomorskiego od 23 i od 32 do ulicy Sarniej , od 39 do 45 b, Rolnicza od 17 a do 17 d; od 30 do 30 i.
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Katowice: Imbirowa, Rafała Pomorskiego od 1 do 9, Rolnicza od 1 do 49 , od 2 do 26, od 57 do 73.
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Katowice: Andrzeja nr 1, 3, 7, 10, 11, 12, 13, Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej nr 15.
19.06 od godz. 7:30 do 10:30


Katowice: Jana Kilińskiego nr 16, 18.
19.06 od godz. 7:30 do 16:00


Katowice: Akacjowa nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, garaże, Lipowa nr 2, 2 a, 4, 6, 8, Sportowa nr 31, 31 a, Złota od 1 do 19 a nr nieparzyste.
19.06 od godz. 8:00 do 17:00


Katowice: Kaskady od 11 do 21, od 12 do 22, Augustyna Świdra, Rafała Pomorskiego od 1 do 21, od 2 do 26, Aleksandra Raka.
19.06 od godz. 9:00 do 13:00


Katowice: Zaopusta 112 , baza transportowa.
19.06 od godz. 9:00 do 13:00


Katowice: Wawelska nr 1, 2, 3, 4, Młyńska nr 11, 3 - go Maja od 18 do 26 nr parzyste, Plac Marii i Lecha Kaczyńskich nr 1.
19.06 od godz. 10:00 do 13:30


Katowice: Wojciecha nr 26, 27, 27 a, b, 31, 31 a, b, 36, 40, 40 a, garaże, oświetlenie tunelu, Górniczego Stanu od 2 do 20 e nr parzyste.
20.06 od godz. 7:30 do 10:00


Katowice: 3 Maja nr 7, 9, 11, 23.
20.06 od godz. 7:30 do 10:30


Katowice: Pawła Chromika nr 3, 5, 7, 9, 13, 13 a, 15, 17, 19, 19 a, 21, 23, 25.
20.06 od godz. 7:30 do 14:00


Katowice: Łączna nr 12.
20.06 od godz. 7:30 do 16:00


Katowice: Mleczna, Zaopusta od 22 do 60, od 27 do 45.
20.06 od godz. 9:00 do 13:00


Katowice: 3 Maja nr 17, 19, 21, 23.
20.06 od godz. 10:00 do 13:30


Katowice: 1 Maja nr 110 a.
21.06 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice: Słoneczna nr 75.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Juliusza Słowackiego nr 11, 12, 12 a, b, 13, 14, 15, 17, 19, 21, ul. Mickiewicza nr 11, 13, 15, 24, Chopina nr 5, 7, 9, 12, 14, Opolska nr 2, 4.
21.06 od godz. 9:30 do 13:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Gojawiczyńskiej od nr 1 do nr 21 oraz garaże
19.06 od godz. 8:30 do 15:00


Mysłowice ul. Boliny 3
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Ogrodowa Ogrodowa 17 B, 17 C, 17 D, 17 E, 17 F, 17 H, 17 I, 17 J, 17 K, Bytomska 73.
18.06 od godz. 9:00 do 11:00


Piekary Śląskie: 1-go Maja 24, Bytomska 41.
19.06 od godz. 9:00 do 11:00


Piekary Śląskie: Szmaragdowa 19.
19.06 od godz. 9:00 do 14:00


Piekary Śląskie: Bytomska od 180 do 198, 204, Głęboka.
21.06 od godz. 9:00 do 15:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: ks. Ludwika Tunkla 139, Stacja Sejsmologiczna.
18.06 od godz. 7:00 do 15:00


Ruda Śląska: Gwarecka 17,19,19a.
20.06 od godz. 7:30 do 13:00


Rybnik

Rybnik: Zgodna 8 do 16, 5A, Żorska 308A do 329, Samotna 1, 2, 3.
19.06 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Graniczna 55 oraz 2 przyległe place budowy.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Piotra Wysockiego, Gliwicka 55, 57, 59, 61, 63, 65, Romualda Traugutta, Sucha, Weteranów, Lipowa.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rybnik: Jankowicka 60 do 28 i 37 do 15, Młyńska 76 do 64, Stanisława Wolnego.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 37 a, b, c, 39 b, c, d, e.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego nr 201G, 201H
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy

Tychy: Legionów Polskich 4, 6, Stanisława Lencewicza 20 , 22, 30, 48 , 50, Myśliwska 2b.
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Księdza Prałata Eugeniusza Świerzego 5 , 7, od 13 do 17, 6, garaże, Melchiora Kubicy 2, Jaśkowicka 1, 3, Legionów Polskich od 34 do 40, Karola Kurpińskiego od 2 do 6a, Stoczniowców 70 54.
19.06 od godz. 9:00 do 14:00


Tychy: Chałupnicza, Nizinna, ks. Stanisława Radziejewskiego, Borowa od 40 do od 56 , od 41 do 51, Szuwarków, Lucjana Rydla od 1 do 19, od 2 do 16.
19.06 od godz. 9:00 do 14:00


Tychy: Paprocańska wymiennikownia PEC, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 60, Henryka Dąbrowskiego 60, Armii Krajowej 3, 5, 11.
20.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Graniczna 40, 40 a.
20.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Paprocańska wymiennikownia PEC, Stefana Jaracza od 7 do 11.
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Wiśniowa 7, Wilkowyjska, Wesoła, Mikołowska od 157 do 183, 187, Wiejska od 36 do 68 , od 21 do 63, Szkolna od 53 do 89, od 54 do 88, Wilcza.
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Obywatelska 19, 21, 28, 30, 40, Wiejska 18, od 22 do 28, Szkolna od 3 do 59, od 10 do 120.
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Zabrze

Zabrze: Jarzębia oraz Jesionowa na garażach.
18.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Jana Styki cała wraz przepompownią, Żurawia, Lotnicza, Kłodnicka, Rybna, Franciszka Bujoczka, Oświęcimska.
19.06 od godz. 8:00 do 13:00


Zabrze: Jana Szymały przepompownia, cała ulica poza numerami 2-10, Józefa Weyssenhoffa, Maksymiliana Filipka, Roberta Miki, Sejmowa 13-37 i 26-54a, Królowej Jadwigi Królowej, Daleka, Toruńska.
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat bielski

Ligota ul. Wypoczynkowa, Łabędzia, Długa, Młynarska, Głogowa, Rolników,
18.06 od godz. 7:00 do 8:00


Ligota ul. Wypoczynkowa, Łabędzia, Długa, Młynarska, Głogowa, Rolników,
18.06 od godz. 18:00 do 19:30


Grodziec ulica Kasztanowa, Ogrodowa, Widokowa, Topolowa, Łańska, Bielska, Leśna, Milówka

19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rudzica ul. Działy nr 671, 650, 698, 583, 278, 182, 709, 712, 180, ul. Malinowa nr 144, ul. Radosna nr 189, Dębowa nr 75, 74, 73, 574, 655A, 655B, 711, 736,
19.06 od godz. 9:00 do 15:00


Czechowice-Dziedzice ulica Mazańcowicka od nr 66 do nr 68 i od nr 61A do nr 69, Sąsiedzka nr 3, Kotulińskiego od nr 1 do nr 6, Kopernika nr 52, 54 do DK1,
19.06 od godz. 9:00 do 17:00


Bestwina ul. Janowicka nr 24, 26, Prusa do nr 30 i do nr 27, Konopnickiej od nr 50 do nr 28 i od nr 35 do nr 23,
20.06 od godz. 9:00 do 14:00


Kalna ulica Pogodna, Łodygowska od nr 66 do 188, Spacerowa, Siewna, Słowików, Spokojna, Słoneczna
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


Rybarzowice ulica Migdałowa, Łodygowska, Spokojna, Sportowa, Przejazdowa
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


Godziszka ulica Widokowa, Łodygowska od nr 66 do 188, Północna, Spacerowa
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


Czechowice-Dziedzice ul. Świerkowicka nr 36,
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Buczkowice ulica Łąkowa, Woźna od budynku nr 839 do 98 wraz z ulicami przyległymi, Pasterska, Wiślańska od budynku nr 618 do 561, Rolnicza, Zielona, Źródlana, Brzeziny, Jagodowa, Sasanek, Spokojna, Jarzębinowa, Gminna, Cienista, Kręta, Zawilców, Łączna, Kaczeńców, Boczna
21.06 od godz. 10:00 do 12:00


Ligota ul. Zawodzie, Stawiska,
21.06 od godz. 10:00 do 13:00


Szczyrk ulica Graniczna nr 3, 3A, 5, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, Beskidzka nr 181, 185, 187, 189, 191, Graniczna 2, 3A, 5, 7, 8, 10, 11, 14, 15
24.06 od godz. 9:00 do 15:00


Kobiernice ulica Żywiecka, Górska, Leśna.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat bieruńsko-lędziński

Lędziny: Zamkowa od 3 do 19, od 4 do 32, Zamoście od 2 do 10 d, od 7 do 9 a, Harfowa.
18.06 od godz. 8:00 do 17:00


Świerczyniec: Dębowa, Społeczna, Kręta nieparzyste od nr 43 do 73, parzyste od nr od 58 do 74, Graniczna od nr 14c do 26, Korzenicka parzyste od nr 86 do 110, nieparzyste od 65 do 95a, Wiklinowa.
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


Świerczyniec: Skośna dz. nr. 1010/149.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat będziński

Mierzęcice ul. Głowackiego i Księdza Zasadzina odbiorcy zasilani ze złączy ZK 2376, ZK 2377, ZK 7535, ZK 2378, ZK 2379.
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


Czeladź ul. Mysłowicka i Tulipanów Garaże
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Siewierz ul. Łysa Góra
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rogoźnik ul. Podraszkowie 8a (dz. 2994)
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Będzin ul. Grabowa nr 12, 14 odbiorcy zasilani ze złącza ZK 094.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Będzin ul. Wajdy 9 / Spacerowa 4 odbiorca zasilany ze złącza ZK 4205.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wojkowice ul. PCK - Ośrodek Zdrowia
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Ustroń ulica Bernadka
18.06 od godz. 7:30 do 8:30


Strumień: Leśna od 4 do 10, Wisła Mała: Borsuków nieparzyste od 29 do 47, 52.
18.06 od godz. 7:30 do 15:00


Wisła ulica Świerkowa, Jawornik 12E,12F, Brzozowa
18.06 od godz. 7:30 do 16:00


Wisła ulica Bajcary, Malinka, Czarne
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


Strumień ulica Kolejowa, Polna, Dworcowa 9

18.06 od godz. 8:00 do 17:00


Hażlach ulica Cicha 3, Kwiatowa 1, Kręta, Leśna 1-17, 2, Lipowa 4, 6, 16, 28, 15-43
18.06 od godz. 8:30 do 14:00


Goleszów ulica Szeroka, Różana 5-31, 10-24,
Fabryczna 3-9, 15-19, 4-6, 12-14, Nowalijek od 2-18, 7-9, Wąska 2-8, 30
18.06 od godz. 8:30 do 14:00


Ustroń ulica Mokra
19.06 od godz. 8:00 do 12:00


Ustroń ulica Skoczowska 56A4-56A15
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Górki Małe ulica Zalesie, Breńska, Bielska

19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica Mokra
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Wisła ulica Ochorowicza
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Zamarski ulica Główna 1, 2, 4, Lutnia 3, Pasieki 1, Szerokie do nr 11 i 22, Szkolna 1-5, 4-14
19.06 od godz. 8:00 do 16:00


Koniaków przepompownia wody, przysiółek Jasiówka, Brzestowy, Kościanowice, Za Groń
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Ustroń ulica Myśliwska, Kluczyków
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Dębowiec ulica Katowicka 63, 66-88, Żniwna 2-12A
20.06 od godz. 8:00 do 17:00


Hażlach ulica Dębowa 7, Kostkowicka od nr 57 - 63, Skoczowska 36-78
20.06 od godz. 8:00 do 17:00


Puńców ulica Cieszyńska 53-63, 82-106, Kamienna, Sportowa 2-42, 1-19, Leśna
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Puńców ulica Cieszyńska 53-63, 82-106, Kamienna, Sportowa 2-42, 1-19, Leśna
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Ustroń ulica Chałupnicza
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


Godziszów 36, 47, 141, 155
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


Kozakowice Dolne ulica Kasztanowa, Rowerowa
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


Godziszów ulica Nad Stawami
26.06 od godz. 7:30 do 11:00


Kozakowice Dolne ulica Główna, Stawowa
26.06 od godz. 7:30 do 11:00


Kozakowice Dolne ulica Główna, Biała
26.06 od godz. 10:00 do 15:00


powiat częstochowski

Aleksandria Pierwsza, ul. Przejazdowa od nr 9 do nr 17 i nr 42, Leśna nr 1.
18.06 od godz. 8:00 do 11:00


Kolonia Borek ulica Jałowcowa od nr 10 do 22 D
19.06 od godz. 8:00 do 12:00


Rybna,
ul. Główna od nr 3 do nr 89 i od nr 8 do nr 110,
ul. Cmentarna od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 8,
ul. Kręta od nr 2 do nr 4 i od nr 1 do nr 25,
ul. Szkolna,
ul. Sportowa.
Kokawa,
ul. Mikołaja Kopernika od nr 59 do nr 133 i od nr 76 do nr 158.
Radostków,
ul. Zachodnia od nr 164 do nr 296 i od nr 175 do nr 299,
ul. Ogrodowa,
ul. Łąkowa,
ul. Lipowa.
Lubojna,
ul. Letniskowa nr 71 i dz. nr 31.
19.06 od godz. 8:00 do 19:00


Zawodzie,
ul. Długa od nr 65 do nr 131 i od nr 70 do nr 150.
20.06 od godz. 8:00 do 10:00


Aleksandria ulica Leśna od nr 1do nr 49 i od nr 2 do nr 34.
20.06 od godz. 8:00 do 12:00


Huta Stara A, ul. Tkacka od nr 50 do nr 110 i od nr 41 do nr 97.
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


Dąbrowa Zielona ulice Dolna, Polna, Reymonta, Straży Pożarnej.
21.06 od godz. 7:30 do 12:30


Kopalnia,
ul. Szkolna od nr 1 do nr 53 i od nr 6 do nr 52,
Opolska od nr 1 do nr 5,
Klonowa nr 7,
Mała nr 1,
Sadowa od nr 1 do nr 17.
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Aleksandria ulica Piękna od nr 1 do nr 89 i od nr 2 do nr 136
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zrębice Pierwsze,
ul. Rędzinowa od nr 13 do nr 95 i od nr 10 do nr 84,
ul. Granitowa nr 1, dz. nr 939/6,
ul. Bukowska nr 21,
ul. Leśna,
ul. Jurajska,
ul. Skalna
21.06 od godz. 8:00 do 17:00


Rzerzęczyce,
ul. Wolności od nr 10 do nr 28 i od nr 13 do nr 33
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat gliwicki

Toszek: Dzierżonia, Miarki, Gliwicka Od 1 do 3 oraz 5O, 5C, 5S oraz od 2 do 22A, Pisarzowice: Gliwicka Od 16 do 26.
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Żernica: Wiśniowa Od 1 do 7 oraz od 2 do 8.
19.06 od godz. 8:00 do 16:00


Rzeczyce: Piaskowa 1; PKP RZECZYCZE ŚLĄSKIE DWORZEC.
19.06 od godz. 8:00 do 16:00


Gierałtowice: Księdza Roboty Od 46 do 56 oraz 35, 51, 53, 53A, Miarki Od 54 do 64 oraz od 83 do 97.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rzeczyce: Łąkowa.
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


Knurów: Targowa 2, 5, 7, 9, Szpitalna 7.
21.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat kłobucki

Więcki ul. Słoneczna 22, parzyste od 28 do 44, nieparzyste od 13 do 31
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


Kłobuck ul. Główna 3
18.06 od godz. 9:00 do 14:00


Wąsosz Dolny ul. Traugutta od 67 do 129 oraz 132 i 133
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Krzepice ul.Rolnicza
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Krzepice ul.Rolnicza
20.06 od godz. 8:00 do 17:00


Gruszewnia ul. Kłobucka 63
21.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat mikołowski

Gostyń: Miarowa, Pszczyńska od ulicy Rybnickiej do Leśniczówki, Tyska 6, 8, 10, Zaleśna.
20.06 od godz. 8:00 do 18:00


Gostyń: Rybnicka od 142 do 242 , od 201 do 321, Wojciecha Drzymały od 1 do 5 a, od 2 do 6a, Sasanek, Akacjowa od 2 do 20, Migdałowa, ks. Tomasza Mamzera 1, Franciszka Kłosa od 1 do 25, od 2 do 22.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat myszkowski

Żarki ulica Niegowska od nr 39 do 53.
20.06 od godz. 8:00 do 18:00


powiat pszczyński

Mizerów: Folwarczna nr 13 oraz posesja bez nr zasilana z ZK-GLW319443.
18.06 od godz. 7:00 do 14:00


Pszczyna: Franciszka Szczepańczyka 2.
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rudziczka: Baraniok 30 do 42, Adama Napieralskiego 72 do 82.
18.06 od godz. 8:00 do 16:00


Pszczyna: Męczenników Oświęcimskich 17, Jana Kochanowskiego 3B, 5B, 7A,11, Górnośląska 13, Jana Brzechwy cała ulica.
18.06 od godz. 8:30 do 14:30


Miedźna: Bieruńska 20E, 20F, 20W.
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Rudziczka: Wąska 1 do 34, Adama Napieralskiego 30, 35.
18.06 od godz. 10:00 do 16:00


Suszec: Wiosenna.
18.06 od godz. 10:00 do 16:00


Pszczyna: Jana Matejki nr. 9, 11, 13.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Pszczyna: Braci Jędrysików nr. 2D i 2E.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Pniówek: Słowików tylko obiekty kolejowe.
20.06 od godz. 8:30 do 14:30


Studzienice: Skowronków cała ulica, św. Jana Pawła II parzyste nr: 86,88,90,92,94,96,102
nieparzyste nr od 79 do 95.
20.06 od godz. 8:30 do 15:00


Warszowice: Granica, Szybowa.
21.06 od godz. 8:30 do 14:00


Pszczyna: Doświadczalna numer 58, Jaworowa cała, Jesionowa numer 9 i 21 oraz parzyste od nr 8 do nr 16, Gajowa parzyste od nr 6 do nr 22 oraz numery 2, 2a, 2d, 2e, 4b, 4c oraz nieparzyste od nr 1 do nr 21.
21.06 od godz. 8:30 do 15:00


Warszowice: Słoneczna, Borowików, Pszczyńska od nr. 72 do nr. 106
od nr.35 do nr. 71, Pogodna.
21.06 od godz. 22:00 do 23:50


powiat raciborski

Kornowac: Wojska Polskiego 64, Łańce: Wolności od 117B do 160A parzyste i nieparzyste, Grzybowa, Kobyla: Główna do nr 20.
18.06 od godz. 8:00 do 13:00


Pogrzebień: Wiejska, Ogrodowa 12, 14.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Racibórz: Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 22.
20.06 od godz. 7:00 do 12:00


Racibórz: Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 22.
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Chałupki: Boczna od skrzyżowania z ul. Raciborską do 22 parzyste i nieparzyste, Raciborska od 19 do 71, od 56 do 76A, 76, Odrzańska 1.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Racibórz: Hulczyńska od 126 do 136, 149.
22.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat rybnicki

Raszczyce: Rudzka.
18.06 od godz. 8:00 do 11:00


Czerwionka-Leszczyny: Lompy 1 do 35, Rybnicka 11.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Szczejkowice: Gajowa 13, 16, Wiejska 63, Piaskowa 13 do 30.
20.06 od godz. 8:00 do 11:00


Szczerbice: Księdza Alberta Büchlera 1 do 8, Piaskowa 1 do 8, Rybnicka 42 do 82 B
27 do 93, Nowa 1, Stara 1 do 14 D.
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat tarnogórski

Ossy ul. Zaciszna, Lawendowa, Piaskowa, Strażacka, Kwiatowa, Jeziorna, Wyzwolenia , Mickiewicza od nr 11 do końca
18.06 od godz. 8:30 do 17:00


Radzionków: Juliusza Słowackiego 61A do 61E.
19.06 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Wilcza od 2 do 20, od 3 do 21.
20.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tworóg: Słoneczna, Głowackiego, Jodłowa, Magnoliowa, Młyńska Od 1 do 3 oraz 2, 4, Brzozowa, Polna Od 1 do 9 oraz od 2 do 12, Świniowicka Od 2 do 26 oraz od 1 do 45, Lipowa 18, Akacjowa, Składowa.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Tarnowskie Góry: Stefana Okrzei od 5 do 19, od 8 do 28, Świdra 18, 20.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Zendek, Strąków, domki letniskowe
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wodzisławski

Łaziska: Krótka 2, Powstańców Śląskich od 135 do 167 i od 148 do 158a.
18.06 od godz. 8:00 do 12:00


Rydułtowy: Marcina Strzody od 21 do 129B, Walerego Wróblewskiego 109, 110, Marcina Kasprzaka od 13 do 27.
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


Radlin: mjr. Piotra Iwanowicza Rogozina od 12 do 15F oraz ul. Górnośląska od nr 150 do 152A bez 152.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00


Łaziska: Skotnicka od 11 do 45 i od 20 do 62.
19.06 od godz. 8:00 do 11:00


Mszana: Wodzisławska od Tartaku do budynków 32 i 108, Wesoła.
19.06 od godz. 8:30 do 14:00


Łaziska: Powstańców Śląskich 63.
19.06 od godz. 11:00 do 14:00


Łaziska: Stawowa, Powstańców Śląskich od 1 do 27, Godów: Powstańców Śląskich od 37 do 47.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Radlin: Bolesława Chrobrego 316J, Głożyńska od nr.245G do nr. 261
od nr. 168 do nr. 180.
20.06 od godz. 8:30 do 12:00


Czyżowice: Polna, Graniczna, Dworcowa.
21.06 od godz. 8:30 do 14:00


powiat zawierciański

Huta Szklana od nr 1 do nr 15A, Siemięrzyce, ul. Dołki nr 1, 2, Siemięrzyce nr 5 oraz działka nr 199/3, 198/3
19.06 od godz. 9:00 do 15:00


Zawiercie ul. Technologiczna, Hurtownia Dabex
22.06 od godz. 7:00 do 15:00


Żory

Żory: Pałki parzyste od nr 22 do nr 42 i nieparzyste od nr 21 do nr 39; ul. Słomkowa - cała.
20.06 od godz. 7:00 do 14:00


powiat żywiecki

Żywiec ulica Wesoła nr 78, 80, firma Majsterek, 82 oraz sąsiadujący budynek gospodarczy
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Żabnica ulica Wojtatówka, Kamienna, Dadoki, Kolonia, Boracza, księdza Karola Śmiecha od ulicy Wodospadowej do ostatniego przystanku oraz ulice przyległe, od ulicy Rzecznej w górę do OSP oraz ulice przyległe, od ulicy Jaśminowej do budynku nr 267 oraz ulice przyległe
18.06 od godz. 9:00 do 11:00


Żywiec ulica Reymonta od nr 17 do nr 33 nieparzyste, Kopernika nr 81, 81A, 83, Grunwaldzka nr 18 i 18A
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Koszarawa Bystra przysiółek Torbówka
18.06 od godz. 9:00 do 15:00


Jeleśnia ulica Podgórna, Suska od nr 1 do 5, Pod Grapą, Szkolna od nr 1 do 19, Żywiecka nr 8, Jana Kazimierza od nr 1 do 6
19.06 od godz. 6:00 do 7:00


Łodygowice ulica Kaniów nr 39 i 39B
19.06 od godz. 7:00 do 15:00


Jeleśnia ulica Podgórna, Suska od nr 1 do 5, Pod Grapą, Szkolna od nr 1 do 19, Żywiecka nr 8, Jana Kazimierza od nr 1 do 6
20.06 od godz. 6:00 do 7:00


Żywiec ulica Łączki nr 26A, Jana Kazimierza, Za Wodą od stacji transformatorowej do nr 47
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Cisiec ulica Brzegowa odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZKBBZ10551, ZKBBZ10353, ZKBBZ10354
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Cisiec Barania Cisiecka odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZKBBZ414926, ZKBBZ414925, ZKBBZ415080
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd pobieramy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni