Horoskop 1 8 2018 Horoskop dzienny na 1 sierpnia. Cudowna...

  Horoskop 1 8 2018 Horoskop dzienny na 1 sierpnia. Cudowna środa zapowiada się dla wielu znaków zodiaku. Sprawdź, co przepowiadają astrolodzy

  Krzysztof Wieczorek

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Horoskop dzienny na 1 sierpnia 2018

  Horoskop dzienny na 1 sierpnia 2018

  Horoskop 1 8 2018: Tutaj sprawdzisz, co się może wydarzyć w pierwszy dzień sierpnia. Jaka będzie środa? Dla wielu będzie to cudowna środa. Poznaj, co zapisane jest w gwiazdach dla wszystkich znaków zodiaku i przekaż swoim bliskim i znajomym. Horoskop dzienny Dziennika Zachodniego znajdziesz poniżej wraz z horoskopem na sierpień.
  Horoskop dzienny na 1 sierpnia 2018

  Horoskop dzienny na 1 sierpnia 2018

  Horoskop 1.8.2018  Horoskop dzienny na 1 sierpnia 2018. Przeczytaj poniżej, co może się wydarzyć w pierwszy dzień sierpnia. Sprawdź, co się może wydarzyć, co czeka Ciebie i Twoich bliskich.

  Horoskop Wodnik (20.01 - 18.02)

  Ktoś wytknie Ci drobne błędy i niedociągnięcia. Trudno będzie przełknąć tę gorzką pigułkę... Na szczęście po południu lub wieczorem trafi się okazja do poprawy nastroju...


  Horoskop Ryby (19.02 - 20.03)

  Będziesz dzisiaj duszą towarzystwa. Twoja skłonność do żartów i krotochwilny nastrój sprawią, że ludzie wręcz będą lgnąć do Ciebie. Będzie to dość przyjemne uczucie...

  HOROSKOP NA SIERPIEŃ PEŁEN NIESPODZIANEK

  Horoskop Baran (21.03 - 19.04)

  Ogarnie Cię dzisiaj uczucie zwątpienia w sens realizacji zadania, jakie nieoczekiwanie na Ciebie spadnie. Podziel się swoimi przemyśleniami i spróbuj zrzucić je ze swoich barków.

  Horoskop Byk (20.04 - 20.05)

  Fortuna będzie stała dzisiaj po Twojej stronie. Spróbuj szczęścia w grach losowych. Jest szansa na poprawę stanu osobistych finansów.  Horoskop Bliźnięta (21.05 - 21.06)

  Poznasz dzisiaj osobę, która zainspiruje Cię do zmiany niektórych nawyków i przyzwyczajeń. Chętnie przystaniesz na te propozycje.

  Horoskop Rak (22.06 - 22.07)

  Obowiązków nie będzie Ci dziś brakować, ale zaangażowanie, z jakim do nich podejdziesz, pozwoli Ci się ze wszystkim uporać na czas.

  Horoskop Lew (23.07 - 22.08)

  Ktoś poprosi Cię dzisiaj o opinię i radę w trudnej sprawie. Znajdź czas na rozmowę. Twoje zaangażowanie okaże się bardzo pomocne i pozwoli uniknąć sporych problemów.

  Horoskop Panna (23.08 - 22.09)

  Nie wszystko, co dzisiaj zobaczysz i usłyszysz, będzie Ci się podobać. Głośno zgłaszaj swoje krytyczne uwagi i nie miej oporów przed mówieniem wszystkiego „prosto w oczy”.

  Horoskop Waga (23.09 - 22.10)

  Żar lejący się z nieba będzie dzisiaj osłabiał nieco Twój wigor i zaangażowanie w codzienne obowiązki. Może warto pomyśleć o odłożeniu części z nich na później.

  Horoskop Skorpion (23.10 - 21.11)

  Nabierzesz dzisiaj dystansu do życia. Nawet perspektywa niepowodzenia niektórych przedsięwzięć nie popsuje Ci nastroju.

  Horoskop Strzelec (22.11 - 21.12)

  Łatwo będzie Ci dzisiaj przychodziło przełamywanie lodów w relacjach z innymi osobami. Osiągniesz też dzięki temu korzyści.

  Horoskop Koziorożec (22.12 - 19.01)

  Musisz dzisiaj użyć swojego dyplomatycznego talentu i zaangażować się w godzenie zwaśnionych stron. Domyślasz się, kogo?

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień
  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo