GKS Katowice - Olimpia Elbląg 1:1 ZDJĘCIA WYNIK Katowiczanie znów bez zwycięstwa na Bukowej

Zaktualizowano
GKS Katowice zremisował z Olimpią Elbląg 1:1 Lucyna Nenow / Polska Press
Piłkarze GKS Katowice zremisowali z Olimpią Elbląg 1:1 w 5. kolejce II ligi. Katowiczanie pozostają bez zwycięstwa na Bukowej od ponad roku. Środowy pojedynek był 17 z rzędu na własnym stadionie, którego Gieksa nie potrafiła wygrać. Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Olimpia Elbląg.

Katowiczanie bardzo chcieli odczarować Bukową i mieli sporo okazji, by w końcu wygrać u siebie, ale znów się nie udało. Trener Rafał Górak dał zadebiutować w drużynie Gregorzowi Janiszewskiemu, za to po pół godzinie gry stracił Adriana Błąda. Kapitan Gieksy doznał kontuzji i musiał opuścić boisko.

Olimpia, która jeszcze w tym sezonie nie przegrała, objęła prowadzenie w 38 minucie. Po szybkiej kontrze do siatki trafił Damian Szuprytowski, dla którego był to już czwarty gol w tym sezonie.

Katowiczanie dopiero po przerwie ruszyli bardziej zdecydowanie do odrabiania strat i zepchnęli gości do głębokiej obrony. Szymon Kiebzak pomylił się dosłownie o centymetry. W 67 minucie Arkadiusz Woźniak w końcu doprowadził do wyrównania. Pomocnik GKS wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową skierował piłkę do bramki.

Na kwadrans przed końcem szalę zwycięstwa na korzyść drużyny Rafała Góraka mógł przechylić Michał Gałecki. W zamieszaniu w polu karnym gości strzelał on głową do pustej bramki, ale uderzył nad poprzeczką. Katowiczanie na wygraną u siebie będą musieli jeszcze poczekać.