City Trail w Katowicach [ZDJĘCIA, WYNIKI] Oliwier Mutwil i Sylwia ślęzak najlepsi w styczniowym biegu

Zaktualizowano
Styczniowy bieg City Trail w Katowiach Lucyna Nenow / Polska Press
Oliwier Mutwil z Fundacji Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie Wodzsiław i Sylwia Ślęzak z Budowlanych 1 Sekond Team Częstochowa zwyciężyli w czwartej edycji obecnego sezonu biegów City Trail w Katowicach. W styczniową niedzielę biegacze rywalizowali na tradycyjnej 5 km trasie między stawami Janina i Barbara w Giszowcu. Bieg główny ukończyło 407 zawodniczek i zawodników. Zobaczcie zdjęcia i wyniki biegu City Trail w Katowicach.

Bieg City Trail Katowice w sezonie 2018/2019 rozgrywany jest co miesiąc. 5 km trasa wiedzie leśnymi duktami między stawami Janina i Barbara usytuowanymi na Giszowcu. Start i meta tradycyjnie zlokalizowane były obok ośrodka Rybaczówka.

Zobaczcie zdjęcia z biegu:

W styczniową niedzielę na starcie głównego dystansu stanęło ponad 400 biegaczy. Niewielki mróz nie przeszkadzał zawodniczkom i zawodnikom, bo wszyscy byli odpowiednio ubrani, a atmosfera podczas biegu City Trail jak zwykle była bardzo sympatyczna.

Wśród mężczyzn zwyciężył Oliwier Mutwil z Wodzisławia, który pokonał ten dystans w czasie 16,28 min. Drugi był Piotr Mrachacz z Bytomia, a trzeci Karol Grabowski z Częstochowy.

Wśród kobiet wygrała Sylwia Ślęzak z Częstochowy - czas 19.09 min. przed Magdaleną Pasek z Bytomia oraz Pauliną Gaj z Jaworzna. Mamy dla was mnóstwo zdjęć biegaczy. Kolejny bieg City Trail w Katowicach odbędzie się 24 lutego.