MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Brak prądu w śląskim. Sprawdź gdzie 24.05 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w śląskim 24.05? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w śląskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi przerwa w dostawie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy.

Spis treści

Gdzie obecnie (24.05 8:05) nie ma prądu w śląskim?

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ul. Wapienna nr 44, 50, 52, 54,
24.05 od godz. 7:30 do 15:00


Częstochowa

Częstochowa: ul. Podbucze od 4 do 8 i dz. nr 20 (ZK11052)
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice

Gliwice: Kozielska 70E, 70F, 72D, 72E, 72F, 72G, 72H, 72J, 72K, 76ZC, 76ZB, 76 ZA, 76Z, 76Y, 76W, 76U, 76T, 76K, 76J.
24.05 od godz. 8:00 do 11:00


Gliwice: Świętokrzyska Od 1 do 5.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Kozłowska 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45A, 47, 49 i 51.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Oscara Caro 4, 9, 11, 30, 28 i 39; ul. Kozielska 181H, 181J; ul. Izerska 11; ul. Widokowa 2, 4, 5, 7.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Katowice

Katowice: Edwarda Makuli, gen. Stefana Grota-Roweckiego, Jesiotra, Kamieńska, Leszczy, Łososiowa, Macieja Jargonia, Okoniowa, Pawła Stellera, Pstrągowa, Renaty Zwoźniakowej, Sandacza, Sielawy, Szczupaków, Tadeusza Kościuszki, Wędkarska, Węgorzy,

Mikołów: Baziowa, Bzów, Cicha, Cienista, Czereśniowa, Dzwonkowa, Forsycji, Goździków, Grabowa, Gustawa Morcinka, Henryka Sienkiewicza, Jagodowa, Józefa Wieczorka, Katowicka, Krakowska, Leśna, Miła, Paprotek, Plebiscytowa, Poprzeczna, Sadowa, Sądowa, Słowicza, Świerkowa, Wąska, Wiązowa, Zawiszy Czarnego, Ziębia.
24.05 od godz. 7:48 do 10:00


Katowice: Jana III Sobieskiego nr 10, Opolska nr 16, 18, 20.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Poniatowskiego od nr 1 do nr 37, Orzeszkowej od nr 1 do nr 19, Gałczyńskiego od nr 1 do nr 40, odbiorcy zasilani z złączy kablowych nr ZK-4246, ZK-2844, ZK-2845, ZK-2846, dz. 83/2, Maczkowska od nr 28 do nr 28 AT, odbiorcy zasilani z złączy kablowych nr ZK-6082, ZK-6539, ZK-6081, Starzyńskiego 19, 29, 31, 35, 36, 48, Limbowa od nr 10 do nr 25, odbiorcy zasilani z złączy kablowych nr ZK-6533, ZK-6328, ZK6185, ZK-6428, ZK1972, ZK-3311, ZK4912
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat będziński

Myszkowice ul. Dalekówka odbiorcy zasilani ze złącza ZK 7451 i ZK 5867
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat cieszyński

Ustroń ulica Cieszyńska, Katowicka
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat częstochowski

Łysiny, ul. Prosta od 1 do 15.
24.05 od godz. 7:30 do 13:30


Zawada, ul. Strażacka 49
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat gliwicki

Chudów: Brzezina 34E, 34F.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Sierakowice: Stawowa od 2 do 28, Osiedlowa 6, 8, 10 i 12, Kasztanowa 6.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat kłobucki

Napoleon, Parzymiechy ul. Częstochowska
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat mikołowski

Orzesze: Diamentowa, św. Wawrzyńca od 74 do 80.
24.05 od godz. 8:00 do 18:30


powiat myszkowski

Żarki Letnisko ulica Żurawia 28
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat pszczyński

Rudołtowice: Aleksandra Zawadzkiego parzyste od nr 132 do nr 134 oraz oficyna dworska i nieparzyste od nr 161 do nr 181b.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat rybnicki

Lyski: Sportowa 37 do 85, Sumina: Kolejowa 5A, Sportowa 2 do 18A, Pawła Ciupka 2 do 11.
24.05 od godz. 7:00 do 14:00


Szczerbice: Radoszowska 40 do 95.
24.05 od godz. 8:00 do 11:00


powiat tarnogórski

Zbrosławice: Wrzosowa, 3 Maja, Lawendowa, Wolności 121 A,B,C,E,F,G, Konwaliowa.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wodzisławski

Lubomia: Jana Nepomucena od 2 do 28, od 1 do 15A, Uboczna 14, Korfantego 34, Sportowa.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Rydułtowy: Plebiscytowa 32, 36, 38, 46.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Radlin: Głożyńska parzyste od 198 do 206 nieparzyste od 277 do 295.
24.05 od godz. 8:00 do 17:00


powiat zawierciański

Podlesice
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Świętochłowice

Świętochłowice: Emanuela Imieli 27 zakład.
24.05 od godz. 7:00 do 15:00


powiat żywiecki

Gilowice ulica Krakowska od nr 138 do 158, Tekielich, Kamienna, Jaworowa od nr 3 do 5, Powstańców Śląskich nr 2 i 4
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Sportowa nr 19, 21, 21A, 25, 26, 26A, Kosmiczna na odcinku od nr 18 do nr 41, Rolna na odcinku od nr 30 do nr 50A,
24.05 od godz. 8:30 do 10:30


Bielsko-Biała ul. Słoneczna, Wita Stwosza od numerów 5 i 8 do ul. Jana Sobieskiego, Jana Sobieskiego nr 58, 62A, 64, 66, 63 i 75, sklep Żabka + Kebab, Kazimierza Pułaskiego od ul. Jana Sobieskiego do ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich, 3 Pułku Strzelców Podhalańskich nr 5, 7, 9, 11, 13,
24.05 od godz. 8:30 do 12:00


Bielsko-Biała ul. Jesionowa nr 21, 19, 17, Wiśniowa nr 14,
24.05 od godz. 22:00 do 23:00


Bielsko-Biała ul. Marzeń na odcinku od ul. Solskiego do ul. Rydlka, Wiślana na odcinku od nr 22 do nr 54, Dygasińskiego nr 20, 25, Wapienna nr 81, 83, 99, 101, Modrzejewskiej na odcinku od ul. Wiślanej do ul. Rydla, Solskiego nr parzyste na odcinku od nr 6 do nr 44 oraz nr 5, 11,13, 21, 23, 25,
27.05 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Sternicza nr 12, 28 seg. B oraz sklep "Delikatesy Anna", Michałowicza nr 87,
28.05 od godz. 7:00 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Żeleńskiego na odcinku od nr 67, 65A do końca ulicy, Odrzańska nr 76A, 78, 80, 68B, 137, Leśna nr 21F, 25C,
28.05 od godz. 9:00 do 12:00


Bielsko-Biała ul. Żeleńskiego na odcinku od nr 67, 65A do nr 114, 119, Leśna nr 21F, 25C,
28.05 od godz. 12:00 do 16:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom

Bytom: Powstańców Warszawskich od 23 do 31, Plac Kruczkowskiego 1, Batorego 1.
24.05 od godz. 19:00 do 21:00


Chorzów

Chorzów: Rycerska or 2 do 16 nr parzyste, Kościuszki nr 52.
28.05 od godz. 7:30 do 13:00


Chorzów: Stefana Batorego 29 A.
29.05 od godz. 7:00 do 15:00


Częstochowa

Częstochowa ul. Orkana 22/26
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Skośna 1 oraz 5, 7 i 12, ul. Prosta od 6 do 22 i od 3 do 19, ul. Pusta 14, 16, 16A, ul. Kącik
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Krzykawka ul. Nowa działka obok nr 7
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Częstochowa: ul. Prusa od 1/3 do 7 i 4 oraz 8A, ul. Zamenhofa 17/19, 21, 22, 24
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice

Gliwice: Kozielska Od 76A do 76S.
24.05 od godz. 10:00 do 13:00


Gliwice: Chorzowska 9 - GARAŻE.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Raciborska od 17 do 19.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Sadowa 28.
28.05 od godz. 9:00 do 14:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Podgórska od nr 2 do nr 6H
28.05 od godz. 8:30 do 11:30


Jaworzno, Urzędnicza 3
29.05 od godz. 8:00 do 10:00


Jaworzno, Na Stoku od 85 do 103, od 70 do 40A, Pszeniczna 4, Dębnicka 20, 22
29.05 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice

Katowice: Ziołowa nr 43, 43 a, b, 46, Zakątek od 27 do 39 d obie strony.
27.05 od godz. 8:00 do 9:00


Katowice: Warmińska nr 9, 11, 11 a, b, c, 13, 13 a, b, c, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 a, b, c, 20, 27, 27 a, b, Bronisławy od 19 do 25 nr nieparzyste, Medyków nr 27 szkoła, plac budowy.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Sosnowiecka 1 - 2, 17.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Katowice: Grunwaldzki nr 4, 4 a, b, c.
29.05 od godz. 8:00 do 12:00


Katowice: Bolesława Chrobrego nr 9, 13, 17, 21, 23, wodny plac zabaw.
29.05 od godz. 9:00 do 11:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Żwirki Wigury Nr 5 ZK-3a BDJ136876 (8075/8)
24.05 od godz. 9:00 do 14:00


Mysłowice ul. Kryształowa 5D
27.05 od godz. 9:00 do 12:00


Imielin ul. Podłuże od nr 2 do nr 8B, od nr 11 do nr 17 ul. Bukowa od nr 4 do nr 16A, od 7 do 13A, ul. Imielińska 195,195D oraz ZK BDJ/46/244; ul. Chełmska od nr 4 do nr 12 oraz ZK RD5/46/246, BDJ135110 od nr 5 do nr 15 oraz ZK BDJ135102, RD8/46/67, BDJ135098, RD5/46/172.
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Szybowa Mała , Łokietka , Słowiańska , Główna , Światowida.
29.05 od godz. 8:00 do 12:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Górnośląska 18, stacja benzynowa CIRCLE, supermarket Intermarche.
27.05 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Brygadzistów 2-4b, 7-7b.
28.05 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Kopalniana i Sztygarska garaże, ogródki działkowe.
29.05 od godz. 7:30 do 13:00


Rybnik

Rybnik: Strzelecka 76 do 87, Nadbrzeżna 9C do 59A, Wielopolska 4 do 6, Pod Wałem 65A.
27.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Stawowa 63G do 63K, Ptasia 6A do 6K, 8A do 8E, 10A i 10B.
28.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Stawowa 1 do 3, 19 do 52, Krucza, Orla, Ptasia 12 do 34, Wronia.
28.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Józefa Szulika 39 do 41, Jankowice: Rybnicka 44 do 77.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Rybnik: kard. Bolesława Kominka 11.
29.05 od godz. 8:00 do 14:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Towarowa.
25.05 od godz. 8:00 do 12:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Sztygarska od numeru 2 do numeru 46 ul. Wąska od numeru 1 do numeru 36 , Ogródki Działkowe Róża ul. Armii Krajowej od numeru 3 do numeru 61
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy

Tychy: św. Józefa, Jutrzenki, Jurajska.
27.05 od godz. 9:00 do 10:30


Tychy: Cmentarna, Dzwonkowa od 78 a do 130 , od 83 do 149.
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zabrze

Zabrze: Rogoźnicka 28-28f, Familijna.
27.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabrze: Wolności 315.
28.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabrze: Łowiecka 26, 27.
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Zabrze: Jaskółcza tablica świetlno-informacyjna DTŚ, przepompownia.
29.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabrze: Józefa Rymera 38, 40, 42, 69.
29.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat bielski

Kobiernice ulica Żywiecka, Górska, Leśna.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Bestwina ul. Ludowa, Gospodarska, Hallera, Godynia, Krakowska od nr 174 do nr 48 i od ul. Szkolna do nr 29, Kościelna, Plebańska, Pod Magówką, Zacisze, Ogrodnicza, Dolna, Graniczna, Witosa, Okrężna, Sikorskiego, Wielodroga,
Kaniów ul. Ludowa, Poziomkowa,
Bestwinka ul. Witosa, Młyńska, Olchowa, Jarzębinowa,
28.05 od godz. 8:00 do 10:00


Czechowice-Dziedzice ul. Sobótki, Wałowa, Chałupnicza, Szymańskiego, Braterska, Ochodzka, Dożynkowa, Bratnia, Chopina, Brzeziny, Wierzbowa, Księża Grobel, Stawowa, Potoczna, Ligocka, Zaplecze, Wodna, Spokojna, Zajęcza,
Ligota ul. Sokoły, Czyżyków, Stawiska, Włościańska, Rakowa, Koło, Rybacka, Żabia, Bory, Czechowicka, Ochodzka,
28.05 od godz. 11:00 do 13:00


Czechowice-Dziedzice ul. Barlickiego, Niepodległości od nr 59 i 74 do nr 71 i 82, Sobieskiego od nr 29 i 42, Prusa,
29.05 od godz. 8:00 do 8:30


Czechowice-Dziedzice ul. Barlickiego nr 4, 6, 8, 20, Niepodległości od nr 73 do nr 79, Legionów nr 125, Wąska do nr 11,
29.05 od godz. 8:00 do 14:00


Czechowice-Dziedzice ul. Barlickiego, Niepodległości od nr 59 i 74 do nr 71 i 82, Sobieskiego od nr 29 i 42, Prusa,
29.05 od godz. 13:30 do 14:00


powiat bieruńsko-lędziński

Bojszowy: Wiosenna, Osiedlowa, Świętego Jana, Lipowa, Jedlińska, Gajowa, Polna, Dąbrowskiej, Radosna, Gościnna, Parkowa, Ceglana, Chmielna, Żytnia, Gwardzistów, Równa, Miodowa, Spacerowa, Średnia, Nowa, Szyszkowa, Urocza, Bliska, Żwirowa, Szeroka, Borowa, Pancerniaków, Malinowa.
24.05 od godz. 10:00 do 11:30


Bieruń: Skowronków od nr 19 do nr 71.
27.05 od godz. 7:00 do 15:00


Bieruń: Dyrdy 31b, Promienna 1, 2, Nadbrzeżna od 1 do 17, od 2 do 22, Andrzeja Mielęckiego od 1 do 25, od 2 do 70.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lędziny: Gronowa, Lipowa od 1 do 23, od 2 do 22, Leśna.
28.05 od godz. 8:00 do 12:00


Bieruń: Kwarcowa, Warszawska od 43 do 83 , od 48 do 62, Krzemowa 4, Dolomitowa, Skalna, Wojciecha Bogusławskiego 27, 29, 31 , 34, od 47do 67, Kamienna od 1 do 37 , od 2 do 62.
29.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat będziński

Będzin ul. Długa od nr 36 do nr 87, Słowiańska od nr 20 do nr 29, 27-go Stycznia nr 85 i odbiorcy zasilani ze złącza ZK 3934.
24.05 od godz. 8:15 do 14:15


Przeczyce ul. Łąkowa odbiorcy zasilani ze złączy ZK 6231 i ZK 5521
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Ożarowice ul. Podłączna od nr 26 do końca, Topolowa, Sosnowa, Jagodowa.
Bibiela ul. Starowiejska, ubojnia drobiu oraz firmy zlokalizowane przy tej ulicy
28.05 od godz. 9:30 do 15:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Wisła ulica Kamienna, Bursche
27.05 od godz. 7:30 do 15:00


Brenna ulica Leśnica, Górecka, Wyzwolenia, Leśników 1
27.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabłocie ulica Bielska od ulicy poddane do ulicy Solanki, Brzegowa
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Brenna ulica Wyzwolenia, Leśna
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wisła ulica Jarzębata
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Bielska 108-150A, 117-147, 163H, 163F; Czereśniowa, Morelowa, Kwiatowa, Sadowa, Kępna 3-11
27.05 od godz. 8:30 do 13:00


Cieszyn ulica Bielska 96, 114A, Czereśniowa, Sadowa, Ustrońska nr 2-20, 5-45, Wronia 42, 43, 45, 55, Wiśniowa
27.05 od godz. 8:30 do 13:00


Wisła ulica Kamienna
28.05 od godz. 7:30 do 15:00


Ustroń ulica Ślepa 62,62a
28.05 od godz. 7:30 do 15:00


Ustroń ulica Ślepa

28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica Działkowa, Szkolna, Spokojna, Mokra
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Kończyce Wielkie ulica Cieszyńska 9-43, 30-56, Długa 40-54, 45-61, Statek
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Brenna ulica Tłoczki, Horzelica
29.05 od godz. 8:00 do 12:00


Ochaby Wielkie ulica Baranowicka, Rodzinna, Główna
29.05 od godz. 8:00 do 15:00


Brenna ulica Tłoczki,
29.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat częstochowski

Olsztyn: ul. Asnyka, ul. Mickiewicza, ul. Norwida, ul. Żwirki i Wigury od 34 do 64 i od 14 do 42, ul. Kolejowa od 13 do 39 i od 10 do 36, ul. Prostopadła, ul. Prusa od 13 do 37 i od 14 do 42, ul. Sienkiewicza od 13 do 31 od 22 do 50, ul. Zachodnia.
27.05 od godz. 8:00 do 11:00


Wierzchowisko,
ul. Długa od nr 151 do nr 219 i od nr 122 do nr 180,
ul. Olchowa nr 7 i 9,
ul. Ogrodowa nr 6
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Olsztyn ulice Napoleona, Zielona od nr 49 do 64 i od nr 58 do nr 66, Ogrodowa od nr 2 do nr 20 i nr 1, Combika od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 6, Karlińskiego od nr 17 do nr 39 i od nr 12 do nr 54, Kuhna od 31 do końca, Piaskowa, Botaniczna od nr 15 do nr 57 i od nr 8 do nr 54, Cicha, Św. Puszczy.
27.05 od godz. 11:15 do 11:45


Olsztyn, ulice Napoleona, Zielona od nr 49 do 64 i od nr 58 do nr 66, Ogrodowa od nr 2 do nr 20 i nr 1, Jana Combika od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 6, Karlińskiego od nr 17 do nr 39 i od nr 12 do nr 54, Kuhna od nr 31 do końca, Piaskowa, Botaniczna od nr 15 do nr 57 i od nr 8 do nr 54, Cicha, Św. Puszczy.
27.05 od godz. 11:30 do 15:00


Olsztyn ulice Napoleona, Zielona od nr 49 do 64 i od nr 58 do nr 66, Ogrodowa od nr 2 do nr 20 i nr 1, Combika od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 6, Karlińskiego od nr 17 do nr 39 i od nr 12 do nr 54, Kuhna od 31 do końca, Piaskowa, Botaniczna od nr 15 do nr 57 i od nr 8 do nr 54, Cicha, Św. Puszczy.
27.05 od godz. 14:45 do 15:15


Miejscowość Gorzelnia
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Aleksandrów.
29.05 od godz. 8:00 do 13:00


Koniecpol: ul. Tarchalskiego dz. nr 8595/8
29.05 od godz. 13:00 do 14:30


powiat gliwicki

Łany: Kasztanowa 2 i od 3 do 7, ul. Pyskowicka od 36 do 2, 3 i 7 ul. Ogrodowa, ul. Strażacka.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Toszek: Górnośląska Od 2 do 18 oraz od 11 do 31, Dworcowa Od 18 do 22, Ludowa Od 19 do 25.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Błażejowice: Wiejska.
29.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kłobucki

Kłobuck ul. Górnicza 1
25.05 od godz. 7:00 do 13:00


Krzepice ul. Magreta
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Miedźno ul. Łąkowa, Wyzwolenia.
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Miedźno ul. Dębowa, Łąkowa od nr 53 do nr 107 nieparzyste i od nr 56 do nr 96 parzyste
28.05 od godz. 8:00 do 17:00


powiat lubliniecki

Kochcice ul. Pogodna nr 11, nr 15, dz. nr 2473/149 (ZK-11029)
27.05 od godz. 8:00 do 13:00


Potępa: Wrzosowa ul. Osada Żyłka, Polna Od 8 do 16 oraz od 11 do 27, Jaśminowa, Lawendowa, Poziomkowa, Lubliniec: Stalmacha 5, Harcerska, Kokotek Od 6 do 74, Pusta Kuźnica.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Jeżowa ul. Asfaltowa od nr 1 do nr 11
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pawonków ul. Kwiatowa od nr 15 do nr 26.
27.05 od godz. 9:00 do 14:00


Lubliniec ul. Wiejska dz. nr 1102/6 (ZK10872)
28.05 od godz. 8:30 do 13:30


Bukowiec ul. Łukasiewicza dz. nr 1803 (ZK-07744)
29.05 od godz. 9:00 do 14:00


powiat mikołowski

Orzesze: Jesionki, Długa od 22 do 26, Żorska 4 b, Asnyka od 1 do 9, od 2 do 14, Klonowa.
24.05 od godz. 8:30 do 11:00


Orzesze: Modrzańska, Wyjątkowa, Sąsiedzka, Palowicka od 4 do 22, Marzenie, Żorska od 212 do 234, od 225 do 249, Pomyślności.
24.05 od godz. 11:00 do 14:00


Orzesze: Czarnieckiego, Pisarka, Widokowa.
28.05 od godz. 9:00 do 14:00


powiat myszkowski

Myszków, ul. Konopnickiej od Nr 9 do Nr 21 i od Nr 16 do Nr 22, ul. Broniewskiego od Nr 12 do Nr 20 i od Nr 7 do Nr 21, ul. Orzeszkowej od Nr 2 do Nr 12 i od Nr 7 do Nr 17 oraz ul. Asnyka Nr 8
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat raciborski

Tworków: Księdza Bonczyka, Miarki, Boczna, Bolesławska, Młyńska, Raciborska, Stawowa, Główna, Nowa, Księdza Gregora, Różana, Księdza Doktora Weltzla, Zachodnia, Krzyżanowska, Mickiewicza, Wypoczynkowa, Drzymały, Długa, Kwiatowa, Południowa, Świętego Jana, Parkowa, Kopernika, Sportowa, Ogrodowa, Słoneczna, Wąska, Świętego Urbana, Bieńkowice: Niwkowa, Szkolna, Dębowa, Łąkowa, Pomnikowa, Ogrodowa, Odrzańska, Raciborska, Myśliwska.
27.05 od godz. 7:00 do 9:00


Bojanów: Szkolna, Krzanowicka, Raciborska od 1 do 31, od 2 do 20, Polna, Łąkowa 7, 10, 18, 22, 24, Powstańców Śląskich, Poprzeczna, Okrężna, Tylna, Wojnowicka 1, 4, Borucka od 1 do 17, od 2 do 24.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Tworków: Księdza Bonczyka, Miarki, Boczna, Bolesławska, Młyńska, Raciborska, Stawowa, Główna, Nowa, Księdza Gregora, Różana, Księdza Doktora Weltzla, Zachodnia, Krzyżanowska, Mickiewicza, Wypoczynkowa, Drzymały, Długa, Kwiatowa, Południowa, Świętego Jana, Parkowa, Kopernika, Sportowa, Ogrodowa, Słoneczna, Wąska, Świętego Urbana, Bieńkowice: Niwkowa, Szkolna, Dębowa, Łąkowa, Pomnikowa, Ogrodowa, Odrzańska, Raciborska, Myśliwska.
28.05 od godz. 7:00 do 9:00


Krzyżanowice: Łąkowa 20A, 22, 24, 25, Mickiewicza, Wyzwolenia 2, 3, 5, 7.
29.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat rybnicki

Pstrążna: Wyzwolenia od 60 do 44 i 53 do 37, ks. Pawła Hojki, Słoneczna, Łąkowa.
28.05 od godz. 7:00 do 18:00


powiat tarnogórski

Radzionków: św. Wojciecha od 121 do 147.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Koty: Potępska Od 2 do 18 oraz od 1 do 45, Tarnogórska Od 2 do 20 oraz od 1 do 9, Szkolna Od 1 do 31 oraz od 2 do 24, Księdza Henryka Gawelczyka, Leśna, Stawowa, Szpaków, Klonowa, Piaskowa, Starowiejska, Sikorek, Topolowa, Sosnówka, Ogrodowa, Lubliniecka 2.
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Hanusek: Bolesława Chrobrego od 79 do 103, od 42 do 72, Jeziorek.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Kalety - Miotek ul. Miła nr 15, dz. nr 1270/151 (ZK06321), dz. nr 1075/145 (ZK10517)
28.05 od godz. 9:00 do 14:00


Dąbrowa Wielka, Dąbrowa Mała i Kolonia Woźnicka
28.05 od godz. 9:30 do 15:00


powiat wodzisławski

Olza: Wiejska, Dworcowa, Zwycięstwa, Stawowa, Szkolna.
24.05 od godz. 8:30 do 12:00


Gorzyczki: Polna, Kopalniana.
24.05 od godz. 11:00 do 14:30


Gorzyce: Mikołaja Kopernika.
24.05 od godz. 11:00 do 14:30


Gorzyce: Wyzwolenia do budynku 59, Juliusza Słowackiego za budynkiem 12, Średnia cała.
27.05 od godz. 8:30 do 12:00


Wodzisław Śląski: Przemysława 8A, 8B, 8C.
27.05 od godz. 8:30 do 14:00


Gorzyczki: Leśna Za budynkiem 16 do Polnej.
27.05 od godz. 11:00 do 14:30


Połomia: Centralna Szkolna.
28.05 od godz. 7:00 do 9:00


Godów: Polna, Zawadzka, 1 Maja Od Gołkowic do budynków 32 i 37, Stawowa, Gołkowice: Podlaska, Dębina, Jana III Sobieskiego, Leśna, Rzeczna, Strażacka, Wyzwolenia, 1 Maja budynków 97 i 92, Cmentarna, Borowicka, Powstańców Śląskich, Celna do budynku 16.
28.05 od godz. 10:00 do 11:30


Wodzisław Śląski: Olszyny.
29.05 od godz. 8:00 do 19:00


Gorzyce: Polna 21 Dom przyjęć i Pompownia.
29.05 od godz. 8:30 do 12:00


Wodzisław Śląski: Przemysława 8C, 8D, 8E, Mieszka garażę.
29.05 od godz. 8:30 do 14:00


Gorzyce: Rybnicka 55 i 55A, Wyzwolenia 1, 3, 5, Polna Cała bez 21.
29.05 od godz. 11:00 do 14:30


powiat zawierciański

Zawiercie ul. Podmiejska
25.05 od godz. 8:00 do 12:00


Huta Szklana , Pradła Bugaj, Siemiężyce Dołki
28.05 od godz. 8:00 do 17:00


Huta Szklana , Pradła Bugaj, Siemiężyce Dołki
29.05 od godz. 8:00 do 17:00


Żory

Żory: Harcerzy Buchalików 32B
32C, Lazurowa 2 do 21, Wiśniowa 4 do 11, Rybnicka 202D do 234, ks. Antoniego Masarczyka 3 i 7.
29.05 od godz. 7:00 do 15:00


powiat żywiecki

Słotwina ulica Księdza Jerzego Popiełuszki od nr 34 do strażnicy wraz z przyległymi ulicami
24.05 od godz. 9:00 do 11:00


Łodygowice ulica Pocztowa od stacji transformatorowej do ulicy Żywieckiej, Kolejowa do nr 18, Strażacka do nr 12, Wiśniowa, Żywiecka od ulicy Pod Grapą do ulicy Stefana Żeromskiego, Żeromskiego do nr 6 parzyste oraz nr 11, 15, 17, Pod Grapą, Magazynowa nr 7, 8, 9, 10 oraz odbiorca za budynkiem nr 5, Dworcowa, Ogrodowa
28.05 od godz. 8:00 do 13:00


Korbielów ulica Pod Weską od nr 86 do 116 oraz od nr 107 do 127, Kolancorzowa, Widokowa, Beskid
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Złatna przysiółek Ciapkówka
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Żywiecka od Okrąglaka do Orionówki ,Wiosenna, Orionistów.
28.05 od godz. 8:30 do 15:30


Radziechowy ulica Główna od ulicy Akacjowej do Słonecznej, Akacjowa, Wałowa plac Pieronków, Łukowa, Słoneczna
29.05 od godz. 9:00 do 11:00


Radziechowy ulica Główna od Urzędu Gminy w górę do ulicy Nowej wraz z ulicami przyległymi, Bank, Urząd Gminy, sklep Dino, Stanowa, Rolnicza, Wspólna od ulicy Modrzewiowej w lewo, okolice starego młyna
29.05 od godz. 9:00 do 11:00


Wieprz osiedle Pod Górkami
29.05 od godz. 9:00 do 11:00


Łękawica ulica Za Wodą od nr 31 do 45, Mleczna od nr 1 do 3, Kalinowa od nr 1 do 6
4.06 od godz. 8:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd pobieramy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!