reklama

FAME MMA 3: Godlewska vs Linkiewicz POWTÓRKA WALKI - WIDEO Nokaut w 47 sekund ZDJĘCIA. Zobacz wyniki wszystkich walk + komentarze ekspertów

osaZaktualizowano 
Fame MMA 3 Powtórka. Walka Godlewska vs Linkiwicz. Prezentujemy wyniki walk oraz komentarze ekspertów. Walką wieczoru było starcie dwóch youtuberów - Isamu oraz DeeJayPallaside'a. Ale to walka Linkiewicz vs Godlewska najbardziej elektryzowała publiczność. Obie zawodniczki mocno podgrzewały atmosferę jeszcze przed walką, a w mediach społecznościowych oraz na konferencjach prasowych wciąż dochodzi pomiędzy nimi do spięć. Cały konflikt rozwiązał się w octagonie. Godlewska na łopatkach w pierwszej rundzie.

Fame MMA 3 POWTÓRKA - WYNIKI WALK I KOMENTARZE

Fame MMA 3 POWTÓRKA Godlewska vs Linkiewicz. Nokaut w pierwszej rundzie

Panie ruszył do boju w bardzo walecznych na strojach, które udzielały im się już przed walką. Linkiewicz jednak bardzo szybko zdominowała octagon. Po kilku nieudolnych ciosach, Monika Godlewska wpłądła w klincz, a następnie wylądowała na deskach. Wówczas Linkiewicz bez litości zaczęła ją okładać po głowie. Organizatorzy przerwali walkę i uznali wyższość Linkiewicz przez techniczny nokaut.

Fame MMA: Godlewska vs Linkiewicz MEMY. Powtórka walki. Noka...

Zobacz zdjęcia z gali FAME MMA 3

Wygląda na to, że po walce emocje z konferencji prasowych uleciały i panie się pogodziły. W octagonie nie było już wyzwisk ani kaszanki. Po walce były za to uściski.

- Zła energia z konferencji nie przeniosła się do oktagonu. @linkimaster zdominowała @esmeralda_godlewska Na koniec obie zawodniczki okazały sobie szacunek po walce - czytamy na FB Fame MMA

Internauci jednak zarzucają organizatorom gali, że walka nie była uczciwa. Część z nich uważa, że Linkiewicz powinna zostać zdyskwalifikowana, za ciosy w tył głowy.

- Jedna drugiej daje 3 ciosy w tył głowy i nie ma dyskwalifikacji a techniczny nokaut, skąd Wy tych sędziów wzięliście?

- Godlewska dostaje po tyle głowy a sędzia patrzy. Sędzia na ringu tyle samo wart co sędzia poza ringiem. Były z nimi problemy już wcześniej lecz nic nie zrobiliście.

Fame MMA 3: Relacja na żywo. Online. Wszystkie walki w skrócie[/sc

9. Szymon "Isamu" Kasprzyk vs Daniel "DeeJayPallaside" Pawlak

Za moment rozpoczyna się walka wieczoru pomiędzy Isamu i DeeJayem.

To zdecydowanie najciekawsza walka wieczoru! Pierwsza runda odbyła się całkowicie w parterze! Isamu kontrolował jej przebieg, stosował coraz to ciekawsze chwyty, ale DeeJay znakomicie wyswobodził się m.in. z trójkąta oraz dźwigni założonej na łokieć.

Druga runda też rozegrała się w parterze, ale była zdecydowanie nudniejsza. Zabrakło w niej spektakularnych akcji, a Isamu w dosiadzie powoli punktował przeciwnika.

Koniec walki, wszystko wskazuje na to, że wygrał Isamu!

- Trzeba mieć jaja, żeby tutaj wyjść i trochę się zdziwiłem, że DeeJay ma tyle siły - mówi Isamu po zwycięskiej walce.

Isamu zwycięża w walce wieczoru!

8. Dawid "Malczyński" Malczyński vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
Walka pomiędzy Malczyńskim, obrońcą tytułu oraz Ferrari to starcie o pas wagi półśredniej.

Pierwszej rundy mogłoby właściwie nie być, gdyby nie jej końcówka. Przez większość czasu niewiele się działo, dopiero 20 sek. do końca Malczyński wyprowadził celną serię ciosów, po której zachwiał się Ferrari.

Druga runda rozegrała się w parterze! Większość czasu przeważał tam Malczyński. Choć początkowo jego zachowanie było dość pasywne, to później zasypał przeciwnika gradem ciosów. W końcówce Ferrari znalazł się na górze, ale nie wykorzystał tej okazji i słabo punktował przeciwnika.

Malczyński w ostatniej rundzie bardzo celnie uderza na wątrobę Ferrari, walka wydaje się być przesądzona.

Na punkty zwycięża Malczyński! Tym samym broni mistrzowskiego tytułu.

7. Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Monika "Esmeralda" Godlewska
Przed nami rozpoczęcie najbardziej wyczekiwanej walki tego wieczoru! Do octagonu wchodzi Marta Linkiewicz i Monika Godlewska.

Jako pierwsza do klatki weszła Monika "Esmeralda" Godlewska. Zdecydowanie nie jest ona faworytką publiczności. Godlewska będzie walczyła w pełnym, bardzo mocnym makijażu.

W łódzkiej Atlas Arenie pojawiła się Marta "Linkimaster" Linkiewicz, patoinfluencerka z Warszawy.

- Jej agresja i bardzo zadziorny charakter może być kluczem do sukcesu - uważa Marek Hoffman.

Linkiewicz sprowadziła Godlewską do parkietu! Marta atakuje przeciwniczkę kolejnymi cepami!

Linkimaster zwycięża przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie!

6. Piotr "Bonus BGC" Witczak vs Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień
Złotówa wchodząc na ring otrzymał wieniec pogrzebowy. Nie wiadomo, czy to prezent od jego sponsora - Zakładu Pogrzebowego A.S. Bytom - czy jasna wiadomość od fanów Bonusa!

Bonus 128 kg, Złotówa 112 kg - przewaga jest znacząca. Kibice są zdecydowanie po stronie Bonusa.

Trwa przerwa pomiędzy kolejnymi walkami, na scenie występuje Sarius. Po koncercie do oktagonu wejdzie jedna z gwiazd Fame MMA Bonus BGC.

- Zawodnicy stosują niesamowite techniki, nawet takie, które nie mają nazwy - komentuje na żywo Marek Hoffman.

Bonus po pierwszej rundzie zgłosił kontuzję i położył się na macie!

- Obawiam się, że jego ramie nie było przygotowane na wyprowadzeni ciosów nawet w powietrze - dodaje Hoffman.

Walka zakończona! Poprzez poddanie wygrywa Złotówa.

- Bonus! Bonus! Bonus! - skanduje rozgoryczona publiczność.

- Bonus to bohater, na którego nie zasłużyliśmy - komentują internauci.

5. Filip "Filipek" Marcinek vs Patryk "Ryba" Karaś
Pierwsza runda upłynęła w klinczu. Karaś wyprowadził sporo kolan na głowę Filipka, runda nie należała jednak do spektakularnych.

W drugiej części walki Filipek wziął się do roboty i ruszył do ataku. Rozstrzygnięcie przyniesie dopiero runda trzecia, w tej chwili walka wydaje się być remisowa.

Po bardzo wyrównanym pojedynku na punkty jednogłośnie wygrywa Ryba!

4. Adrian "Polak" Polański vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
Polak do walki przystępuje zaledwie po dwóch tygodniach przygotowań, ponieważ poprzedni przeciwnik Kasja musiał wycofać się z rywalizacji z powodu kontuzji. Czy to wystarczy, żeby pokonać Kasujsza, który walczył w zawodowym boksie?

Pierwsza runda przyniosła ostre wymiany w stójce. Wyraźnie widać jednak przewagę wzrostu, wagi i doświadczenia po stronie Kasujsza.

W drugiej rundzie walka przeszła do parteru na niekorzyść Polaka. Ten sprawnie wyplątał się z tarapatów i resztkami sił doprowadził rundę do końca.

Kasjusz już na początku trzeciej rundy ruszył do ataku. Bokser każdym kolejnym ciosem punktował Polaka.

Po trzech rundach na punkty zwyciężył Polak! Werdykt sędziów jest zupełnie niezrozumiały. Kasjusz prowadził całą walkę, dominował w każdej sekundzie i miał wiele okazji do nokautu.

- W ogóle nie uznaję tego wyniku. Może te walki rządzą się zasadą, że jeśli ktoś otrzymuje mocne ciosy na głowę, to otrzymuje punktu. Nie wiem, skąd urwali się ci sędziowie - grzmiał po walce Kasjusz.

3. Krystian "Krycha" Wilczak vs Bartek "Ruby" Brzeziński
Pierwsza runda i techniczny nokaut! Krycha aplikuje uderzenie kolanem w twarz Rubego i wygrywa!

- Od początku chciałem zachować zimną głowę, obserwować przeciwnika i się nie podpalać. Weszło mi kilka ciosów, uderzenie kolanem i udało się skończyć tę walkę w pierwszej rundzie - mówił Krycha, który wygrał swoją drugą walkę w Fame MMA.

2. WALKA - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski vs Marcin "Mnich Terminator" Wójcik
Przedstawiciele wagi ciężkiej są już w ringu. Walka zaraz się rozpocznie!

Wyraźnie widać, że obu zawodnikom największe problemy stwarza... ich tusza. Pierwsza runda nie przyniosła zbyt wielu spektakularnych akcji.

- Bodychrist non stop gubi gardę - celnie zauważył Marek Hoffman, komentujący galę.

Na początku drugiej rundy sędzia przerwał walkę! Bodychrist doznał kontuzji po kopnięciu w przeciwnika.
Wygrywa Mnich Terminator!

Po walce Terminator wyraził nadzieję, że w jednym z kolejny starć Złotówa wygra z Bonusem.

1. WALKA - Kamil "Hassi" Hassan vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
Hassi pierwszą rundę zaczął od mocnego kopnięcia, ale Wiewiór szybko sprowadził go do parteru!

Na początku walki stójkę zdominował Hassi, pokazując swoje umiejętności karateki. W parterze przeważał jednak Wiewiór. Po pierwszej rundzie lepiej prezentuje się Hassan.

Wiewiór od początku drugiej rundy wygląda, jakby zaraz miał mu się skończyć tlen. Sprowadził jednak walkę do parteru i dominuje to starcie. Maks ustawił się w dosiadzie i przez kilkadziesiąt sekund okładał przeciwnika po głowie, kolejna runda nie przyniosła jednak rozstrzygnięcia.

Walka zakończyła się po pełnym dystansie trzech rund! Bez wątpienia na punkty wygrał Wiewiór!

- Hassi mnie niczym nie zaskoczył, ale skutecznie trafiał na moją wątrobę, walczyłem już praktycznie bez tlenu, ale udało się wygrać - mówił zwycięzca.

Fame MMA 3 online. Gdzie oglądać na Youtube?

Aktualizacja: godz. 16.30
FAME MMA 3: Konferencja przed walką LIVE

Fame MMA 3: KARTA WALK Transmisja na żywo, walki i gwiazdy gali

Fame MMA 3 to największe jak do tej pory gala sztuk walki w Polsce, w której udział wezmą youtuberzy, influencerzy oraz inne gwiazdy show-biznesu. W sobotę, 30 marca widownia zgromadzona przed ekranami komputerów oraz na Atlas Arenie w Łodzi będzie świadkiem 9 niezwykle emocjonujących walk.

FAME MMA 3: Oficjalne ważenie

Transmisja na żywo Godlewska vs Linkiewicz. LIVE w internecie

Fame MMA 3Linkiewicz vs Godlewska - niekwestionowany hit

Bez wątpienia największym hitem gali Fame MMA 3 będzie starcie Marty "Linkimaster" Linkiewicz i Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej. Ta pierwsza sama nazywa się patoinfluencerką. W internecie zasłynęła filmem, w którym opowiada o nocy spędzonej w autokarze grupy hip-hopowej Rae Sremmurd.

- Z tym się j*bałam, z tym się j*bałam i temu ciągnęłam - mówiła Marta Linkiewicz w nagraniu, które po tym koncercie w 2016 obiegło całą sieć. Nastolatka podkreślała wtedy, że jest z siebie dumna i wcale nie żałuje. Z resztą do dziś słynie z rozwiązłego i imprezowego stylu życia, który prezentuje w swoich mediach społecznościowych.

Monika Godlewska to za to część duetu znanego jako Siostry Godlewskie, który zasłynął dość kontrowersyjnymi przebojami publikowanymi na youtube.

Wszyscy wiedzą, że lubisz mieć pełną buzię, więc łap, masz kaszankę - powiedziała podczas ostatniej konferencji prasowej Monika Godlewska, a następnie rzuciła kaszanką w stronę swojej przeciwniczki. Jak widać, walka zapowiada się naprawdę ostro.

Fame MMA 3 online. Gdzie oglądać na Youtube?

Gwiazdy Fame MMA

- W walce wieczoru zobaczycie Isamu, którzy zmierzy się z DeeJayPallaside’m. Oprócz tego obejrzycie mistrza FAME 2 - Dawida Malczyńskiego, który będzie bronił pasa w pojedynku z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem - zapowiadają organizatorzy.

Kolejną gwiazdą Fame MMA 3 będzie Piotr "Bous BGC" Witczak. Nie będzie to jego pierwsza walka w octagonie. Poprzednią Bonus niestety przegrał. Teraz szczęścia będzie szukał krzyżując rękawice z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem.

Interesująco zapowiada się również starcie hip-hopowych freestylowców - Filipka oraz Ryby. Dla obu zawodników będzie to debiut w Fame MMA.

Karta walk, czyli program wieczoru

 • Kamil "Hassi" Hassan vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
 • Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski vs Marcin "Mnich Terminator" Wójcik
 • Krystian "Krycha" Wilczak vs Bartek "Ruby" Brzeziński
 • Adrian "Polak" Polański vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Filip "Filipek" Marcinek vs Patryk "Ryba" Karaś
 • Piotr "Bonus BGC" Witczak vs Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień
 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Monika "Esmeralda" Godlewska
 • WALKA O PAS MISTRZA KATEGORII PÓŁŚREDNIEJ
  Dawid "Malczyński" Malczyński vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
 • WALKA WIECZORU
  Szymon "Isamu" Kasprzyk vs Daniel "DeeJayPallaside" Pawlak

Stream online i transmisja gali Fame MMA 3 na żywo

Transmisję gali Fame MMA 3 na żywo można oglądać poprzez system PPV. Dostęp do transmisji jest dostępny poprzez stronę www.famemma.com. Cena transmisji Fame MMA 3 w najtańszym pakiecie to 19,99 zł.

Gala w Atlas Arenie w Łodzi rozpoczyna się o godz. 20.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Krzysztof Piątek o reprezentacji Polski

Robert Lewandowski o meczu Polska - Łotwa

Wideo

Materiał oryginalny: FAME MMA 3: Godlewska vs Linkiewicz POWTÓRKA WALKI - WIDEO Nokaut w 47 sekund ZDJĘCIA. Zobacz wyniki wszystkich walk + komentarze ekspertów - Dziennik Zachodni

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 27

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Co za tępe kurwy :D

G
Gość

Szukam kochanka na seks spotkania. Mam 20lat i seksowne ciało, Moje nagie fotki i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra88 napisz do mnie, każdemu odpisuje lub zadzwoń

g
gere1959

jak można takie coś oglądać tępe durnie

n
naro

I Glonojad du..pa kiedy bab kupa ... :D

H
Hej ho

Głupie Pi..zdy ...
idźcie kraszanki robić , albo swetry na drutach dziargać - bo tylko do tego się nadajecie ... :D

A
Aaa

Po co pokazujecie te wywłoki

A
Ale żal

Ale żenada! I co one niby za to pieniądze dostały?

V
Venom1605

Jaki cyrk!!!! Czym te bezmózgi faszerują społeczność. Powinna jej tak oklepać pyszczycho żeby przez pół roku nic nie wrzuciła na portal społecznościowy,bo by była tak obita!!! No ale to coś nawet ciosów nie umie zadawać i nawet dziecku by zbytniej krzywdy nie zrobiła!!!! Gdzie one wogóle miały trening?? W Mac Donalds czy co, Ha, Ha!!!!!

J
Jon

Parodia i brecha z tych kobiet

P
Paulin

Walk linkiewicz z godlewska nie rowna bo ta rozowa sciera tlusta o wiele wieksza i grubsza az saflo sie cale trzeslo.niech schidnie troche bo jej balerony az sie cale trzesly.szkoda ze godlewska zostala pokonana przez tego paszteta.

G
Gość

Jaka żenada. Nawet MMA
Osiągnęło poziom dna promując walkę linkiewicz-godlewska. Wszystko traci swój smak... Porażka.

i
iki

patrzac na plecy isamu to pobieral sterydy

G
Gość

Chyba ruszyły w walecznych nastrojach, a nie na strojach hahaha

L
Losiu74

Walka meneli pod żabką robi lepsze wrażenie. Największa żenada w historii MMA

G
Gosc12

Linkiewicz niech idzie sie walic z murzynami dalej a nie.. Kto ta pale chce sponsorowac i jakim cudem to gowno wygralo?!
Sedziowie oczy w dupie mieli

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3