MKTG SR - pasek na kartach artykułów

CyberMarket – nowy konkurs w ramach XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego

materiał informacyjny
Tegoroczna edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego przyniesie kolejną nowość – konkurs na najlepsze polskie rozwiązanie w obszarze cyberbezpieczeństwa - "CyberMarket".

Konkurs „CyberMarket“ współorganizuje Krajowe Centrum Kompetencji Cyberbezpieczeństwa (NCC-PL) – komórka organizacyjna Ministerstwa Cyfryzacji realizująca zadania w obszarze cyberbezpieczeństwa. Głównym celem konkursu CyberMarket jest zwiększenie rozpoznawalności polskich małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), które opracowały rozwiązania w obszarze cyberbezpieczeństwa na rynku, a także stworzenie przestrzeni do spotkania i nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy prezentującymi się cyber MŚP, a ich potencjalnymi klientami i inwestorami.

Szansa na pozyskanie inwestora w parze z okazją do networkingu

Udział w konkursie to również doskonała okazja do networkingu podczas XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC - European Economic Congress), czyli największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej, która odbędzie się w dniach 7-9 maja 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To właśnie podczas tego wydarzenia konkursowi finaliści zaprezentują swoje rozwiązania w obszarze cyberbezpieczeństwa przed gronem potencjalnych inwestorów i ekspertów. Ponadto uczestnicy Kongresu będą mieli możliwość poznania najbardziej aktualnych produktów i rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, a także bezpośredniej rozmowy z prezentującymi swoje rozwiązania firmami.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 kwietnia 2024 r. poprzez formularz zgłoszeniowy. Do finału konkursu zakwalifikuje się 10 firm.

Etapy konkursu

Konkurs adresowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które mają siedzibę w Polsce i co najmniej 51% kapitału firmy jest kapitałem polskim.

Jury konkursu podczas wyboru finałowych projektów weźmie m.in. pod uwagę takie aspekty jak:

  • innowacyjność rozwiązań,
  • potencjał integracyjny z pozostałymi ramami IT i produktami cyberbezpieczeństwa,
  • łatwość wdrożenia rozwiązania,
  • możliwość jego utrzymania,
  • bezpieczeństwo i odporność rozwiązania na zagrożenia w cyberprzestrzeni

Istotne jest również, jaką wartość dane rozwiązanie przyniesie odbiorcom oraz, co szczególnie istotne, czy odpowiada ono aktualnym potrzebom rynku.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybranych zostanie aż 10. finalistów, którzy zaprezentują się przed Jury i kongresową publicznością już 8 maja 2024 r., podczas specjalnej sesji pitchingowej, w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Laureata Konkursu poznamy podczas wieczornej gali tego samego dnia.

Nagrodą główną dla zwycięzcy jest pakiet medialny o wartości 30 000 zł w formie kampanii promocyjnej na łamach portalu WNP.pl.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są poprzez formularz dostępny pod tym linkiem.

Zapraszamy do rejestracji na XVI Europejski Kongres Gospodarczy: https://www.eecpoland.eu/2024/pl/rejestracja,3211/.

Podstawowy udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera