Ekstraklasa: Podbeskidzie - Lech 0:2 LIVE, NA ŻYWO, ONLINE, TRANSMISJA TV

W rundzie jesiennej Podbeskidzie zremisowało z Lechem w Poznaniu 1:1. Wyrównującą bramkę zdobył w 89 minucie Bartosz Śpiączka. Dzisiaj remis z Lechem będzie oznaczał miejsce w dolnej części tabeli Grzegorz Dembiński
Podbeskidzie - Lech LIVE, ONLINE, NA ŻYWO: Po porażce w Gliwicach z Piastem piłkarze Podbeskidzia "wypadli" z czołowej ósemki i teraz by do niej powrócić muszą koniecznie wygrać z Lechem Poznań (początek spotkania, tak jak pozostałych meczów ostatniej kolejki ekstraklasy o g. 20.30, transmisja w nSport+) i dodatkowo jeszcze czekać na potknięcie rywali zainteresowanych miejscem w górnej połowie tabeli.

Podbeskidzie - Lech LIVE, ONLINE, NA ŻYWO:

- Życie ułożyło taki scenariusz, że dopiero w 30. kolejce wyjaśni się nasz los - mówi trener Leszek Ojrzyński. - Zrobimy wszystko, żeby wygrać z kandydatem do mistrzostwa Polski.

Patrząc na długą listę nieobecnych zadanie może się okazać za trudne dla Podbeskidzia. Kontuzje leczą Anton Sloboda, Piotr Malinowski, Sylwester Patejuk. Przed meczem z Piastem wypadł ze składu Bartłomiej Konieczny, a w trakcie spotkania w Gliwicach Pavol Stano. Dodatkowo za kartki będzie musiał pauzować Adam Deja, a w meczu rezerw kontuzji doznał Krzysztof Chrapek.

KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO MULTIRELACJI Z OSTATNIEJ KOLEJKI EKSTRAKLASY:
EKSTRAKLASA LIVE MULTIRELACJA Z MECZÓW

Trener Ojrzyński musi żonglować składem. Niewykluczone, że sięgnie po głębokie rezerwy. - Jesteśmy przygotowani na taką sytuacje, mamy kilka wariantów - tłumaczy szkoleniowiec. - Być może szansę dostaną zawodnicy, którzy mniej grali.

Gdyby nie głupio potracone punkty Górale mogli już ze spokojem oczekiwać na spotkanie z wiceliderem tabeli i cieszyć się z dodatkowej premii. Miejsce w czołowej ósemce po pierwszej rundzie zarząd wycenił na 1,4 miliona złotych. A tak muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i pokonać ekipę Macieja Skorży.

Spotkanie Podbeskidzia z Lechem poprowadzi nasz eksportowy sędzia Szymon Marciniak. Arbiter z Płocka w tym sezonie sędziował zaledwie jeden mecz Górali. W trzeciej kolejce Podbeskidzie pokonało na wyjeździe Ruch Chorzów 3:0. Czy tym razem Marciniak też przyniesie szczęście drużynie z Bielska-Białej?