W Black Friday 2018 Rossmann zaproponuje klientom ich ulubioną promocję 1+1 na perfumy? Czy wyprzedaż perfum dostępna będzie wyłącznie online, czy również w sklepach stacjonarnych? Jakich promocji możemy spodziewać się online w Rossmannie na Black Friday, a jakich w sklepach stacjonarnych? Jakie promocje będą dostępne na Black Friday w Rossmannie? Czy sieć sklepów organizuje również wyprzedaże na Cyber Monday?

Jakie promocje na Black Friday Rossmann 2018?

W zeszłym roku na Black Friday Rossmann oferował swoja klasyczną promocję 1+1 na perfumy, czyli do zakupionych perfum drugie dostajemy za darmo. Zeszłoroczna informacja: “Promocja 1+1 na perfumy w listopadzie 2017 będzie obowiązywała na zakup dowolnych perfum damskich, męskich lub zestawów. Oznacza to, że przy zakupie wybranych perfum, drugie otrzymamy całkowicie za darmo. Z oferty będzie można skorzystać tylko online, czyli zakupu trzeba będzie dokonać przez stronę internetową sklepu.".

Czy na Black Friday 2018 Rossmann zorganizuje podobna akcję? To bardzo prawdopodobne, ponieważ promocja, organizowana kilka razy w roku, cieszy się ogromnym powodzeniem. Będziemy was na bieżąco informować o promocjach i wyprzedażach na Black Friday 2018 w Rossmannie.

Black Friday 2018 LISTA SKLEPÓW Kiedy i gdzie są wyprzedaże w Black Friday?

Black Friday Rossmann 2018 online

Prawdopodobnie, wzorem ubiegłych lat, najlepsze promocje na Black Friday 2018 w Rossmannie dostępne będą online. W sklepach stacjonarnych obowiązywać może skromniejsza oferta wyprzedaży, natomiast w sieci kupimy wybrane produkty znacznie taniej.

Black Friday w Lidlu 2018 [GAZETKA LIDL]

Należy jednak uzbroić się w cierpliwość. Z powodu czarnego Piątku firmy kurierskie i poczta nie wyrabiają z dostawami. Jeśli kupisz coś w okolicach Black Friday 2018 w Rossmannie online, nie łudź się, że przesyłka dotrze do ciebie w dwa dni. Zdarza się, że na zakupy online z powodu Black Friday trzeba czekać nawet 2 albo i 3 tygodnie.

Black Friday w Rossmannie, a kiedy Cyber Monday?

Choć zwyczajowo Czarny Piątek, czyli wielkie wyprzedażowe święto odbywa się w ostatni piątek listopada, Black Friday 2018 odbędzie się wyjątkowo 23 listopada. Co ważne, na niemal całym świecie data jest ta sama. Sieć sklepów Rossmann na Black Friday 2018 promocje również organizuje jednocześnie we wszystkich krajach, gdzie ma swoje sklepy.

Warto pamiętać, że Black Friday 2018 to nie jedyny dzień, w którym Rossmann organizuje wyprzedaż. W zeszłym roku promocje online trwały kilka dni z okazji Black Friday, a Rossmann wpisuje się również w Cyber Monday, który przypada na pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku. W tym roku Cyber Monday wypada 26 listopada.

Black Friday 2018 w Rossmannie w sklepach stacjonarnych

Choć wszystko wskazuje na to, że większość wyprzedaży na Black Friday Rossmann zorganizuje online, jest szansa, że niektóre promocje będą dostępne również w sklepach stacjonarnych.

Być może sieć Rossmann decyduje się jednak na przeprowadzenie większość wyprzedaży poprzez stronę internetową, ponieważ obawia się szybkiego wyprzedania produktów z półek. Mogłoby to źle wyglądać wizerunkowo. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zajrzeć do sklepów stacjonarnych Rossmann w Black Friday i od razu cieszyć się kupionymi produktami.

Czy jesteś zakupoholikiem? Sprawdź, czy jesteś uzależniony od zakupów! BLACK FRIDAY 2018