GKS Katowice - Marma Ciarko STS Sanok 3:1. Katowiczanie nie zwalniają tempa ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU

Kibice w Satelicie obejrzeli mecz GKS Katowice - Marma Ciarko STS Sanok  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Kibice w Satelicie obejrzeli mecz GKS Katowice - Marma Ciarko STS Sanok Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Dziennik Zachodni
We wtorkowym meczu 16. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Katowice pokonał Marmę Ciarko STS Sanok 3:1. To czwarte z rzędu wygrane przez katowiczan spotkanie w Satelicie. Podopieczni trenera Jacka Płachty są liderem tabeli PHL. Zobaczcie zdjęcia kibiców i meczu GKS Katowice - STS Sanok.

GKS Katowice - Marma Ciarko STS Sanok 3:1. Katowiczanie nie zwalniają tempa

Hokeiści GKS Katowice nie zwalniają tempa. Podopieczni trenera Jacka Płachty odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu na swoim lodowisku (wliczając w to mecz o Superpuchar) i zrewanżowali się drużynie z Sanoka za wyjazdową porażkę w I rundzie Polskiej Hokej Ligi.

Mecz w Satelicie rozpoczął się sensacyjnie, bo goście z Sanoka już w 5 minucie objęli prowadzenie. Fin Ville Heikkinen zbił krążek po strzale Szweda Johana Hoglunda i po I tercji w Katowicach zapachniało niespodzianką.

GKS w tej odsłonie nie wykorzystał dwóch okresów gry w przewadze, ale po przerwie zagrał już dużo skuteczniej w tym elemencie gry, Gdy na tafli przebywało tylko czterech rywali gospodarze zdobyli odbywa gole w II tercji i wyszli na prowadzenie.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU GKS KATOWICE - STS SANOK

Najpierw bramkarza gości pokonał Hampus Olsson. Szwed wykorzystał fakt, że Dominik Salama nie zamroził krążka i z bliska wepchnął go do siatki. Później na listę strzelców wpisał się Bartosz Fraszko, a asystę zaliczył Kanadyjczyk Brandon Magee obsługując go podaniem zza bramki.

W ostatniej minucie zwycięstwo GKS przypieczętował Grzegorz Pasiut. Kapitan zespołu na 5 sekund przed końcową syreną skierował krążek do pustej bramki rywali. Katowiczanie zasłużenie pokonali sanoczan i pozostali w fotelu lidera Polskiej Hokej Ligi.

GKS Katowice - Marma Ciarko STS Sanok 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
0:1 Ville Heikkinen (5), 1:1 Hampus Olsson (30), 2:1 Bartosz Fraszko (36), 3:1 Grzegorz Pasiut (60)