Horoskop codzienny na piątek 8.2.2019 Sprawdźcie, co się...

  Horoskop codzienny na piątek 8.2.2019 Sprawdźcie, co się stanie HOROSKOP DZIENNY PIĄTEK

  Wróżka Altara

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Horoskop dzienny

  Horoskop dzienny

  Horoskop codzienny PIĄTEK 8.2.2019 Koniecznie sprawdźcie, co nas dzisiaj czeka w horoskopie dziennym. Jaki to będzie piątek? W horoskopie codziennym znajdziecie niesamowite przepowiednie, które sprawdzają się znakomicie w życiu wielu osób spod konkretnych znaków zodiaku.
  Horoskop dzienny

  Horoskop dzienny

  Horoskop codzienny  Horoskop na dziś przedstawia na piątek wróżka Altara. Sprawdźcie, co przewiduje i spróbujcie dostosować swoje plany do tego, co pisze. Horoskop dzienny jest doskonałym sposobem na przygotowanie się do dnia.

  Horoskop dzienny Wodnik (20.01-18.02)  Choć ambicja będzie pchała Cię w stronę zadań wymagających wiedzy, doświadczenia i precyzji, życie przygotuje Ci bardziej prozaiczny zestaw obowiązków...  Horoskop dzienny Ryby (19.02-20.03)  Jak najwięcej czasu spędzaj w towarzystwie osób, które mogą zainspirować Cię do wprowadzania w życie korzystnych zmian. Niektóre mogą być trudne do realizacji.  Horoskop dzienny Baran (21.03-19.04)  Dzień może przynieść przełom w sprawie, której poświęcasz ostatnio dużo czasu i uwagi. Trzymaj rękę na pulsie, a wszystko potoczy się po Twojej myśli...  Horoskop dzienny Byk (20.04-20.05)  Zdziwisz się dzisiaj, jak wielkie pokłady pobłażliwości i wyrozumiałości dla innych jesteś w stanie z siebie wykrzesać. Pierwsza próba jeszcze przed południem.  Horoskop dzienny Bliźnięta (21.05-21.06)  Sumiennością zaimponujesz kilku osobom. Ale, że kij zawsze ma dwa końce - przygotuj się na to, że ktoś będzie próbował obarczyć Cię dodatkowymi obowiązkami.  Horoskop dzienny Rak (22.06-22.07)  Przed Tobą dzień pełen niespodzianek. Niektóre będą bardzo przyjemne, inne mogą przyprawić o lekki ból głowy. Wiele zaskakujących sytuacji w życiu prywatnym.  Horoskop dzienny Lew (23.07-22.08)  Zapragniesz zmian i nowości. Niewykluczone, że spróbujesz zaspokoić tę potrzebę między innymi poprzez większe zakupy. Nie przesadzaj jednak z wydatkami.  Horoskop dzienny Panna (23.08-22.09)  Postaraj się wykorzystać dzień na zdobywanie nowych umiejętności. Również dlatego, że niektóre z nich mogą Ci być przydatne wcześniej niż się wydaje…  Horoskop dzienny Waga (23.09-22.10)  Siły przebicia i skuteczności będzie Ci można dzisiaj tylko pozazdrościć. Bez problemu uporasz się w wszelkimi przeciwnościami i utrzesz nosa konkurentom...  Horoskop dzienny Skorpion (23.10-21.11)  Słuchaj dzisiaj tego, co mają do powiedzenia inni i miej oczy szeroko otwarte. Dzięki temu nie umknie Ci interesująca propozycja i możliwość dodatkowego zarobku.  Horoskop dzienny Strzelec (22.11-21.12)  Zamkniesz się w sobie i prawie przez cały dzień trudno Cię będzie zaangażować do wspólnych przedsięwzięć. Bliskim i znajomym raczej się to nie spodoba...  Horoskop dzienny Koziorożec (22.12-19.01)  Chyba uda Ci się w końcu zrealizować jeden z planów, który odkładasz od bardzo dawna. Ale możliwe to będzie tylko wtedy, gdy narzucisz sobie dzisiaj wyjątkową dyscyplinę czasową.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Czy Katowice nadaja się do mieszkania? Panel dyskusyjny DZ  TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo